Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wrocilismy do pl i znow wyjezdzamy!

Polecane posty

Gość gość
Je*ac hejterow UK!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yebac emigracyjne, nieudolne szczury, szorujace kible

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, boli cie moje szczescie, zawistna gnido :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest niestety smutna prawda że w pl jest jak jest..... ja pracuje mam 2000 tyś na rękę maz na czarno 2600 dwójka dzieci i po wynajęcia mieszkania nie dawalismy rady......... maz wyjechał zarobił i wrócił niestety po pół roku znowu musiał wyjechać. Smutne ale jakoś trzeba sobie radzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pyerdolisz głupoty kurfo emigracyjna. Mój szwager zarabia 3 tyś, a siostra około 1,7. Maja dwójka dzieci i piękny dom na kredyt. Nie to co stodoła dykty w uka. Żyją w PL szmato na poziomie, rozumiesz. Nie głodują, maja samochód, sprzęt, jeżdżą na urlop. Żyją u siebie smieciu. Rozumiesz. Po co oszukujesz ludzi. Rata na dom w PL wynosi ok 1000, jedzenie 1500, a rachunki wynoszą około 5 zł. Zostaje im 1,7 tyś miesięcznie na przyjemności, ty głupia niedorobiona, emiegractjna sciero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tacy mądrzy jesteście to wyjaśnijcie mi dlaczego PL to taki kraik, kopany przez historię od Mieszka I do dziś dnia? I jak tu jest tak dobrze, to czemu s**********e z tego kraiku od setek lat? Chopin, Kurie-Skłodowska, Mickiewicz i tysiące innych s*******ali stąd że aż miło. Tu nic tylko wojny, nieszczęścia, nędza i c*****i ludzie i kler. 3 miliony Polaków wysrało się na ten dobrobyt a niedługo wyjedzie jeszcze więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty k***isznie wyjechales na emigrację bo zazdroscusz rodzinie ? Ty pierfoliszcpajacu , za 4700 łącznie oni są w stanie spłacać kredyt , utrzymać auto i dzieci i siebie wyżywić ? Głupi jesteś jak kilo gwoździ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa na przyjemności 1709, a paliwo a naprawy itp, debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KOCHAM ANGLIE! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak kurfo są w stanie, żyją na wiele wyższym poziomie niż ty emigracyjny smieciu. Oni byli w uka, siostra filologie angielska skończyła po powrocie. Modlą się by nigdy nie musieli wyjeżdżać do tego pseudodobrobytu. Popyerdolone emigracyjne szczury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki ty ku*wa glupi jestes, absolutnie nic nie rozumiesz, NIC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja smieciarzu skończyła germanistykę i pracuje w Hamburgu .wiec się z ta UK bujaj. Sam jesteś smieciem i twoja rodzina bo by cokolwiek mieć w Polsce musieli wyjechać.wiec co ty pierfolisz ze tak świetnie w Polsce. Ceny znam moi teściowie za uczciwa prace dla tego chorego kraju wybudowali dom ale teraz na emeryturze celowo żyją i na nic ich nie stać z lujsusow. Maja stare auto, a do mnie muszę im bilet kupić a maja łącznie 3800.wiec nie chrzan popaprancu ze twoja rodzona z ktredytem, autem i bachorami żyje na poziomie. To zenujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja we Francji z jednej pensji żyje na wyższym poziomie już w Polsce z dwóch w średnich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poyebie, a Brutyjczykow z wspaniałego uka wyjechało ponad 5 milionów, Niemców ponad 3, nie wspomnę o Włochach czy Hiszpanach. Emigracja jest naturalna koleją rzeczy, gdyż ludzie się przemieszczają, Polacy nigdy nie mogli tak swobodnie emigrować. Poza tym pyerdolcu Mickiewicz, Chopin i Sklodowaska nie wyemigrowali Polski, bo Polski wtedy nie było. Ty kurfa zay****y emigracyjny syfie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Hamburgu mówisz smieciu mieszkasz, a czemu nie wyemigrowales do Frnkfurtu nad Odra, przecież to też Niemcy. Pyerdolony emigracyjny bydlak, sxorujacy kible Nazistom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam o tym, ze dwie osoby w PL zarabiaja 4.700 i kupuja dom to smiac mi sie z was chce. Przeciez wyscie powinni zarabiac conajmniej 40.000 zl/mies a tu polscy pracodawcy zrobili z was niewolnikow. Z***********e za bezdurno i wy o tym dobrze wiecie. Nie dziwie sie tym, ktorzy s********ja z tego dobrobytu, bo tak tu jest od Mieszka I. Kto madry s*******al stad poki czas. Chopin, Kurie-Sklodowska, Milosz i tysiace innych tez stad s*******ali. Bo ten kraj ma przesrana historie a ludzi bucow sporo. Chlopi panszczyzniani od wiekow. Partioci zasrani. Bez grosza przy d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alecty głupi jesteś. Wiesz pajacu pewnie mogłam jak ty kupić najtańszy bilet do UK i tamvszukac pracy ale ja lubię planować. Pozactym nie wyjechała po to by zarobić na dom w Polsce bo nie naxtym mi zależy . axty zbuduje dom i potem morda w tynk i pracy szukaj. Przecież pracodawca na ciebie nie czeka. Mozec1200 na ogrzewanie ci wystarczy a żywic się będziesz nacpromocjach w markevie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co ten śmieć w Polsce będzie robił ha ha ? Na pewno nikt do pracy takiego zera nie przyjemnie z raka kultura. Może będzie hodował króliki i kury przy swoim gownianym domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole miec kury i gowno przed domem w Pl, niz fiolki w Uka. To będą moje kury i moje gowno. Ty smieciu kiedyś będziesz umierać i wtedy zaplaczesz za Polska, bo wyniosą cię z kosciola, zakopia gdzieś pod drzewem i nawet pies na twój grób nie nasika. Cale życie spedzisz jako niechciany emigrant. Taki niepotrzebny syf w obcym kraju. Jeszcze wspomnisz te słowa przed swoja śmiercią. Kurfa, cale życie spędzić na wygnaniu. To trzeba mieć nayebane we lbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowo polskie myślenie.zarobić na dom ale co dalej ? Po co dom w tym smutnym kraju ? Życie jest za krótkie naxto by coscposoadac , nie ma to sensu .ja jeśli będę musiała wrocicvdo Polski uznam to za porażkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pajacu, ja się w Niemczech Nieczuja jak osoba niechcianą.a jak się orientujesz to chyba wiesz, ze cmentarze tam istnieją. Swoja droga dlaczego uwazasz ze powinnam być katoliczka ? To talie polskie nie ? Jak umrę to juz nie bedzie mnie obchodzić gdzie mnie pochowana. Ja to co mam to jest moje a do mojego mieszkania w Polsce wracać nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. Wiem po sobie ze mozna sie czuc lepiej i bardziej u siebie w "obcym" kraju niz niby u siebie. Kraju sie nie wybiera a po jakims czasie mozna zrobic obywatelstwo i oficjalnie byc u siebie :) ale takie prymitywy jak ten dziad hejter nigdy tego nie zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to juz dosc tego pyskowania - zasrani patrioci idzcie juz spac, bo macie jutro z********ac skoro swit na polskiego pracodawce, ktory moze z wami zrobic co zechce. Tak jak z chlopami panszczyznianymi od setek lat. Wszawy, szary kraj i wszawi ludzie bez honoru i kasy przy d***e. Posmiewisko z obrzezy Europy, polski zascianek. Podobaja mi sie wasze pensje i to jak was wasi pracodawcy dymaja na stojaco. To sie nie zmieni przez najblizsze 50 lat, bo jestescie w czarnej d***e. Beda was doic tak jak bialych murzynow. I dobrze wam tak, bo za glupote trzeba placic. Cwaniaczki, polaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to kurfo nie wracaj, nikt za Toba w PL nie płacze. Tylko nie pluj smieciu na mój kraj, bo ja tam będę mieszkał i będę żył. Będę znów pływał na mojej żaglowce, windsurfingu, jeździł na nartach w zimie. Umiesz to robić. Pewnie nie, bo jesteś gruba locha, która tylko potrafi smażyć swoja zarosnieta psite na plaży w Egipcie. Wiesz ci to sa uprawnienia sternika smieciu? Umiesz dzifko robić kiełbasę, wedzic szynkę? Umiesz to robić dzifko? Umiesz warzyć piwo? To właśnie jest to za czym tesknie kurfo. Rozumiesz. Wyyebane mam na pieniądze i twoje z****** wycieczki. Będę znów ratownikiem, trenerem. Będę patrzył jak moja córka idzie do polskiej, a nie angielskiej szkoły. Jak los da, to może i także mój syn. Będę żył blisko znajomych, rodziny jak człowiek, a nie jak emigracyjny pies na wygnaniu. Pyerdolone sciery od podłogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic tylko, nie napluc ale nasrac na taki kraj ktory stworzyl taka nedzna szmate, normalni ludzie wstydza sie tego kraju przez takich szmaciarzy... brak slow po prostu, ile chamstwa i nienawisci, wspolczuje twoim bachorom ze takiego ojca maja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pier*dolony stereotypowy smiec. Jakie wycieczki? I reszta tych bredni. Skad ty te gowna bierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasrac to na jukej, ze takue k******o pod swoje skrzydła przygarnęła. Przecież w Pl to by was wszy śmiecie zjadły, pod mostem byście zdechli, nieudolna emigracyjna masa, myjaca kible. Dziękujcie PL, ze do unii weszła to chociaż możecie sobie kibke poszkrowac i iphona kupić. W PL za szorowanie linki nikt nie płaci takich pieniędzy, bo to wykonują menele z dworca. Właśnie taki macie status społeczny w uka. Menela pyerdolonego menela. Rozumiecie to. Jesteście tam menelami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gowno wiesz, w dupie byles. Rano z*********j na swojego polskiego pracodawce, ktory zaplaci ci tyle, zebys nie zdechl z glodu a sam kupi sobie nowe autko i zbuduje kolejny domek za twoja kase. Sprobuj tylko zaprotestowac, to dostaniesz kopa w d**e i bedziesz chodzil glodny blagajac o jakakolwiek prace. I w tym twoim zasranym kraiku tak jest od wiekow i tak bedzie do usranej smierci. A o jachcie to mozesz tylko pomyslec, bo twoj pracodawca sra na takich specjalistow jak ty. Kiwnieciem reki mozna cie zastapic jeszcze tanszym polaczkiem. Polacy, nedzarze z obrzezy Europy. Zbudowaliscie sobie domek tylko pogratulowac. Po ki chuj robiliscie te rewolucje jak i tak gowno z tego macie i musicie emigrowac za chlebem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla twojej wiadomosci, "jasnowidzu" jestem kierowca :) wiecej info nie potrzebujesz i juz skoncz z tymi kiblami, ile mozna to samo powtarzac aaaa no chyba ze sie pocieszasz jaki to lepszy jestes od wszystkich, no to gratulacje... i ten iphone, ku*wa co typ, po ch*uj mi iphone, jesli chodzi o smartfony to najlepszy wg mnie samsung galaxy note 3, iphone 6 moze lizac mu buty i ta cena iphona :D kpina takie jak i twoja glupota dziadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałem o żaglowce a nie o jachcie szmato. Nie masz nawet elementarnej wiedzy. Naciulalas juz na wycieczkę, by posmazyc w jakimś tanim kurorcie swoja śmierdząca, zarosnieta psite? Ile overtime wzięłaś dzifko by sobie moc pozwolić na taki luksus. Normalnie klekajcie narody. Martyna Wojciechowska, tylko gruba, spocona i z zarosnieta psita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×