Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego używacie słów, których znaczenia nie rozumiecie?

Polecane posty

Gość gość
Idę się wykompe (lub wykompie) bo wiater dziś wiał i sie spocilam. A w sumie to się tylko optokne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak już bedziecie kupywać te moje markowe ciuszki to się bynajmniej pospieszcie!!!!!!11111 jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaszczeliło mnie wasze nieuctwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wifi, debilko, czy Ty wiesz co znaczy prowo? :D Idź i nie wracaj. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko wytłumacz konserwatywnie jeszcze raz, bo nikt nie rozumie tego bełkotu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sflustrowane jesteście po prostu i zazdrościce kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogłoszenie u mnie na mieście parę miesięcy temu: ".......Chętnych do pracy w centrum chińskim prosimy o składanie SIWI w biurze ...." co to SIWI? buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pojechałam potocznie hehe poprawnie będzie: ogłoszenie w moim mieście na tablicy ogłoszeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co sie nabijasz z ludzi. Umiesz bynajmniej pisac poprawnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzeknęłabym że tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre kobiety nic nie przekazywują swoim dziecią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ogłoszenie u mnie na mieście parę miesięcy temu: xxx a sama piszesz z błędami "na mieście" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
własnie wróciłam ze spaceru ,byłam ze znajomą i naszymi psiakami ,niestety znajoma nadepła na ślimaka :o -kurde ulka nadepłam na ślimaka. lubie ja bardzo ,to inteligentna dziewczyna po wymagającym kierunku technicznym ,ale błędy byki sadzi straszne,nie wiem czy nie zwrócić jej delikatnie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudownie ocalona
MEGA SZOK LUDZIE !!!! chciałam wam opowiedzieć coś co zmieniło moje życie; mimo że byłam dość wierząca i taka sobie średnio praktykująca odkryłam niedawno Jezusa zupełnie na nowo, to był przewrót który zmienił moje życie!!!!! jeśli wasza wiara jest żywa, autentyczna i nie chwilowa (WAŻNE) modlitwy zostaną wysłuchane i cuda wejdą do waszego życia z taką pewnością siebie jakby siedziały tam sobie wygodnie od zawsze. Bóg da Ci to czego nie da Ci nikt, nikt nigdy nie będzie kochał Cię tak bardzo jak on, nikt nie doda Ci tyle odwagi i siły, tyle radości i ciepła oraz zrozumienia. To nie jest ktoś odległy, on jest bardziej ludzki od ludzi a jego dobroć większa niż dobroć wszystkich ludzi którzy kiedykolwiek żyli na tej planecie razem wziętych. To się wydaje Ci teraz może pusta gadka, ale jest coś takiego jak wylanie Ducha Świętego (sprawdź też pod nazwą: chrzest w Duchu Świętym) i jest to mega przeżycie mistyczne i realne jednocześnie, używałam w życiu różnych rzeczy i uwierz mi- nic Ci nie da takiego powera, jest to odlot nie do opisania ludzkim językiem, wiem co mówię. Jeśli jesteś teraz daleko od Jezusa i masz wymówkę w stylu „ …no ale ja już zrobiłam tyle złych rzeczy i teraz to już w sumie tak głupio, nie ma sensu wracać…” to muszę cię rozczarować gdyż to gó**no a nie wymówka ja miałam podpisany własną krwią pakt z diabłem (we wczesnej młodości) a Bóg wybaczył mi to, przyjął z powrotem jak gdyby nigdy nic, tyle Ci powiem; spowiedź to potęga, weźcie to a serio, możecie dosłownie wykasować te wszystkie rzeczy w majestacie duchowego prawa które jest po drugiej stronie (po śmierci) brane ze 100% szacunkiem i uznaniem Wróć do Jezusa, on czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
no SIWI wymiata:) co za tempa szczała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafe znowu działa i znowu wszędzie pełno błendów ! a teraz w tv laska pytała gościa kiedy by chciał wziąć z nią małżeństwo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.07.14 pszecierz się poprawiłam bynajmniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baardzo grubaa
dziewczyny prosze powiedzcie i co zrobić żeby chociaż troche schuść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie żryj tyle i wiencej sie ruszaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czy jestem w nadziei?" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam kafeterianki? JA dziś byłam u dentysty, bo wypadła mi blomba, założyłam z tej okazji bluzkę z dekoldem, a wy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
dobre:)) ja bym dodala jeszcze taką wymianę zdan Wiecie, że serek Almette, który się tu reklamuje jest spulchniany AZOTEM? gość 2015.02.03 Straszne to, ale to czysta chemia ta jego puszystość...moja mama w dzieciństwie nie pozwalała mi tego jeść, a zawsze kusiło mnie w sklepie by kupić. gość 2015.02.03 a wiesz co wdychasz w wiekszości? wiesz, że powietrze składa się w większości z azotu, a nie z tlenu? i co umarłaś? gość 2015.02.03 idioto, a wiesz co wdychasz razem z tlenem przez całe swoje życie? pechowiec.gif k****a ignorancja ludzi mnie osłabia gość 2015.02.03 Te kretynki mysla zebpowietrze jest zanieczyszczone azotem a nie ze azot jest podstawowym skladnikiem powietrza,masakra co za debilki gość 2015.02.03 dziś powietrze jak jest czyste to też ma azot i to głównie smiech.gif MOJE GRATULACJE zostałaś jełopem roku smiech.gif gość 2015.02.03 ucichło, bo teraz siedzą idiotki na wikipedii i oczom nie wierzą, "co??? azot prawidłowym, naturalnym składnikiem powietrza???" smiech.gifsmiech.gif hahaha jezyk.gif itd... http://f.kafeteria.pl/temat/f10/wiecie-ze-serek-almette-ktory-sie-tu-reklamuje-jest-spulchniany-azotem-p_6141210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie do furii doprowadza labolatorium i lablador

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja ostatnio często powtarzam moim dziecią, żeby bynajmniej czytały słownik ortopedyczny, to będą bynajmniej poprawnie mówili. a wszystkim kobietą też radzę zagląść do tego słownika, bo są naprawdę co poniektóre niedouczone. a na forach internetowych to już w ogule nie przebierają w słowach tylko te gupie posty piszą i nie zwracają uwagi na poprawną polrzczyznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny pomuszcie, mam abstrakcję. co wziońść na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze nie obstrukcję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sflustrowane flustratki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×