Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gołdap

Lubicie zakupy w sieci?

Polecane posty

Gość gość
ja właśnie nie mogę się przekonac do zakupóww sieci. Popsuła mi się lodówka a ta którą wypatrzyłam sobie z panasonica w sklepie kosztuje no powiedzmy za dużo. Znalazłam w necie tą samą za niższą cenę ale jakoś nie mam zaufania do zakupów innych niż sklep stacjonarny ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamalaka
Noo jest i temat dla mnie. Zakupy w sieci po prostu uwielbiam :) Codziennie laze po sklepach internetowych i staram się wyhaczyc jakas okazje :) Najlepsza stronka według mnie to http://odkupuj.pl - nie wiem czemu jest mało popularna i trafiłam na nia calkiem przypadkiem. Mnostwo codziennie nowych aukcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakpywsieci
Czy lubimy ? hummm niektóre asortymenty po prostu wolę kupować w sieci bo jest to dla mnie mniej krępujące :D Ja chyba nie mogłabym się przemóc, aby kupować taką bieliznę erotyczną w sklepie stacjonarnym. Przeglądać takie fatałaszki pod czujnym okiem wąsatego pana z brzuszkiem - to standardowy pracownik sklepu erotycznego. Nie czułabym się komfortowo wiedząc, że ktoś patrzy na mnie i zna moje upodobania. Zamawiam w internecie i nikomu nic do tego, w co się lubi ubrać w sypialni. Paczka przychodzi zapakowana jak normalne zamówienie, mogę ją odebrać nawet w pracy bez wzbudzania podejrzeń. Właśnie dziś kupiłam sobie kolejną bieliznę z ulubionej firmy Obsessive http://www.erotyczny24.pl/obsessive-c-128.html W sumie sklep mogę polecić bo kupuje już tam kolejne zamówienia i jest OK :) Najgorsze są te sklepu internetowe które wpychają chińszczyznę i oszukują ludzi tymi pięknymi zdjęciami a w przesyłce jest takie badziewie że strach to dotknąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam! tylko zacofańcy nie lubią (żarcik bez urazy). Ten dreszczyk emocji Ahhhh. A tak na serio bardzo często kupuję ale w sklepach internetowych (NIE ALLEGRO) zdjęcia typu Japan Style albo pokradzione z jakiś sklepów zagranicznych blogów itp nie przemawiają do mnie, Polscy producenci, którzy przede wszystkim stronią od Allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawellcro
Jak każdy facet nie lubię robić zakupów :P Ale w necie to jest jednak coś innego, nie trzeba wychodzić z domu i chodzić od sklepu do sklepu. I tak jak gość wyżej pisał, mniejsze sklepy typu http://odkupuj.pl/ są naprawdę dobre i dbają o swoich klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że lubię. To bardzo wygodna forma. Najczęściej korzystam ze strony electro.pl Chyba cały sprzęt kuchenny nabyłam u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscLusi
Bardzo długo byłam sceptyczna wobec sklepów internetowych i zakupów w sieci, bo jak tu dobrać np ubranie bez przymiarki? Dopiero zalando mnie jakoś przekonało, prawdę mówiąc dlatego,że trafiłam na stronę z kuponami zniżkowymi i rabatami http://www.tanio.co/moda-obuwie (nie tylko do tego sklepu,ale akurat on mnie interesował), naprawdę działa i się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyy88
Coraz większa część zakupów jest robiona w sieci ;) Mój ostatni zakup to klasyczna mała czarna na chyba nowym serwisie (bo sama prędzej nie znałam) http://odkupuj.pl/. Nie znałam, zaryzykowałam bo znalazłam super rzecz w fajnej cenie no i teraz mam i się cieszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio coraz bardziej tak. Wielkim plusem jest to że jest o wiele taniej niz w normalnych sklepach. Ja najwięcej widzę po kosmetykach. Trzy razy zamawiałam już z treny kosmetyki i na jednych zakupach widzę nawet do 30 zł różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupy w sieci to bardzo dobra opcja aby móc zaoszczędzić i nie stać w kolejce,ja ostatnio znalazłam bardzo fajny sklep z kosmetykami naturalnymi GrotaBryza.eu moge polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również jestem fanką zakupów w internecie. Nienawidzę chodzić po galeriach handlowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne,że tak- zakupy w sieci to bardzo fajna i przyjemna sprawa,często kupuję kosmetyki,odzież oraz ostatnio tez obuwie. Znajoma polecała mi BucikSklep.pl zamierzam u nich kupić dobre buty na zimę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez internet skupiam się głównie na odzieży i często zamawiam stroje sportowe,ostatnio na ExclusivSport.pl mają niższe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię i nie wyobrażam już sobie bez nich życia w tym momencie. Często można wyłapać rzeczy dużo taniej niż w stacjonarnych sklepach. Sprawdźcie sobie sklep sportowy wwww.dip24.pl , bo mają tam całkiem niezłe ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graż765
Jasne że kupuje online. Ostatnio przekonałam się do mebli metalowych. Materiał jest jak najbardziej ekologiczny. Poza ty są one bardzo trwałe i praktycznie niezniszczalne. Metalowy regał stoi między innymi już w mojej kuchni i przedpokoju. Wystarczy go jedynie pokolorować i będzie wyglądał wyjątkowo. http://e-regaly.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam osoby która nie lubiłaby zakupów w sklepach internetowych,szczególnie że teraz jesienią można znaleźć naprawdę ciekawe promocje jak na perfumy z Kokai.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostattnio przekonałam się do kupowania bielizny przez internet . Znalazlam super sklep z konkurencyjnymi cenami tutaj na kafeteri byl polecany w jakims temacie :D więc i ja polecam www.sklep-biustonosze.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że lubię zakupy przez internet,tutaj wiele rzeczy można znaleźć w niższej cenie,plus nie ma się czego krępować jeżeli zamawiamy bieliznę czy akcesoria erotyczne,tutaj mogę polecić stronę Frywolnie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie,że lubię zakupy w sieci,wystarczy tylko jeżeli mamy swoje ulubione sklepy internetowe na których możemy polegać,jak np CacuszkaMaluszka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też bardzo lubie zakupy w sieci,a moim ulubionym sklepem jest fryzjerski uRadka.pl można na nich polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaM87
Uwielbiam, zwłaszcza teraz jak tak zimno się zrobiło ;p siadam przy komputerze i zamawiam ;) ostatnio kupowałam plecak na piesze wędrówki, taki: http://www.dobiegania.pl/akcesoria-do-biegania-plecaki-asics-lightweight-running-backpack-0343-zolty-p-12994.html o bardzo ergonomicznym kształcie. Model posiada elementy odblaskowe dla bezpieczeństwa oraz strefy meshowe na plecach dla lepszej cyrkulacji powietrza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusem zakupów w internecie jest to, że łatwiej znaleźć wyjątkowy przedmiot. W Polsce jest wiele artystów , którzy tworzą unikatowe rzeczy, ale nie stać ich na utrzymanie sklepu. Jednym z miejsc wspierających polskich artystów jest zitolo.com. Strona dla wszystkich ceniących sobie rękodzieło i kreatywność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o ubrania to czasem sie waham. Artykuły np do kuchni czy spożywka jak najbardzej przez neta. zresztą żyjemy w takich czasach ze nie ma problemu z reklamacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniczka12
oczywiście!! chyba każdy teraz przynajmniej raz w życiu coś kupil za posrednictwem sieci ;) nawet jeden z moich ostatnich zakupów to telefon Samsung Galaxy S5, który kupiłam w dobrej cenie na stronie Okey GSM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio zakupiłam meble dla mojego dziecka własnie z sieci od firmy Happy Babies , troszkę bo obawiałam ale jak przyszły to już sie nie bałam bo meble są naprawdę b.ładne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×