Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto pierwszy zaczął temat o dziecku?

Polecane posty

Gość gośćtzyzy
Trzeba też spojrzeć na wiek partnera . Ja urodziłam,gdy miałam 27lat,ale mój mąż miał już 34 lata i bardzo też chciał zostać ojcem :) Co innego jak jest dwoje młodych ludzi np. w wieku 24lat zostają rodzicami. Zwłaszcza,że wiadomo,iż mężczyźni później dojrzewają... Autorko nikt za Ciebie nie podejmie decyzji,porozmawiaj z mężem i zastanów się sama,czy jesteś już gotowa. Ja w twoim wieku byłam,ale to jest sprawa indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy byś była na porodów ce to byś widziała w jakim wieku rodzą pierwsze dziecko. My z mężem mieliśmy dzidziusia jak miałam 20 lat jest to najlepszy okres a drugie po dwóch latach. Jesteśmy bardzo nowocześni mąż jest przy każdym badaniu ginekologiczny krocza i wspierał porody. Bo jak można być tak tepym i krepowac się męża przy badaniu i porodzie a całkiem obcego faceta ginekologa nie Ciemno gród. A mamy prawo do obecności nawet w szpitalu przy badaniu i zabiegu do osoby bliskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy byś była na porodów ce to byś widziała w jakim wieku rodzą pierwsze dziecko. My z mężem mieliśmy dzidziusia jak miałam 20 lat jest to najlepszy okres a drugie po dwóch latach. Jesteśmy bardzo nowocześni mąż jest przy każdym badaniu ginekologiczny krocza i wspierał porody. Bo jak można być tak tepym i krepowac się męża przy badaniu i porodzie a całkiem obcego faceta ginekologa nie Ciemno gród. A mamy prawo do obecności nawet w szpitalu przy badaniu i zabiegu do osoby bliskiej. x Taka nowoczesność to w państwach islamskich jest ;-) Mąz bardzo śniady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktos uzywa slowa 'dzidzius' jest u mnie automatycznie skreslony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam temat dziecka jeszcze przed ślubem, zaczęliśmy się spotykać, oboje mieliśmy ok. 30 lat, jeszcze nie byliśmy w sobie zakochani, ale to były takie początki. Dlaczego tak wcześnie? Bo niestety jestem świadkiem trudnych sytuacji i w rodzinie i wśród znajomych. Para jest ze sobą parę lat i zaczynają temat dziecka a tu okazuje się, że albo on albo ona tak naprawdę to nigdy nie chcą mieć dziecka, a są świetnymi wujkami i ciotkami i szok co tu robić, kończyć paroletni związek czy rezygnować z marzeń. Mój absolutnie chciał ślub i dziecko, więc skoro nasze plany były takie same, to zaangażowaliśmy się w ten związek i po 2 latach spotykania jesteśmy po ślubie i lada dzień będzie córeczka na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie

Mój przyjaciel i ja staramy się o dziecko już ponad siedem lat, mieliśmy płodności klinice w ciągu wielu lat, zanim ktoś powiedział mi, aby skontaktować się z rzucającego to zaklęcie, który jest tak potężny, nazywa Agbazara świątynia dla niego, aby mi pomóc zajść w ciążę,i cieszę się, że zwróciliśmy się do lekarza AGBAZARA, bo jej ciąża zaklęcie umieścić nas w spokoju, i szczerze wierzę mu, uprawnienia i bardzo pomógł nam również, jestem wdzięczny za wszystko, co zrobił. skontaktuj się z nim przez e-mail: (  a g b a z a r a @ g m a i l . c o m  ) lub WHATSAPP; ( +234 810 410 2662 ) jeśli próbujesz dostać się do dziecka, ma uprawnienia, aby to zrobić.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×