Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odchudzanie po ciąży

Polecane posty

Gość gość
Jestem po miesiącu kuracji. Na razie 5kg mniej. Dam znać co dalej. na razie bardzo dobrze idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamówiłam slimcea ze względu na to że potrzebowałam czegoś co ruszy moją przemianę materii. Podejrzewałam że to przez nią tyle mi się odkłada mimo że nie jestem jakimś mega obżartuchem. Trafiłam na slimcea i stosowałam 3 miesiące. Przez ten czas schudłam blisko 12kg co było dla mnie szokiem, że suplement diety może tyle mi dać w procesie odchudzania. Od tego momentu wszystkim polecam Slimcea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie slimcea to super produkt dający super efekty w krótkim dość czasie. Dzięki nim schudłam i na te wakacje udam się na plaże bez wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimcea stosuje moja siostra i kazała mi polecic bo jej życie również odmienił ten suplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli ktoś pyta mnie o suplementy diety to zawsze polecam slimcea. Mi pomogła więc czemu innym nie może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta .. od tego zacznijmy. Do diety w celu poprawy przemiany materii czy pomocy w blokowaniu głodu warto zastosować suplement. Suplementy oczywiście są takie które działają i nie... warto wtedy wybrać Slimcea bo jest sprawdzony i bardzo dużo ludzi go poleca. Sama stosuje i chudne znacznie wiecej niż bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak zrobiłam i schudłam ze slimcea podobnie. Suplement wart polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przy stosowaniu slimcea jak schudłam ponad 10kg bałam się że waga wróci po odstawieniu. Nic takiego nie miało miejsca. Po prostu nie wracajcie do starych nawyków żywieniowych i nie będzie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już dawno nie było tu tak prymitywnej reklamy :D:D:D nie dajcie się nabrać. Dziwne, że ilekroć pojawiały się tu tematy o tym jak schudnąć, to nigdy nie rzucił mi się w oczy żaden post gdzie polecano by to goowno. A tu proszę, trzy czwarte postów ze slicośtam hahahaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HA HA HA też się uśmiałam z tej reklamy..... nagle przypadkiem tyle zadowolonych ....... Jestem ciekawa czy się jakaś gwiazda dała nabrać na tak chamowatą reklamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tam gadacie. temat jest o slimcea przecież. ja bez suplementu miałam straszny problem ze spadkiem wagi. Wracałam do diet i rezygnowałam bo nie było efektów. Brakowało mi czegoś. Włączyłam w końcu do diety Slimcea. Od razu zauważyłam różnicę i efekty które coraz bardziej motywowały mnie do działania. Nie prawdopodobnie szybko osiągnęłam cel wagowy jaki sobie założyłam. Uwierzcie mi, że był on mało możliwy a jednak się udało :) Warto zaufać Slimcei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe i ćwiczyć 4 razy w tygodniu :) Trzeba być wytrwałym i nie popełniać za dużo grzeszków jeśli chodzi o jedzenia. Kiedyś dla mnie to była czarna magia. Wszystko było nie tak, a ja się zastanawiałam dlaczego "moje diety" nie działają. Teraz jest inaczej, bo jestem pełna wiedzy w tym temacie dzięki wizycie w poradni centrum odchudzania i odżywiania. Wiem jakie ilości, co kiedy i jak komponować. Zdrowy tryb życia stał się łatwy do ogarnięcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżanka stosuje takze slimcea oraz ma diete. Ogranicza kolacje i slodycze, wiecej na parze i mniej smazonego. Takie proste polaczenie dal jej spadek wagi o 7kg w 2 miesiace. Bez slimcea bylo by pewnie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wsadź se w doopę to slimcea durny spamiarzu. Nie schodzi to trzeba na kafe reklamować. I myślisz,że nie widać jaka to nachalna reklama? Widać na kilometr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie są wasze obecne wyniki koleżanki ze stosowania slimcea ? nie wiem czy zamawiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez piszą... ja schudłam 5kg ale stosowałam 5 tygodnii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy od organizmu. Każdy osiągnie inny wynik na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pt kończe kurację ze slimcea. Cała kuracja bardzo udana. Potwierdzam działanie i polecam każdej która z innymi rozwiązaniami nie dawała rady schudnąć tyle ile sobie założyła. Ze slimcea powinno być dużo łatwiej. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
az trak gowniany jezt ten produkt ze wymaga tak natretnej reklamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miesięczna kuracja ile pozwoli schudnąć tak średnio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4-5kg ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz pamiętać, że ważna jest również dieta i ćwiczenia. Poczytaj sobie: http://witchking.pl/ znajdziesz tam informacje na temat suplementów diety i ogólnie o zdrowym odżywianiu. Ja polecam african mango ponieważ sama je stosuje wiem, że pomagają, a co BARDZO ważne tabletki te zawierają w pełni naturalny skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo ruchu! ogranicz niektóre produkty, możesz spróbować ze suplementami diety polecam fajną stronę: http://malakawka.pl/ znajdziesz tam więcej informacji na temat suplementów diety. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4-5kg spokojnie schudniesz ze slimcea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z koleżnaką razem odchudzamy się ze slimcea. Razem jest dużo raźniej i na wzajem się motywujemy. Na razie nasze wyniki to 5 i 6 kg w połowie kuracji. Jest łatwo i waga spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra sprawą jest hamowanie łaknienia. Mi to bardzo pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja p*****le znowu ta nedzna reklama..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie diety do tego stosujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam diete która zakładała rezygnowanie z weglowodanów po godzinie 16. Kolacja też bardzo skromna, same białka praktycznie. Zrezygnowałam z fast foodów. Chipsów itd. Do tego suplement Slimcea i ładnie schudłam. Bodajże 14kg w 12 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno najlepsze efekty ma sie po 2 miesiącach stosowania jak się troche już będzie na kuracji.. prawda to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×