Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odchudzanie po ciąży

Polecane posty

Gość gość
wiadomo proces odchudzania nie trwa 2 dni a musi troche potrwać. tak to jest.. ale 3 miesiące kuracji lecą raz dwa... a wyniki motywują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektórzy dużo nie potrzebują faktycznie.. slimcea z prostą dietka.. a inni bardziej muszą sie postarać ale slimcea motywuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w lutym ja zaczne ćwiczyć wiec wtedy pomyśle też o slimcea. Na razie cieżko mi sie zmotywować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie zaczniesz dzisiaj to mozesz wgl nie zacząć. Ja na slimcea od stycznia. Równa data wiec aczynam i sie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znalazłam sposób na motywacje. Po prostu namówiłam koleżankę i razem się odchudzamy ze slimcea. Żadna nie chce gorzej wypaść więc to jest motywacja już wystarczająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdroszcze sposobu :p ja się nie łamie. 2 tygodnie już za mną szybko idzie jak się bardzo chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam w miare silną wole.. ale efekty też mi pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kochane Wam idzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoKietka85
Hej hej no mi nawet nawet :) 5kg mniej.Jutro wybieram się do dietetyka porozmawiać o badaniu genetycznym genetic lab,które poleciła mi znajoma.Niestety okazało się,ze mam problem z tarczycą i muszę sobie to skontrolować aby na nowo dobrać dietę.Dodatkowo koleżanka dzięki temu badaniu ma ułożone swoje treningi więc liczę na to,że moje tez będą bardziej spersonalizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kuracje mam od miesiaca. przez ten czas schudłam kilka kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżanka wiem że też stosuje. Uważa ona że trzeba stosować slimcea dłuzsza chwile aby zaczeły się dobre efekty. Piszę jakby któraś na początku nie miała hiper efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuracje kończe za tydzień. Już mogę podsumować że się zdziwiłam skutecznością suplementu slimcea. Pomogła mi podobnie co większości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie spadek wagi był gdzieś tak srednio 4kg miesiezcnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolona z tego co osiągnełam stosując suplement slimcea. Schudłam, czuje się dużo lepiej. Nauczyłam się inaczej jeść, jeść zdrowo więc utrzymuje już wagę. Dzięki Slimcea schudłam ponad 10kg przez 3 miesiące czyli okres kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ważne aby się nie załamywać na pierwszych dniach.. efekty są ale po 2 tygodnaich .. tak było u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuje za komentarze i przekonanie mnie do tego środka. Faktycznie fajnie działa. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamówiłam ale mam mało czasu do wakacji. Mam nadzieje że się uda coś osiągnąć bo nieźle się zapuściłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem na pierwszym tygodniu. Wierze że się uda. Jeszcze jest czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzmymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatni dzwonek. planowałam w styczniu rozpocząć kuracje ze slimcea. oczywiscie ise nie udalo i zczynam teraz ale wierze ze zdaze do czerwca/lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuracja ze slimcea powinna trwać około 3 miesiące z tego względu że musimy jednak trochę postosować ten suplement. W tym czasie jak będziemy cierpliwi to można faktycznie ładnie schudnąć. Piszę to po swoim doświadczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w miesiąc ile schudłaś ? ja się zastanawiam nad jedną paczką slimcea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3-5kg mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez stosowania slimcea miesiąc i przy tej samej diecie 2kg. Przy dodaniu slimcea 4kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam prostą dietę opartą na nie podjadaniu wieczorami. Ostatni posiłek o 16. Do tego super suplement diety Slimcea i schudłam 12kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slimcea to według mnie numer jeden jeśli chodzi o suplementy które spierają dietę i odchudzanie. Hamują łaknienie najlepiej z wszystkich które stosowałam. Waga leci już po tygodniu stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie slimcea to super produkt dający super efekty w krótkim dość czasie. Dzięki nim schudłam i na te wakacje udam się na plaże bez wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×