Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga1966

Dobry gabinet medycyny estetycznej Warszawa

Polecane posty

Gość gość
Ja chodzę do Kliniki Sfera, www.klinikasfera.pl. Jestem pacjentką dra Migały i mogę w ciemno polecić każdy zabieg w jego wykonaniu :) Robiłam laser na blizny potrądzikowe, botoks i mezoterapię - każdy z tych zabiegów przeprowadzony był dokładnie, z wyczuciem - jednym słowem: profesjonalnie. Efekt zawsze bardzo zadowalający, a pan dr jest przemiłym człowiekiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Klinikę BBC na Ursynowie. Mają uper zabiegi - na prezent rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne pakiety zabiegów sa w Wilanowe, w centrum Medycznym SKJ. Polecam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiczbaPi
Jak dla mnie najlepszym gabinetem medycyny estetycznej w Warszawie jest klinika miracki. Miałam tutaj i zabieg depilacji laserowej oraz na laserowej korekcji blizn po trądziku . Z obu zabiegów do dnia dzisiejszego jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chodzę na Kabaty do kliniki BBC. Bardzo dobre miejsce i mają też często fajne promocje na zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tez słyszałam wiele dobrych opinii o tym centrum SKJ. Oni mają bardzo dobre ceny i specjalistów medycyny estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalewskaanna
Ja natomiast mogę polecić Centrum Zdrowej Skóry na Racławickiej- profesjonalna obsługa, wszystko doradzą i mają fajne pakiety zabiegów oraz szeroki zakres oferowanych usług :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja jestem pacjentką dra Migały z Kliniki Sfera, mogę potwierdzić wszystkie dobre opinie o tym lekarzu i o samej klinice. Świetne miejsce, nowoczesne zabiegi i przede wszystkim wspaniała opieka ze strony personelu. Wykonywałam raczej proste zabiegi, typu http://www.klinikasfera.pl/medycyna-estetyczna/45-mezoterapia, ale i tak zależało mi na komforcie, że jestem w dobrych rękach. Każdemu mogę życzyć takiej opieki, jaką mnie otoczono :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bardzo dobry gabinet medycyny estetycznej, ale w Gdańsku www.drpernak.pl. Chodzę tu już długi czas i zawsze jestem zadowolona z efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do gabinetu medycyny estetycznej www.piotrromanczuk.pl, ale w Stargardzie. Naprawdę godny polecenia gabinet, zawsze wychodzę zadowolona po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nie wiem co chcesz poprawić w sobie lub o co chcesz zadbać, ale w klinice Estetica Clinic http://www.estetica-clinic.pl/o-nas mają bogatą ofertę zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, profesjonalne masaże różnego typu. Makijaż permanentny,laseroterapie, więc każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcsss
Jestem po wizycie u doktora Krzysztofa Marosza i wrażenia pozytywne. Sympatyczny, otwarty człowiek, wszystko mi dokładnie wytłumaczył jeśli chodzi o botox. Na razie się z tym wstrzymam, ale jestem umówiona na mezoterapię. Gabinet ma swoją stronkę www -drmarosz.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utiikksss
Ja już od dawna korzystam z zabiegów medycyny estetycznej i spośród gabinetów, które odwiedziłam polecam opolski Imeiaa. Usługi wykonywane są bardzo profesjonalnie przy użyciu najnowszych urządzeń i nowatorskich metod a opieka najwyższej jakości. Z ofertą zabiegów możesz się zapoznać odwiedzając strony pod adresem www.imeiaa.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy kosmetolog o tym wie (tymbadziej klientka) że można znacznie zmniejszyć ilość bólu podczas zabiegów kosmetycznych stosując znieczulenie miejscowe skóry poprzez krem znieczulający z lidokainą. Ja się o tym dowiedziałam i potwierdziłam to na sobie gdy kupilam i posmarowalam się kremem że strony www.naporost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie polecam Klinikę Krajewski na Bukowińskiej 22a. Moim zdaniem - to jedna z najlepszych klinik w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawski WellDerm. Najlepsze miejsce w Wawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sfera! Jestem na tak :) U dra Migały robiłam ostatnio mezoterapię z kwasem hialuronowym, efekty świetne, a pan dr po prostu przecudowny :) No i bardzo doświadczony, można poczytać na http://www.klinikasfera.pl/klinika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Warszawie jest wiele miejsc, w których bardzo dobrze wykonywana jest medycyna estetyczna i każdy poleca z własnego doświadczenia ten gabinet, w którym czuł się najlepiej... Ja jestem zachwycona http://cziu.pl/ Robiłam tam Botox, kwas hialuronowy, IPL na pachy , chodzę również na pazurki czy chociażby masaż (twarz, szyja, dekolt ). Miejsce super przyjemne, czyste, miłe dla oka, muzyczka gra... Panie bardzo pomocne lekarz z profesjonalnym podejściem... Uwielbiam to miejsce... Mogę powiedzieć, że są jak lek na moją duszę...:) Także wizyta w http://cziu.pl/ to cos dla ciała i coś dla ducha... Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam Klinikę Urody i Pięknej Sylwetki na Bemowie (ul. Bolkowska 2a). Świetne i sprawdzone miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecam Rituals SPA - oaza spokoju i relaksu na Narbutta w Warszawie. Mają świetne zabiegi na ciało i twarz, wspaniałe masaże. Warto do nich zaglądać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisuję się pod kliniką Krajewski. Świetne podejście do pacjenta, zabieg wykonany w 100% dobrze, żadnych powikłań i świetny efekt. Jakość sama w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OOOO ja też się podpisuje nogami i rękami pod Panią Abigail Z Ars estetica:) Super osoba i mega wiedza. A usta to u doktor Mudel polecam robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Centrum Zdrowia I Urody ul. Szczęsliwicka Warszawa. Już kilka rzeczy u nich robiliśmy (mam na myśli siebie i męża) i nigdy się nie zawiedliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Centrum Zdrowia I Urody ul. Szczęsliwicka Warszawa. Już kilka rzeczy u nich robiliśmy (mam na myśli siebie i męża) i nigdy się nie zawiedliśmy :) http://cziu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczęściej chodzę do Kliniki Krajewski, bo mają mnóstwo fajnych zabiegów i można sobie rozłożyć cenę na raty. Poza tym bardzo łatwo umówić się tam na wizytę, można dostosować godzinę do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×