Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego używacie słów, których znaczenia nie rozumiecie?

Polecane posty

Gość gość
a jak wieczorem już się ochłodzi to przykryjcie się kordłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najgorsze jest to, że większość Polaków mówi bez polskiego akcentu. Mało jest ludzi, którzy odpowiednio akcentują. Zdarza się to nawet aktorom, czy prezenterom tv. Chociaż coraz częściej mówią poprawnie. Przeciętny Polak nie umie mówić w swoim ojczystym języku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puki co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usmialam się aż mi kawałek torta w gardle stanąl :) pokaże wątek rodzicom narzyczonego, a co tescie też niech sie posmieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zapomnijcie psiknąć się swoją perfumą przed wyjściem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co chodzi z tym "bynajmniej"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dużym skrócie "bynajmniej" oznacza "nie". "Bynajmniej" nie oznacza tego samego co "przynajmniej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bynajmniej to zaprzeczenie :) a teraz ubieram swetr psikam się nową perfumą i idę do miasta, bo bynajmniej nie mam co ze sobom zrobić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aczkolwiek jest słowem nadużywanym totalnie ... A moja koleżanka uwielbia mówić " będziemy to robić sugestywnie - zamiast sukcesywnie ... " a jak cię ktoś pobije to idź zrobić "oblukcję" ... albo będziemy coś robić "wspólnie razem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oblukają Cię i będzie oblukcja. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam fajne spodnie z lajki, zazdrościcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już jesteśmy w temacie odzieżowym to ja się pochwalę, że kupiłam sobie ostatnio nowe japąki. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
oglądałam ostatnio jakiś reportaż ,gosć sie wypowiadał a prezenterka za nim poprawiała "ja bynajmniej nie widziałem ,tak to bynajmniej wyglądało " ona za nim słowo w słowo każde bynajmniej zastępowała odpowiednią formą . Masakra to była,a typ taki dumny że przed kamerą występuje :D x A teraz wdziewajcie swetr i rajtki, bo zimno dziś i nie siedzcie przed kompem tylko bynajmniej idzcie na spacer!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie autorka topiku zazdrosci ma że se podrozuje po świecie, za wycieczkę na Hiszpanie w promocji zapłaciłam 3000 tys! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
i przypomniał mi się taki topik stąd pt "te masło" :D:D ,tam to można było boki zrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, czaję z "bynajmniej" "bynajmniej nie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozpacz nędzy i rozpaczy. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czepiacie się pisowni słówek typu wziąć i wyłączać, a większość z was na czele z autorką myśli, że "spolegliwy" to znaczy uległy :o Nara matoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisowni bynajmniej. Nienawidzę jak ktoś mówi wziąść i włanczać. Ja to za to jestem bynajmniej mądra, bo zaadoptowałam strych i teraz wygląda efektywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wczorajszego dnia widziałam w markiecie wodę demoralizowanom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz w tv jest reklama apetiblock i tam laska mówi, że "nibeluje uczucie głodu" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bynajmniej meczy wasza ignorancja dla mnie, nawet powiedzialam o tym dla meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bo w stresie i z rozpendu człowiek tak pisze, zwłażcza jak mu się dzieć dostanie do przeczkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
gość dziś Nie pisowni bynajmniej. Nienawidzę jak ktoś mówi wziąść i włanczać. Ja to za to jestem bynajmniej mądra, bo zaadoptowałam strych i teraz wygląda efektywnie. x a mąż Ci pomagał przy tej adopcji ? ,spolegliwy jest chłop czy raczej nie bardzo ? Masz błazerię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siostra mojego męża nadużywa "nieprawdaż" i "aczkolwiek". mysli chyba, że to takie mądre. a jak ja słyszę kolejny raz te słowa tym jej zarozumiałym tonem, to mnie szlag trafia ... oj, przepraszam - szlak, nie szlag :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 14:49 Spolegliwy jako uległy jest wpisane do słownika. Język sie zmienia i niedługo pierwsze znaczenie zaniknie. Nie mądrz sie wiec :) Kiedyś słowo 'bielizna' oznaczało białe rzeczy, wiec koszula, spódnica były bielizna jezeli były białe. Teraz w tym znaczeniu już nikt tego słowa nie używa. To naturalna ewolucja języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chrześni co dziś robiom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to wy się psikacie perfumą?! Ja zawsze psikam się perfumem! Mam bardzo ładny perfum, mój konkubin chodzi na kontrol i jako łapówkę dostał perfum dla mnie oraz nowy druślak! Za każdą razą coś dostaje! Bo ja prowadzę kiosek, więc musze światowo pachnieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Druslak☺☺ a garki nowe wziol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×