Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gołdap

Lubicie zakupy w sieci?

Polecane posty

jeżeli sklep jest sprawdzony, to płacę kartą, jeżeli budzi moje wątpliwości to za pobraniem. Parę razy się nadziałam kupując na allegro zwłaszcza kosmetyki/ perfumy to jestem bardziej ostrożna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czasem kupuję online, np. kosmetyki (przed zakupem sprawdzam skład, bo lubię kosmetyki naturalne) czy jakieś rzeczy dla domu. Wolę płacić z góry. Tylko parę razy miałam problemy z takimi zakupami — czegoś brakowało czy wzór dywanu nie taki jaki wybrałam. Czasem myślę, że lepiej iść normalnie do sklepu stacjonarnego, wybrać co się chce i z  głowy. Ale faktem jest, że w Internecie masz większy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOI

Czasami przez allegro lub sklepy internetowe.Wolę jednak osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej zależy co, ale częściej kupuje stacjonarnie. Ostatnio robię co tydzień większe zakupy w Carrefour bo mają mega promocje z kartą i w gazetkach Ceny niskie jak dawniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mogę powiedzieć ,że jestem zdecydowaną zwolenniczką internetowych zakupów i czasami z tego korzystam. Szczególnie teraz w okresie przedświątecznym kupuję prezenty w necie. Po prostu nie mam czasu chodzić po sklepach a zakupy w internecie są możliwe bez wychodzenia z domu, najczęściej korzystam z zakupów w AnKa Biżuteria. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też wolę tę formę zakupów ale nie powiem stacjonarnie też kupuję. Wszystko jednak zależy od tego co chcę kupić i czy mam czas. W ostatnim czasie brakuje mi go więc robię zakupy w sieci i to całkiem sporo. Właśnie kończymy remont w domu, a dokładnie kuchni i łazienki. Wszystko idzie w dobrym kierunku, a ja planuje zakup wszelki dodatków i akcesoriów. Już obejrzałam część ofert w superwnetrze.pl i wiem na pewno, że wezmę u nich większość potrzebnych mi rzeczy. Jak na razie wybrałąm kuchenny kosz na śmieci, chlebak, wieszaki łazienkowe i poręczną deskę do prasowania. Resztą zamierzam zająć się w weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie najlepiej sprawdzają się zakupy stacjonarne, lubię dotknąć, powąchać, przejrzeć składy, najlepszy wybór mam w Carrefourze, tam kupuję i spożywcze i chemie do domu, kosmetyki też są w dobrych cenach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też zdecydowanie wolę stacjonarnie. Kupuję dużo warzyw i owoców i lubię sama je sobie wybrać, również zwracam dużą uwagę na terminy przydatności do spożycia produktów i staram się brać takie z najdłuższym terminem. Najbardziej lubię Carrefour za bogaty asortyment i naprawdę dobre ceny. Mają szeroką ofertę produktów ekologicznych, warzyw i owoców, a to dla mnie bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupując przez sieć skupiam się na ciuchach (mój ulubiony producent to CJ), czasem coś innego też kupię jak fajną książkę, czy jakiś sprzęt do domu w tańszej cenie, bo przez allegro.pl

Co do ciuchów to ostatnio kupiłam sobie takie szorty Adele na wakacje, bardzo dobrze mi się je nosiło. https://crossjeans.pl/ona/spodnie-damskie/szorty/p-457-023

Teraz rozglądam się za jakąś dobrą kurtką na sezon jesienno-zimowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wole stacjonarnie. Raz w tygodniu robię zakupy w marketach, ostatnio najchętniej w Carrefour. Mają ogrom promocji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalezy o jakich zakupach mówimy. Lubie sobie kupić rzeczy przez sieć, ale np. produkty spozywcze czy ubrania wole jednak osobiście żeby móc poogladać i podotykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy wiekszosc sklepó ma dostawe na paczkomat pod domem to bardzo lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie zakupy w sieci bardzo się podobają są wygodne i szybkie, ostatnio przekonałem się, że meble też można kupić przez neta, kanapa Madras z Moderno Meble jest świetna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że tak, przecież to najszybsza forma i ma się dostęp do szerszej oferty. Wszystko chyba już zamawiałam ale nie kupowałam nigdy w sieci mebli i czas najwyższy zrobić ten pierwszy krok. Jestem ostrożna i na początek, tak dla sprawdzenia zamówiłam w slf24.pl fajny puf do przedpokoju. Mebel dostarczono dość szybko i jestem pod wrażeniem jakości materiałów jak i wykonania. Nie mam się do czego przyczepić, więc będą kolejne zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×