Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zakochałam się w kimś innym i nie mam ochoty na seks z moim facetem

Polecane posty

Gość gość

to już ponad rok trwa. Tamta osoba o tym nie wie, bo jest zajęta. Ja też mam faceta, ale coraz mniejszą mam ochotę na seks z nim :(. Zmuszam się ........całymi dniami rozmyślam i jestem nieobecna, facet mnie pyta czasem "czemu taka smutna jesteś", gdy się akurat zamyślę..... jestem już po 30tce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po co jesteś z tym facetem skoro cię nie pociąga ? Jak to możliwe że zakochałaś sie w kimś kto nawet o tym niewie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co jesteś z tym facetem skoro cię nie pociąga ? xx Bo zapewnia jej byt materialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kingam
w dlugoletnim zwiazku jest sie z kims nie tylko ze wzgledu na seks i pociag seksualny, ale jestesmy z ta osoba zzyci, mamy wspolnote majatkowo-mieszkaniowa, dobra relacje, zgode i porozumienie, wspolne plany i zainteresowania. seks wiedzie prym tylko na samym poczatku, to on przyciaga ludzi ku sobie. po latach sa inne sprawy, ktore trzymaja ludzi razem, nawet gdy seks jest taki sobie, lub wcale go nie ma. autorko, jak jest u ciebie w innych sprawach z twoim facetem? i czy chcialabys rzucilabys go dla tamtego (gdyby tamten okazal zainteresowanie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolczuje facetowi, ze musi sie z toba uzerac i utrzymywac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie mu musi cholernie na tobie zależeć a ty patrzysz na innego wiesz co moim zdaniem nie jesteś stała w uczuciach powinnaś trochę nad tym popracować co z tego że odejdziesz do innego jak jego później zostawisz bo zaś ktoś inny ci się spodoba albo masz koło 20 lat albo jesteś nastolatką bo zachowanie nie jest godne dorosłego życia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a swojego faceta nie kochasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj durne dziś te baby, oj durne... mylisz miłość z zauroczeniem to pierwsze jest prawdziwe i oparte na wyższych uczuciach. a to drugie, zwykłą chemią zwierzęcą, która mija jakiś czas po spełnieniu - które u Ciebie raczej nie nastąpi. rzuć tego chłopa swojego, daj mu znaleźć sobie kogoś na kogo zasługuje. dex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×