Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wrocilismy do pl i znow wyjezdzamy!

Polecane posty

Gość gość
Ja szmato nie wracam w maju, tylko w sierpniu. Juz wypowiedzenie złożyłem w pracy za 30 tyś rocznie. Ty o takich zarobkach w jukeju pewnie możesz tylko pomarzyć, bo pewnie ledwo tysiaka przekraczasz. Śmierdzące śmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Link ku*wo i dowod zarobkow :D ale mi nawet wystarczy minimalna wiec je*e to ile ktos zarabia :) je*ana hipokryzjo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez dowodow mozesz sobie pitolic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wole niemcy, opieka zdrowotna jest dość zbliżona do polskiej - tzn pracujesz to masz ubezpieczenie, rok płatnego macierzynskiego itp a nie ukrywam, że dla mnie opieka zdrowotna to wazny temat. Mentalność też nie taka bardzo inna niż w polsce. Są oschli ludzie, są fajni ludzie. Wiadomo, nigdy nie będzie w 100% jak w polsce ale w 99% może być podobnie, zależy jak kto sobie pościeli, no i polska nie tak daleko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto ci powiedzial debilu, ze mieszkam w UK ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie kurfo poszukaj na fejsie. Umiesz znalez fan page Camerona? Idioto, jak mam ci udowodnić moje zarobki? Zresztą i tak byś smieciu nie uwierzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrozum pustaku ze pie*dole to co ktos napisal w necie (jeden czy dwoch zje*anych jak ty angoli? :D), czy ile zarabiasz, zarabiaj miliardy, je*e to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za to pyerdole ciebie pajacu z nyedoy****iem mózgowym, bez honoru, ambicji i żadnych wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie pie*dol o honorze i ambicji, ja honor mam, to ty tepaku go nie masz, ja gdybym tak nienawidzil uk i brytyjczykow to nigdy bym tu nie przyjechal, to ty smieciu przybiegles tu dla pieniedzy i za ich pieniadze niby dom budujesz wiec cale zycie bedziesz gnil w ruderze smierdzacej angolami ktorzy pluja na ciebie :D natomiast angole ktorych ja znam sa dla mnie mili i dlatego wole ich od takiego rzucajacego miechem s****wa jak ty, w ogole ciekawe czy w realu bys byl takim chojraczkiem :) IGNOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Prawdziwy facet radzi sobie w kraju smieciu i niepotrzebuje emigrować." Na koniec tej szopki, pozwole sobie zacytowac najgorsza nedzna hipokryzje jaka spotkalem w necie :) no ladnie o sobie myslisz, nie odpisuj wiecej internetowy chojraczku :) no chyba ze masz jakies konstruktywne argumenty :) ale nie masz "kurfo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KOCHAM ANGLIE!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rany co za dekiel te bluzgi wypisuje? Czemu ty polglowku piszesz ciagle ze emigracja tylko w UK? W Niemczech np za najnizsza da sie zyc. Podaje przyklad; Moge wynajac kawalerke za 450 euro i mam jeszcze sporo kasy dla siebie a zarabiac z czasem wiecej bede. W Polsce za najnizsza krajowa moge tylko wynajac kawalerke i nie mam co jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha, cytuje tego p***bka ktory tyu p******i farmazony Prawdziwy facet radzi sobie w kraju smieciu i niepotrzebuje emigrować. haha prawdziwy facet pracuej za najnizsza krajowa i cieszy sie ze zwyczajna i pasztetowa tania, haha- lokalny gamon i patriota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluzba zdrowia wszedzie jest lepsza niz w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnialem dodac polaczkowy falszywy patrioto budujacy wille za funciki ze juz za roczek bede sie staral o obywatelstwo brytyjskie :D i jak je dostane przestane byc emigrantem ahahahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co zlego w slowie Emigrant? taka karma, emigracja swiadczy o slabosci polskiego rzadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do zarobkow to mozesz wrzucic fote ostatniego payslipa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos zlego widocznie jest dla tego debila wrzucajacego emigrantom. Sam nim jest ale tego nie widzi... sprawdz debilu co to emigracja na wiki jak taki glupi jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytam wypociny tego z**** gentycznego i mysle ze mu ktos straszna krzywde w tym UK wyrzadzil; poza tym rodzina jest dla niego wazna, nie sadze by taki p***bek taka mial. Frustrat p******y!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wystarczy pojechać na dwa tygodnie w odwiedziny do Polski by wiedzieć ze się nie opłaca przyjeżdżać. Jest naprawdę strrrasznie drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emigracyjne przyglupy, jak to dobrze, że was już w PL nie ma śmiecie. 1500 złotych, to zarabiają niemoty na kasie w biedronce. Facet, który coś potrafi spokojnie utrzymuje siebie i rodzinę w PL. Np taki maszynista wyciąga około 5 tys złotych, operator dźwigu wysokościowego zarabia około 7 tys, murarz około 4. Mogę wymieniać w nieskończoność, ale jak jest się niemota po zarządzaniu na WSBZDECIE, to zmywa się u Angola bądź nazisty za najniższą krajowa. Przyglupy. Normalne emigracyjne szczury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Facet, który coś potrafi spokojnie utrzymuje siebie i rodzinę w PL" "Prawdziwy facet radzi sobie w kraju smieciu i niepotrzebuje emigrować." napisal ten, co wyjechal do Anglii kase zarabiac:D i jeszcze sie chwali ze ma 30 tys rocznie jakby to byla jakas wielka kwota:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne co drugi facet to operator dźwigu i maszynista. Puknij się palancie . nie wszyscy mieszkają w dużych miastach poza tym z reguły facet który tylko pracuje to właśnie za granice pojechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisze jeszcze raz, to może do waszych popyerdolonych, emigracyjnych lbow dotrze. Wyjechałem do uka zarobić na chatę, gdyż nie chciałem brać kredytu. Spokojnie mógłbym go sobie wziąć w PL i spłacać, ale po co mam to robić śmiecie, jak mogę sobie w uka zarobić gotówkę potrzebna na zakup domu. Tak, nie wszyscy mieszkają w dużych miastach, ale jak nie ma pracy w waszym mieście to trzeba wyjechać tam gdzie praca jest. Przecież do uka nie wyjeżdżacie na zad***e, tylko do miast gdzie jest praca. Co za poyeby. Ileż temu bydłu trzeba tłumaczyć by coś Rozumiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KOCHAM ANGLIE!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro pięciu wyjechalrs by zarobić na dom to czemu nie uwazasz się za emigranta . widocznie c*****a prace mialesxi mało zarafy bydlaku wdiowy jesteś .po co ci dom. Do grobu go wezmiesz ? Przecież cie juz zolc zalewa a to blisko do niewydolności wątroby pustaku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ci dom. Do grobu go weźmiesz. Xxxxxxx W jednym zdaniu zawarta jest cala prawda o emigracyjnych zyebach i ich życiowych priorytetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja MSM taki priorytet by sobie spokojnie ,yc a w Polsce nabawilsm się chorób odxstresu , taka jest chora sytuacja. Mam w Polsce mieszkanie ale co z tego ? Domu nie potrzebuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje Ci kochana Anglio za to ze dzieki Tobie poznalem najwspanialsza dziewczyne na swiecie i dzieki temu jestesmy szczesliwi jak nigdy w Polsce!!!! :) patrzac z perspektywy czasu jest to wszystko niesamowite co sie dzialo przez ostatnie lata :) :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×