Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga1966

Dobry gabinet medycyny estetycznej Warszawa

Polecane posty

Gość ArturZ
witam chcę wykupić dla żony prezent na rocznicę ślubu, wiem że marzy o powiększeniu ust. Proszę doradźcie coś. Jak na razie polecono mi klinikę ProfiDerm w Warszawa/ Mokotów. Czy macie jeszcze jakieś pomysły? Artur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klinika przy metrze Świętokrzyska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chcialam zapytac bardziej o gabinet. Moja znajoma polecila mi www.lekarze-kolber.pl czy ktos moze ma jakies doswiadczenia z nimi zwiazne? Dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam doświadczenia z Time Clinic na Mokotowie i tylko tę klinikę polecam. Poza tym w tej chwili można tam wykupić voucher na zabiegi - to tak na prezent dla żony! :D Dr Piwek jest świetna. Zawsze doradzą odpowiedni zabieg, profesjonalni lekarze flebolodzy. A atmosfera relaksująca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak! Najlepsza jest Time Clinic na Mokotowie + ew w przypadku bólu krem znieczulajacy z www.naporost.pl -Ja go używam przy każdej wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam WellDerm w Warszawie. Świetna dermatolog dr Bliżanowska! Robi to co trzeba i tyle ile trzeba :) Nigdy nie namawia na coś co nie jest potrzebne, co zdarzało sie u innych lekarzy. Idealnie dobiera zabiegi. Zdecydowanie polecam! Ja korzystam z thermo-liftingu Zaffiro, wcześniej dr. Bliżanowska skutecznie wyleczyła mi uporczywy trądzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry gabinet zrobi dobry botox a ten jest stosunkowo bolesny. Ja na ból skory stosuje znieczulenie lidokainą w kremie. Koleżanką poleciła mi ze strony www.naporost.pl i od tego czasu kupuje z wysylka kurierem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobra jest Klinika Odchudzania na Ursynowie. Chodzę do nich na karboksyterapię oraz peelingi. Bardzo sobie chwalę to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mieszkacie na Bemowie lub w okolicach - polecam Klinikę Urody i Pięknej Sylwetki na Bolkowskiej. Doskonałe miejsce i bardzo dobre ceny. Najbardziej podoba mi się ich podejście do klientek. Zawsze zabiegi poprzedza konsultacja, wszystkie zabiegi są dobierane indywidualnie, klientka jest informowana o wszystkich przeciwwskazaniach oraz jak dbać o skórę po zabiegu. Ja najbardziej cenię zabiegi Icoone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie Centrum Medyczne SKJ? Centrum mieści się w Wilanowie. mają sporo zabiegów medycyny estetycznej oraz ginekologii estetycznej. Miejsce godne polecenia, nowoczesne, dobry sprzęt i świetni lekarze specjaliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie najlepszy jest dr Marek Wasiluk, jak są jakieś problemy, coś trzeba usunąć, zmienić on jest najlepszy do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, ja też słyszałam wiele dobrego o dr Bliżanowskiej. Moje dwie koleżanki robiły sobie zabiegi w WellDerm i były bardzo zadowolone. Widać, że nie tylko o pieniądze tam chodzi, ale przede wszystkim o dobre samopoczucie klientek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Klinika Odchudzania na Kabatach jest bardzo fajnym miejscem. Ale coś słyszałam, że jakieś zmiany u nich... Mam nadzieję, że zostaną na Kabatach, bo nie chce mi się jeździć gdzieś dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam klinike SKJ. Robiłam tam zabiegi dermapenrm, wszystko było ok, jestem zadowolona. Przemiła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martita90
hej, ja mogę polecić Klinikę Mariackiego na ul. Komisji Edukacji Narodowej. Ja robiłam tam usuwanie blizn i depilację. Jestem zadowolona, przemili ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze słyszę! Klinika odchudzania - z tego co wiem - cały czas jest na Kabatach. Raczej nic się nie zmieniło. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie, a znacie może dietetyczkę Monikę Budkowską? Słyszałam, że przyjmuje w jakiejś klinice medycyny estetycznej na Kabatach. Podobno babka jest super! Szukam jej, bo w ramach noworocznych postanowień chciałabym schudnąć. Ale sama nie dam rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarTynka90
Medycyna estetyczna tylko w BeautymeD :) i depilacja i usuwanie blizn przyniosło niesamowite efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już na kafe polecałam - Klinika Sfera, www.klinikasfera.pl. Dr Migała - świetny lekarz i bardzo fajny człowiek :) Mają naprawdę szeroką ofertę, bardzo miła atmosfera, no i zespół doświadczony. Ja byłam bardzo zadowolona za każdym razem z efektów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozytywnie zaskoczona nowym gabinetem Dr Potocki. Piękne wnętrze , miła obsługa a Dr Potocki jak zawsze miły i kompetentny . Polecam , szczególnie poprawę ust :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten zabieg w CM SKJ Dermapenem to bolesny? Polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez polecam Klinikę urody i pięknej sylwetki na Bemowie. Dobre peelingi, fajne masaże i mój faworyt Icoone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dermapen trochę bolesny, ale da się spokojnie wytrzymać. :-) Poza tym w SKJ zaproponują miejscowe znieczulenie, więc nie musisz się obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja od siebie dodam klinikę Elite i polecam dr Porębską, nie jednokrotnie korzystałam z rożnych zabiegów, zawsze wychodzę stamtąd zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja w takim razie polecę www.arsestetica.pl i dr Mudel. Aaaaaa no i Pani Abi też jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepszy jest warszawski WellDerm! Dbaja o klientki i nie naciągają na zbędne zabiegi i kasę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj sobie na www.estibook.pl, bardzo fajna wyszukiwarka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystam z usług Pani Karoliny http://www.karolinakopec.com/. Wykonywane zabiegi to eliminacja zmarszczek mimicznych. Świetne rezultaty są osiągane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystam z zabiegów medycyny estetycznej i nie tylko w klinice Kriocentrum w Józefowie pod Warszawą mają tam świetnych specjalistów i konkurencyjne ceny polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda Fiona Kriocentrum z Warszawy masz 3km a ceny dużo lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×