Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga1966

Dobry gabinet medycyny estetycznej Warszawa

Polecane posty

Gość Gierojaa
Ja osobiście muszę poradzić taką klinikę http://klinikamurano.com/ Bardzo dobrze wykonany zabieg z dzieciny dermatologii estetycznej. Dokładnie usuwanie uciążliwych przebarwień. Zabieg praktycznie bezboloesny i co najważniejsze trawały efekt. Wtym momencie czyli ponad dwa miesiące po serii zbiegów, przebarwienia są praktycznie niewidoczne, także mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
99% opinii to kryptoreklamy. W przypadku potockiego i pełki kryptoreklama stanowi 110% wszystkich wypowiedzi, aż mdli od tych peanów, ciekawe za jaką stawkę pracują klakierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam dr Iwonę Fischhof-Śmielak ,nigdy nie wyglądałam tak pięknie jak po zabiegach u Pani doktór.Robiłam sobie usta,zabieg głęboko nawilżający na twarz,botoks okolic oczu i efekt był po prostu oszałamiający,mąż był zachwycony :) .Dr przyjmuje w medicaspa na Ursynowie w Warszawie i w strefie zdrowia Wilanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam różne opinie na temat gabinetów medycyny estetycznych. Warto jednak kierować się tym kto wykonuje zabiegi, jakie ma doświadczenie i jakich preparatów oraz sprzętu używa. Ja obecnie szukam dobrego gabinetu w Łodzi albo w Warszawie. Mogę poprosić o podpowiedź gdzie w którymś z tych miast precyzyjnie powiększa mi górna wargę do wielkości dolnej tak aby wyglądało to dość naturalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak jeżdzę to do Anlaya Day Spa w Józefowie, bardzo fajne miejsce. Ja tam miałam laserowe usuwanie tkanki tłuszczowej laserem Accent Prime robione, efekty super, sprzęt mega nowoczesny, w ogóle super miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolajna11
Ja ostatnio znalazlam swietna oferte , z ktorej postanowilam skorzystac. Wykorzystujac, ze szkola sie lekarze, mozna wykonac zabiegi w zasadzie po kosztach materialow. Jakosc swietna nie widze roznicy - polecam http://www.modelki-medycynaestetyczna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy jaki znam to www.klinikiziemlewski.pl. Mam do niego pełne zaufanie, zawsze wychodzę z kliniki uśmiechnięta i zadowolona. Już widzę rezultaty, co jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że warto. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Klinikę Sfera i dra Migałę. Zdecydowanie! Super miejsce i bardzo profesjonalna obsługa. Pan dr jest wspaniałym specjalistą i ma duże doświadczenie, a to jest dla mnie bardzo ważne, aby mieć pewność, że jestem w dobrych rękach :) Oferta zabiegów znajduje się na http://www.klinikasfera.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szeroką ofertę związaną z kosmetologią i medycyną estetyczną w Warszawie ma www.centrum.med-estetica.pl Sama chodzę na zabiegi do nich i polecam ich również wam. Spotkałam się tam z miłą i profesjonalną obsługą, która dba o każdego klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorolala
Ja szczerze polecam Linea Medica w Płocku, wolę tam jeździć niż robić cokolwiek w Warszawie, bo mają zdecydowanie lepsze ceny. Ponadto klinika jest nowocześnie wyposażona, dostępne są wszelkie zabiegi które mnie interesują, włącznie ze stomatologią kosmetyczną. Zajrzyjcie sobie kiedyś tam dziewczyny, naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kualus89
Mogę szczerze zarekomendować http://www.preibisz.com/ Mają profesjonalną obsługę i świetnych specjalistów. Miejsca z prawdziwego zdarzenia. Warto rzucić okiem choćby na ofertę, jest mocno rozbudowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam w tym centrum szkoleniowym www.ollie.pl , zapisałam się jako modelka na szkoleniu. Jakość zabiegu nie odbiega od zwykłych gabinetów, pomimo dużo niższej ceny, duży profesjonalizm, fajna atmosfera. Robiłam zabieg powiększania ust, jestem bardzoooo zadowolona, bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypadkiem trafiłam z koleżanką do Wołomina gdzie koleżanka robiła usta i wyglądały fantastycznie więc sama też sobie powiększyłam , efekt był czarujący byłam w siódmym niebie . Faceci oglądają się za mną , widzę jak się "slinią" i gapią się na moje "sexowne , stworzone do całowania usta" jak to okreslił mój mąż ! Pozdrawiam ! Upss o mało nie zapomiałam , Zakład kosmetyki Estetycznej w Wołominie ul. Wileńska 86 u pani Moniki ! Wspaniała atmosfera , profesionalizm i najważniejsze ceny o połowe niższe niż w Warszawie ! Pani Monika pracuje na najlepszych orginalnych profesionalnych kwasach ! Dziękuje pani Moniko za piękne sexowne usta i nową "ja" , naprawdę czuje się piękniejsza i bardziej pewna ! Musiałam to napisać jeszcze raz dziękuje i na pewno do pani wrócę , całuski , pozdrawiam Kasia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypadkiem trafiłam z koleżanką do Wołomina gdzie koleżanka robiła usta i wyglądały fantastycznie więc sama też sobie powiększyłam , efekt był czarujący byłam w siódmym niebie . Faceci oglądają się za mną , widzę jak się "slinią" i gapią się na moje "sexowne , stworzone do całowania usta" jak to okreslił mój mąż ! Pozdrawiam ! Upss o mało nie zapomiałam , Zakład kosmetyki Estetycznej w Wołominie ul. Wileńska 86 u pani Moniki ! Wspaniała atmosfera , profesionalizm i najważniejsze ceny o połowe niższe niż w Warszawie ! Pani Monika pracuje na najlepszych orginalnych profesionalnych kwasach ! Dziękuje pani Moniko za piękne sexowne usta i nową "ja" , naprawdę czuje się piękniejsza i bardziej pewna ! Musiałam to napisać jeszcze raz dziękuje i na pewno do pani wrócę , całuski , pozdrawiam Kasia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazepa
Miał ktoś może zabieg z urządzeniem Jett plasma? Widziałam na http://www.medycyna-wschodnia.pl/medycyna-estetyczna/jett-plasma-medical że stosują takie rozwiązania w np. redukcji zmarszczek i przy opadających powiekach. Ceny rozsądne, efekty podobno mega a skutki uboczne rzadkie i niezbyt uciążliwe po takim zabiegu. Jestem ciekawa, jak Wasze odczucia i ile takich zabiegów należy wykonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o świetnych specjalistów medycyny estetycznej to polecam BodyBar bodybar.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Klinika Sfera, ja u dra Migały robiłam mezoterapię, rozważam też botoks w najbliższym czasie. Super lekarz, który potrafi doradzić i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania :) Tu można poczytać więcej na temat oferty http://www.klinikasfera.pl/medycyna-estetyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilaa9211
Na Wilanowie jest przychodnia Wilmed i tam mają klinikę urody. Wejdźcie sobie na ich stronkę i tam możecie poczytać szerzej o ich usługach. Skoro mamy czuć się lepiej jak coś sobie 'poprawimy' to czemu nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej skorzystac z usług http://boron.com.pl/ pracują tam sami profsejonalisici. Jestem zadowolona z porad i zabiegów. Profesjonalne podejście sprawiło , ze czułam się bezpiecznie i mogłam poddac sie proponowanym mi zabiegom .Mam jeszcze kilka defektów i napewno niebawem zgłosze sie do gabinetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia

hmmm... wiecie jak to jest z gabinetami nie tylko medycyny estetycznej. Najlepiej zrobić wywiad środowiskowy  o konkretnym lekarzu. Sam zabieg kosmetyczny jakikolwiek nie wybierzecie w gabinecie medycyny estetycznej jest zazwyczaj mało skomplikowany, więc najlepiej wybrać sprawdzony gabinet. W Łodzi korzystałam usług z lek. med. Marzeny Majcherczyk - Specjalisty chirurgii ogólnej, która cieszy się dużym zaufaniem i mogę śmiało polecić jeśli chodzi o powiększanie ust. Ja jeżdżę przy okazji wyjazdów służbowych do Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na Warszawskich Bielanach znajduje się całkiem niezły gabinet medycyny estetycznej. Polecam wam zapoznać się z ofertą https://www.high-med.pl/medycyna-estetyczna/ Dzięki nim wyglądam teraz z dziesięć lat młodziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Warszawa to tylko Klinika Strzałkowski, od kilku lat korzystam z wypełniaczy w tym też z botoksu i jestem zachwycona z te go jak pan doktor Strzałkowski dba o moją urodę - cudowny człowiek zawsze wie co doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Polecam każdej babce depilację. Nie boli, a można się pozbyć denerwujących włosków na stałe. Coś takiego zrobili mi w Beauty Skin na Chrobrego. Dokładnie klinika jest w GS. Pełna oferta i kontakt masz na beautyskin.com.pl. Podejście mają bardzo sympatyczne, można się o wszystko dopytać, sama atmosfera na miejscu jest bardzo życzliwa, przyjazna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rose82

a jaki konkretnie zabieg chodzi ci po glowie? ja bylam niedawno na mezoterapii w Melitusie i gorąco polecam :) ogolnie mialam dosc sceptyczne nastawienie do medycyny estetycznej, ale uznalam, ze sprobuje, zwlaszcza ze mezoterapia jest chyba jednym z mniej inwazyjnych zabiegow... i na pewno ponownie na nią wrocę, bo skora wyglada o niebo lepiej. jest taka dotleniona, miekka, nawilzona, koloryt jest zdrowszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaa

Umawiałam się na redukcję blizny do www.teambeauty.pl/zabiegi-zluszczajace-z, bo chciałam zacząć chodzić na siłownię. Po redukcji sama się zastanawiam, gdzie miałam bliznę 🙂 Szczerze to nie widzę. Jest już zakryta normalnie zregenerowanym naskórkiem. Świetna sprawa i szkoda, że kiedyś takich możliwości kobiety nie miały. No, ale lepiej późno niż wcale, prawda? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamuminka

ja moge polecić Beauty Kingdom na Sarmackiej. Jestem ich wierną klinetką i byłam u nich na kilku zabiegach 🙂 profesjonalnie podchodza do swoich pacjentek i twoj komfort oraz efekty są dla nich najważniejsze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×