Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gołdap

Lubicie zakupy w sieci?

Polecane posty

Gość gość
Ja lubię sklep kumpela.com.pl tam są świetne ubrania, dosłownie za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa
Uwielbiam zakupy w sieci zapewniają mi relaks i dzięki nim można kupić wiele rzeczy taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupy w sieci to oszczędność oraz wygoda, wiec jak tu ich nie lubić? Do moich ulubionych sklepów należy www.Brand-Store.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna 06
Oj tak bez wychodzenia z domu kupuję wszystko. Teraz nawet i meble. nasz najświeższy zakup to stół i krzesła do salonu na meblehot.pl Aj piękne maja tam meble i z tego co czytałam to większość sami robią w tym i materace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalinn8887
Tak bo zawsze można upolowac fajne rzeczy w dobrych cenach jak np w ten weekned z okazji czarnego piątku https://www.krugermatz.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie zakupy w sieci, ponieważ dzięki nim można zaoszczędzić, np środki czystości kupuje na www.nata.info.pl gdzie jest zdecydowanie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheese
uważajcie z zakupami w sieci, można się nieźle naciąć, wiem że hakerzy potrafią zdublować stronę i wtedy kaska zamiast do sprzedawcy idzie na ich konto, bardzo trudno to samemu zauważyć, ja bardzo dużo kupuję w sieci i na kompie i komórce mam zainstalowanego g datę, wirusów już dawno nie mam a jak jakaś strona wydaje się podejrzana to blokuje przed otwarciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://okazjonerzy.pl - Jeżeli chodzi o robienie zakupów w sieci, to uważam ze jest to świetny wybór. Po prostu warto się zdecydować na wybór tanich promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam robic zakupy na stronie renee.pl, maja modne buty i ubrania, nie mialam z nimi najmniejszego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosskaa
Tez lubie zakupy w siedzi, najbardziej ciuszki, najczęściej z born2be :) Często mogę trafić na promocji to co mnie akurat interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz większość sklepów ma też wersje internetowe, choćby electro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZIsklep
Uwielbiamy zakupy w sieci ;) a jeszcze bardziej lubimy, kiedy ktoś robi zakupy u nas w sklepie www.izi.sklep.pl. Sprzedajemy profesjonalne środki czystości, a nie jakiś tam Ajax :P Nasze środki są produkowane w postaci bardzooo wydajnych koncentratów. Za niecałe 10 zł kupisz płyn do podłóg (wyprodukowany w Polsce), który starczy nie na kilkanaście myć, a na kilkadziesiąt! Mamy bardzo szeroką ofertę. Zajrzyj do nas www.izi.sklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi przede wszystkim elektronika podchodzi w www.mediaexpert.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję w sumie wszystko w sieci - od elektroniki po leki i kosmetyki. Wolę zamówić sobię z melissy leki do apteki za darmo i potem nie muszę nic na miejscu zamawiać, martwić się, że nie będzie itd :) https://www.apteka-melissa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo lubię kupować ubrania w sieci. Początkowo bałam się że będę miała problemy z rozmiarem i później z wymianą. Ale w Aeterie wszystko działa jak należy i jak mam jakieś wątpliwości to od razu są w stanie mi pomóc. Bardzo lubię tę markę odzieży, bo w przeciwieństwie do innych projektują sami i sami tworzą swoje modele. Nie kopiują jak mają to w zwyczaju inni. A tych niestety jest sporo na naszym rynku. Nawet czytałam na forum, że jest firma Marie Zelie, która teraz niemal identyczna jest w Aeterie. Mam nadzieję, że klientki się o tym dowiedzą i nie będą kupować takich plagiatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głównie media expert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrPiter1
Ja w ostatnim czasie bardzo dużo rzeczy do swojego samochodu kupiłem w sklepie https://adamot.pl/haki-holownicze-3 Auto z hakiem daje swobodę: wakacyjny karawaning, przewóz rowerów, remont – wszystko staje się łatwiejsze. Najpierw jednak trzeba przebrnąć przez proces wyboru sprzętu, ustalić sposób montażu i zgłębić nieco zagmatwane przepisy. Każdy hak, czy fabryczny, czy akcesoryjny, musi mieć czytelną tabliczkę znamionową, na której umieszczono wszelkie dane niezbędne z formalnego punktu widzenia. Dla stacji kontroli liczy się tabliczka, diagnosta sprawdza też, czy montaż nie jest już na oko wadliwy, czy użyto śrub o odpowiedniej wytrzymałości oraz czy działa instalacja elektryczna do oświetlenia przyczepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupy w sieci lubi chyba każda z nas, akurat tutaj polecam stronę www.Wytlaczanki-arko.pl maja rozsądne ceny i szeroki asortyment wytłaczanek i opakowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrigold
Ja całkiem lubię zakupy w sieci, ostatnio kupowałam sobie powerbanka w Teletorium :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupy w sieci to bardzo wygodna opcja, ja przeważnie w ten sposób kupuję buty. Znalazłam kiedyś fajny sklep z ciekawymi produktami i co dla mnie ważne, atrakcyjnymi cenami https://diamonddreams.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elakowcun
Ciekawa historia, ja wiem za to jak mieć idealna cerę. Córcia kupiła mi to urządzenie, zmarszczki znikły prawie całkowicie, zreukuwalam drugi podbródek, dziele sie tym z wami bo żałuje ze ktoś mi tego wczesniej nie pokazał. allegro.pl/lifting-twarzy-masazer-odswieza-umysl-meridiany-i7597036129.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×