Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odchudzanie po ciąży

Polecane posty

Gość gość
DZIWNE JESTEŚCIE. to ile wyście jadły w tej ciąży? Ja w ciąży przytyłam tyle ile się powinno z moim BMI, dwa dni po porodzie miałam już tylko 5 k na plusie co samo zeszło jak zaczęłam ograniczać jedzenie i karmić piersią/ Nie potrzebowałam żadych sricei slimcei, co to za kryptoreklama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z koleżnaką razem odchudzamy się ze slimcea. Razem jest dużo raźniej i na wzajem się motywujemy. Na razie nasze wyniki to 5 i 6 kg w połowie kuracji. Jest łatwo i waga spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratulacje rezultatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcę schudnąć kilka kilo więc spóbuje tego preparatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdecydowałam się na slimcea. namówiła mnie sąsiadka z która wieczorami wychodzę na papieroska :) widziałam że sama schudła ale nie wiedziałam jak, w końcu udało mi się z niej to wydusić. Stosuje miesiąc i potwierdzam działanie suplementu slimcea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko slimcea jesli chodzi o suplementy. Stosowałam już tak dużo środków i odkąd mam slimcea waga spada. NIedługo kończe kuracje a mam już 14kg utraty wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda. Slimcea dla mnie też okazał się skutecznym środkiem. Dzięki niemu te wakacje na prawdę fajnie spędziłam na plaży nie martwiąć się że jestem gruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz kolejny cel. schudnąć do sylwestra jeszcze kilka kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile dokładnie chcesz schudnąć ? ja chciałabym z 5-6 oczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4kg schudłam jak do tej pory. Zaczynam drugi miesiąc. Idzie lepiej niż przewidywałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja schudłam 13kg stosując do diety tabletki Slimcea. Czytałam o nich w moim kobiecym piśmie. Zamówiłam i po 3 miesiącach miałam już taki efekt. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosujecie podwójną kurację 6 mc ? można tak bez przerwy ? scvhudłam sporo ale jeszcze kilka kilo bym chętnie schudła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja schudłam 12kg stosując slimcea oraz utrzymując dzięki temu moją zaplanowaną dietę odchudzająca. Kuracja trwała 3 miesiące. Jak na taki okres bez slimcea nie było by możliwe abym tyle schudła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak schudnąć? moja odpowiedź jest taka, warto stosować do diety suplement Slimcea. Są to tabletki na odchudzanie które faktycznie działają. Mi pomogły schudnąć 12kg wieć i każdej pomogą, ale pamietajcie o diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przetestuje ten środek, akurat jestem już 2 tygodnie na diecie. zobaczymy co to zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto, przetestuj slimceę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ukończyłam kuracje ze slimcea wiec pozwolilam sobie napisac i bardzo pochwalic ten suplement. Zgadzam się z poprzednimi wpisami na temat pozytywnego działania. Slimcea jest na prawdę skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi waga spadała znacznie jak stosowałam slimcea. Był to efekt diety ograniczającej tłuszcze, niewielkiego ruchu (raz w tygodniu bieganie ) no i tabletek Slimcea. Udawało mi sie nieraz chudnąć nawet 5kg miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nosz kutwa skończ juz z ta nachalna reklama. Serio aż tak złe przedziesz ze musisz sie reklamować na takich podrzędnych forach??? Taka nachalna reklama działa zupełnie odwrotnie i człowiek aż zyga tym produktem i nigdy w życiu go nie kupi . Poza tym dobrych Marek nie trzeba reklamować. Widziałeś kiedys reklamę chanel ? No wlasnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie wybór również padł na slimcea. Zdecydowanie najlepszy wybór z dostępnych na rynku suplementów na odchudzanie. Szybko pohamował łaknienie i zwiększył moją przemianę materii. Efekty same przyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slimcea ile da schudnąć w miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet do 5kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyobrażałam sobie zawsze że sama dieta da mi dobry efekt. Nie szło jednak. Zaryzykowałam i zamówiłam Slimcea. W diecie NIC nie zmieniałam. Slimcea zrobiła swoje i zaczęłam dopiero chudnąć. Teraz jestem lżejsza o 13kg. Tak, slimcea działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwyżej oceniany naturalny produkt odchudzający, zawierający wyciąg z zielonego jęczmienia. Niezwykle mocny spalacz tłuszczu, który dodatkowo zapewnia uczucie sytości i korzystnie wpływa na wygląd skóry, włosów i paznokci. Zapraszam do lektury usmiech.gifhttp://nplink.net/c6mituzr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f5tf5ged

bardzie polecam suplement figurena. Na mnie jedyny który zadziałał i pomógł mi w walce z otyłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×