Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto ogląda Egzamin z życia?

Polecane posty

Gość gość

Są powtórki w TVP 1 i na Polonii. Słyszałam,że późniejsze odcinki znacznie się popsuły. To prawda? Jaka jest wasza opinia o tym serialu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka jak ta przytoczona przez ciebie, a znam to z czasu mojej matury. ;) z******ty, jak to się mówi, "pierwszy sezon", a później o późniejszym życiu bohaterów, lepsze od standardowych seriali z tego co kojarzę, tylko nie takie życiowe - telewizyjne (nastawione na akcję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oglądam i oglądałam jak puszczali lata temu .Ubolewam że tak głupio przerwali kręcenie tego serialu bo jest naprawdę fajny . Tak samo jak wszystko przed nami też się zapowiadał fajnie a tu ni z gruszki ni z pietruszki przerwali :( za to perfekcyjna pani domu czy hotelu k***a puszczają ciągle i ciągle są nowe sezony kto to kurde ogląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniały serial, bo pokazywał realia życia:), lubiłam parę Michała i tę ciemnowłosą dziewczynę chorą na serce oraz Anię i Żurka zakochanych na zabój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najbardziej lubię Konrada i Andrzejka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babcia Andrzeja jest fajna:) Mądra kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy to leciało chodziłam do podstawówki, oni maturzyści wydawali mi się tacy dorośli już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oglądałam z doskoku, pamiętam że nauczyciel matematyki (Królikowski?) miał romans z uczennicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś mi zaspoileruje jak potoczą się losy Muszyńskiej i doktorka? Wcześniej nie oglądałam tego serialu a od poniedziałku kończy mi się urlop,więc raczej się tego nie dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pamiętam ten serial, chętnie bym obejrzała od początku, ale nie ma nigdzie w necie, na vod jest tylko kilka późniejszych odcinków ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.21 oni znajdą Syna ciężko z nim się będzie dogadać ale z czasem :) będą razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszyńska umrze, bo ma raka mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj i gość dziś Dziękuję za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×