Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do panów korzystających z prostytutek jak i do prostytutek

Polecane posty

Gość gość
przystojni maja powodzenie i nie potrzebuja prostytuty, przylaza w wiekszosci brzydale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można dodać 5 powód, a co ma zrobić koleś, którego żona dostaje "migren", a jest zbyt zapracowany, żeby latać za dajkami? Do burdeli chodzą nie tylko brzydcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:24 a slyszala o zonatych korzystajacych z takich uslug i czesto jest to tylko rozmowa, bo w domu zonkis nie ma szans na normalna rozmowe jako wol od z********ania i nic wiecej ? Teorie, ze w wiekszosci brzydcy korzystaja, mozna wrzucic na polke miedzy bajki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim trzeba być desperatem aby korzystać z usług prostytutek? Jest mnóstwo samotnych kobiet, które też czasem mają ochotę na seks i łatwo taką znaleźć. -- taaak szczególnie łatwo, zaprene , piszę to pan który takich panienek szuka na portalach randkowych, pełno takich typkow potem siedzi na portalu i na pierwszym spootkaniu na kaweie, do dziewczyny mówiże on uprawia to a nie uprawia tamtego i chce na drugiej niby randce isc do domu kobietyy.. Nie , drodzy panowie, wbrew pozorom niełatwo znalezc cichodajki...na portalach typu sympatia itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyzywacie od ciot jak jest grzeczny wobec kobiet- Nie miisiu, w zyciu nie wyzwałam nikogo, nawet mężczyzny... A takich co to gadają czym to nie sa czego to nie robia, a potem taki ma problem by oddzwonic, " bo nie miałem kasy na koncie" albo problem, bo kaawa taka droooga, lub no wieesz, ja nieeewiem, nie interesuje sie - a tylko oczkami lypie w dekolt i liczy - po ilu minutach zaproponowac jej seks ,...- zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie o tym pisałem, wielu z nas jest po prostu zbyt nieśmiałych, żeby na pierwszym spotkaniu z marszu zaproponować kobiecie seks, nawet jeśli spotkanie było umówione w tym celu. Z czego to wynika? Ano z tego, że generalnie od najmłodszych lat zajmują się nami mamuśki, które raczej z synami na te tematy nie rozmawiają. Może się mylę, ale wydaje mi się, że u kobiet tego typu sprawy przychodzą wcześniej i w sposób bardziej naturalny. Dlatego Wy ani nie jesteście nieśmiałe ani nie macie z tym problemów. To Was natura obdarzyła takim podejściem do spraw, nas do czego innego. Przed wojną sensowniej załatwiano te sprawy. Albo ojcowie zabierali synów do agentur, albo rozprawiczeniem zajęła się guwernantka lub starsza kuzynka. Większość z nas zaczynała naukę tych spraw praktycznie od zera. Wielu zostało "profesorami", inni jednak nie potrafią się przełamać i dalej tkwią w podstawówce. Zasadniczo dzisiaj ojcowie, głównie z braku czasu, zaniedbują te sprawy. Ja tego błędu nie popełnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panem nie jestem, ale uslugodawczynią :P Na minetke pozwalam, a pocałunki za dopłatą. :-) Nie cierpię się całować :-p A na hpv jestem szczepiona, a co do innych chorób to co 3 miesiące badania bo częściej nie ma sensu. Ja jako 19 latka mam bardzo dużo klientów i to głównie zonaci faceci ... O czym to świadczy ? I skurczybyki takie fantazje czasami mają, że nawet mi się to ni śniło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem o co wam chodzi z robieniem prostytutce minety. Zawsze jest to seks w prezerwatywie, czy to w cipke czy dupke zawsze jest guma. Także nie wiem czemu się tak brzydzicie. Cipki są umyte i pachnące do tego słodkie. Bynajmniej ja do takich chodzę, a za to u dziewczyn z imprez nie zawsze jest tak kolorowo, a to że wcześniej się jebały to na prawdę myślicie, że te dziewczyny z klubu nie dają dupy co wieczór ? Co do pocałunków to ja nie preferuje. Jak dziewczyna robi z połykiem to jednak trochę mnie to odrzuca. Jak chcecie się całować, przytulać, chodzić do kina, to znajdźcie sobie dziewczynę. Do dziwki chodzi się w wiadomym celu, wyruchać w cipe i dupe, spuścić się na twarz. KONIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'' Bynajmniej ja do takich chodzę'' oznacza - wcale nie chodzę do takich. nauczcie sie może , dzieci, wpierw rozmawiac po polsku, a potem jarajcie sie gadaniem o prostytutkach, dzieci. Marsz do szkoły i doi słownika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie jakiś gość popełnił błąd językowy, ukamienować go !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam spotykam się z pewną prostytutką na GFE już jakieś 5 lat i nigdy nie uprawialiśmy seksu. Potrzebuję mieć kogoś przy sobie i się do kogoś przytulić. Mam 30 lat i jestem prawiczkiem. Z wyglądu jestem przeciętny, szczupły, mam stałą pracę i nie mam nałogów, jestem kulturalny i dobrze wychowany. Taki normalny facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwrócę pytanie: dlaczego Panie, zwłaszcza młode laski uganiają się za badboyami? Wy macie pretensje do nas o prosty, my do Was o taki element.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otóż to, laski uganiają się za jakimiś dresami i typami z ZK. Ja tam wolę d****** bo one wolą normalnych i kulturalnych mężczyzn, a takiej patoli nawet nie wpuszczaja. Finansowo d***** nawet taniej wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie same dajecie różnym typom spod ciemnej gwiazdy a do nas macie pretensje o panienki. Kumpel pół życia ograniczał się do prostych, raz bzyknął laske na imprezie i zostawiła mu syfa, na szczęście do wyleczenia. Dlatego lepiej bzykać w burdelach, bo tam panny się badają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jakim trzeba być desperatem aby korzystać z usług prostytutek? Jest mnóstwo samotnych kobiet, które też czasem mają ochotę na seks i łatwo taką znaleźć." Łatwo? A to jakimż cudem? Gdzie tak niby łatwo znaleźć kobiety pragnące seksu, a nie będące prostytutkami, innymi słowy chcące po prostu seksu bez kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×