Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wrocilismy do pl i znow wyjezdzamy!

Polecane posty

Gość gość
Yebac to ciebie, pyerdolona, gruba, spodoba locho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skur*wialy polaczek, przez takie s****wo jak ty wstyd sie przyznac za granica z jakiego kraju sie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie emigracyjna, spocona, gruba locho, to przez takie sciery jak ty, wstyd jest się przyznać skąd się pochodzi. Pyerdolony emigracyjny syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parowo sam anglikom d**y dawales a teraz ujadasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wlasnie miedzy innymi, z powodu takich "yntelygentow" jak powyzszy, Polakow za granica omijam szerkim lukiem. Na szczescie u mnie ich troche mniej niz w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie emigracyjny smieciu omijam Polaków właśnie ze względu na takie sciery jak ty. Żal patrzeć jak takie kurefki się po UK woza, jakie to u, a. Pyerdolony emigracyjny gnoj z polskiej wsi i zasciankowych miasteczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lecz sie przygłupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gowno to s.ieciu emigracyjny masz zamiast mózgu. Srac na takie sciery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TezLubiePowedrowac
Hehe, ja tylko czekam kiedy tego yntelygenta i erudyte zolc zaleje :D. Ciekawe czy w cztery oczy tez taki odwazny ;) i czy tak samo uprzejmie do swoich bliskich sie odnosi.... tylko pozazdroscic Polsce ze takiego patriote ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha, , a oprócz tych 12 słów, które bez ustanku bełkoczesz, umiesz jeszcze coś mówić i pisać? Hehehe, co za głąb kapuściany, ubawiłam się do łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej no to emigracyjny smieciu powiedz mi, skoro tak uwielbiasz UK, dlaczego ich kuchnia jest tak mało wyszukana, a budownictwo tak prymitywne? Tylko smieciu emigracyjny nie szukaj teraz odpowiedzi na wiki. Nic kurfo nie wiesz o UK oprócz tego, ze można tutaj zarobić więcej złotówek niż w PL. Tak kurfo. Złotówek. Wy emigracyjne szczury, przecież przeliczacie funty na złotówki, chwaląc się ile to nie zarabiacie, tylko nie mowicie ile 4 tyś zł znaczy w PL, a ile w UK. Emigracyjne szczury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamknij już tę papę, bo przynudzasz - w kółko piszesz to samo - lecz się na nogi bo na łeb już za późno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy emigracyjne amiecie nawet na to nie umiecie odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało wyszukana? no jak się zywi w budach przy centrach handlowych to tak sie może wydawać:) budownictwo jest super, tylo na porzadne cie nie stać, miasteczka i wioski wygladają tu duzo lepiej niż w Polsce - jest ład, porzadek i mało samowolki polskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ignorujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz w historii była szansa emigracji? To słabo znasz historie. Polacy wyjeżdżają bo źle się dzieje . uwazasz ze najniższa krajowa w Polsce jest ok ? Ile możesz kupić zaxto i godnie żyć ? Służba zdrowiaxtez ok ? Nie oszukujcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia pisdo, a za najniższa krajowa w UK da sie cokolwiek osiągnąc, kupic dom bądz wyksztalcic? Zobacz ilu Polaków zakurfia dla agencji za 900 funtów, ilu żyje jak cyganie na pokojach, po kilkoro w domach. Znam wiele przypadków gdzie Polacy laduja na ulicach, staja sie bezdomnymi. Głupia pisda z zlasowanym mózgiem. Wszędzie na świecie jest bieda ty posrana tępa dzido. Wskaznik ubóstwa w PL i w UK jest na podobnym poziomie. Wskaznik Eurostatu ostatnio opublikowany, o tym dowodził. Oczywiscie, że w UK jest wieksza minimalna pląca niż w PL, ale ceny są o wiele większe. Ty posrana, tepa emigracyjna szmato. Siedz w tym Uka i tam gnij, bezuzyteczny śmieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy, to Polacy w historii mogli swobodnie emigrowac , tak jak teraz. Oświec no nas Pani historyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
budownictwo jest super, tylo na porzadne cie nie stać, miasteczka i wioski wygladają tu duzo lepiej niż w Polsce - jest ład, porzadek i mało samowolki polskiej kkkkk Dla takiej bezzebnej kurfy jak ty, to wszystko co jest niepolskie jest lepsze. Pyerdolony smiec. Porównaj sobie ich zabytki z polskimi. Porównaj jak wygląda Londyn, a jak wygladała Warszawa przed II wojną. Porównaj jak wyglądaja budowane w Polsce nowe bloki, domy bądz szeregowce z tymi budowanymi w UKa. Ty jestes antypolską, pyerdolona dzifka. Tylko nasrac na taką szmate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ignorujcie dziada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziad to twoje przeznaczenie śmieciu z emigracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie nie dziwię się dziewczynie,że chce wyjechać z Polski, patrząc na chamstwo i prostactwo jakie reprezentujecie, nie warto nawet się zastanawiać nad emigracją tylko się pakować. Współczuję wam, że pracujecie za 1500 zł na umowę zlecenie i na nic was nie stać, to nie jest życie, tylko próba przeżycia, też możecie wyjechać, jednak tylko Ci bardziej ogarnięci potrafią to zrobić, bo język trzeba znać, a także posiadać na odpowiednim poziomie kulturę osobistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jest to ze cham zalozyl temat o chamstwie brytyjczykow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy to szczuro podobny naród. Zapierdalają w tej swojej PL za miskę ryżu i drą ryj jak im dobrze. Już ja tam wiem jak w PL jest dobrze. Nie mnie misia na sztuczny miód brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polok to dziot z dziada pradziada. Tak tu jest od Mieszka I i to się nigdy nie zmieni. Budujcie dalej ten wasz zasrany kraik, który was bezustannie kopie w dupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmieszy mnie to jak wy mówicie o tym jak niby super się mieszka w Polsce, wystarczy mi kiedy w wakacje się nasłucham narzekania, że to kasy nie ma, polityka leży, rząd beznadziejny, młodzież patologiczna, po co my do Unii weszliśmy, oszukują banki, kredyty są drogie, nikt się z obywatelem nie liczy, brak pomocy socjalnej dla potrzebujących, rodziny wielodzietne biedują. To są słowa Polaków, którzy mieszkają w kraju i dziwi mnie to, że w internecie jakieś dziwny przewrót nastąpił, czytam tylko jak wam w pl niby się super żyje:) to jest chyba wasz krzyk rozpaczy. Czemu kłamiecie? Żeby sie dowartościować, że mimo biedy jest się patriotą , bo siedzi się w Polsce? Nauczcie się chociaż szanować innych, bo aż oczy bolą jak sie czyta te bluzgi na forum. Jesli tacy Polacy mieszkają w Polsce to nie chcę tam żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak zazdrosne, szczekające emigracyjne śmiecie, pracujące w uka za najnizsza krajowa dla agencji, mieszkający po kilkoro w domach i jedzących fasolkę z puszki. Emigracyjne szczury zazdroszczą, ze nie mogą żyć w PL, bo są za głupi dlatego w jukeju gowna angolom czyszczą. Tylko was obsrac dziady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musial cie ktos strasznie w zyciu skrzywdzic, poczwarko. Idz zyj to twoje wymarzone zycie. Nie szkoda ci czasu na dyskusje ze smieciami, szczurami, dziadami i szmatami ;) ? A najlepiej palnij se w leb, przysluge swiatu wyswiadczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emigracyjne gowno znów ujada. Do budy ty pucybucie Brytoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co, dalej tu jest to skamlające dziadostwo? żałosna kreatura człowieka. Smutne poniekąd, że mamy u siebie takich psycholi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×