Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Suhavayarad

Księżniczki

Polecane posty

Od paru lat siedzę na różnych portalach społecznościowo-randkowych i zaobserwowałem, że jeśli sam nie wejdę na profil dziewczyny i nie napiszę do niej, to nie ma szans, by ktoś się mną zainteresował. Raz założyłem dla ciekawości konto jako dziewczyna i w ciągu 6 godzin mój profil odwiedziło prawie 200 osób (dałem zwykłe zdjęcie twarzy). Na mój własny profil w ciągu dwóch tygodni weszło niewiele ponad 10 dziewczyn i to tylko dlatego, że albo ja wszedłem pierwszy na ich profile, albo do którejś napisałem. Z jakiej okazji ja mam się starać jak głupi, żeby zdobyć dziewczynę, podczas gdy ona siedzi sobie jak księżniczka i dosłownie nic nie robi? Najlepsze jest to, że ponad połowa dziewczyn nic o sobie nie pisze w profilach. Nic nie napisze, sama nikogo nie szuka i jeszcze wymaga, żeby pisać do niej oryginalne wiadomości, bo inaczej nie odpisze. Czy tylko ja uważam, że to jest chore? Najgorsze w tym wszystkim jest to, że mężczyźni im pozwalają na takie zachowanie. Bo gdyby tak koło nich nie skakali, to księżniczki musiałyby ruszyć d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ma piernik do wiatraka, a rownouprawnienie do tego ze widocznie jestes malo atrakcyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam dałeś sobie odpowiedź. Po co ma się starać, jeśli jej profil odwiedzi w krótkim czasie 200 facetów, przeważnie napalonych na podup/cze/nie? Kobieta ma w czym wybierać, bo facety to orangutany nastawione na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rownouprawnienie polega na tym ze ma sie mozliwosc zrobienia czegos a nie przymus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:47 - tak przypuszczałem, że ktoś napisze o mojej atrakcyjności. Przykro mi, ale to nie jest powód tego, że nikt mnie nie odwiedza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolego w sobie szukaj przyczyn, nie w kobietach logicznie analizujac, nie ma takiej mozliwosci, zeby nikt Cie nie zechcial, jezeli tak jest to oznacza tylko, ze masz malo do zaoferowania wyjatek stanowi nieodwzajemniona milosc , to sie zdarza wielki ksiaze zalozyl konto na portalu randkowym i jest zdziwiony, ze dziewczyny do niego nie pisza chlopaku zmien podejscie do kobiet, postawe rozczeniowa, nienawisc wrecz zamien na szczunek i zyczliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*szacunek i moze jeszcze dorosnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie też księżniczki czekają i sprawdzają na ile facet będzie jej niewolnikiem mówiąc niby, czy jest jej wart a czy one są jakieś takie z******te? raczej nie, szukają frajera-niewolnika co będzie je we wszystkim wyręczał, a niby mówią, że szukają fajnego i zaradnego faceta ale jakoś i tak nie starają się tylko czekają aż ten fajny zaradny facet będzie ganiał za nimi i robił z siebie niewolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niby jak wyglądała dziewczyna z Twojego fikcyjnego profilu, a jak wyglądasz Ty? To bardzo istotna sprawa. Poza tym przyjęło się że to facet robi pierwszy krok, co nie uważam za słuszne, ale.....potem można słyszeć jakie to napalone i zdesperowane są kobiety, dlatego wolą się nie wychylać czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy ma prawo miec wymagania, dziewczyna tez;) widocznie macie malo do zaoferowania albo z roznych powodow odrzucacie, te ktore Was chca chlopaki to dziala w dwie strony, dziewczyny tez maja oczekiwania moze macie same zalety a faktycznie nie mozecie znalesc odpowiedniej partnerki , warto zastanowic sie co jest przyczyna np. szukacie w nieodpowiednich miejscach, dziewczyna poznana na dyskotece lub portalu randkowym raczej do spokojnych nie nalezy albo jest nastawiona tylko na zabawe jezeli na swiecie sa same ksiezniczki, be dziewczynki to przezuccie sie na chlopcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się wydaje,że dziewczyny,które posiadają konta na tego typu portalach zwyczajnie szukają rozmowy.Faceci w większości mają ściśle określony cel swojej obecności w tejże przestrzeni wirtualnej. Stąd ta desperacja ze strony facetów i nagminne wysyłanie wiadomości oraz postawa kobiet,która wskazywać by mogła,że są księżniczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądzę, by mój wygląd był problemem, bo kiedy na takim jednym portalu istniała możliwość oceniania zdjęć, to miałem średnią ocenę 7-8/10. Chyba nie tak źle, co? Myślę, że ta dziewczyna była porównywalnie atrakcyjna do mnie. Mój test udowodnił, że aktywność kobiet na takich portalach jest praktycznie zerowa. 10 odwiedzin w ciągu dwóch tygodni a 200 odwiedzin w ciągu 6 godzin to spora różnica. I nie, to nie jest kwestia tego, że latam za ładnymi, a odrzucam brzydkie. Po prostu nikt nie jest mną zainteresowany. Co, kobietki, przeszkadza Wam, że znalazł się jakiś mężczyzna, któremu nie odpowiada, że zachowujecie się jak księżniczki? Typowe. Będziecie mnie cisnąć do momentu, aż ulegnę, bo Wam taki układ jak najbardziej odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ... ale średnia ocen nie jest raczej obiektywna na takich portalach.Tam każdy hurtem daje sobie najwyższe noty (; Jak czasem się nudzę, to gram sobie w 'oceń foty' i jak jeden brat daje pierwszej piątce po dyszce,drugiej po dziewiątce i od nowa (;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podałem taki przykład, bo jak powiem, że uważam się za przystojnego mężczyznę, to zaraz się posypią głupie komentarze. No dobrze, to w takim razie powiem, że słyszałem już od paru kobiet, że jestem przystojny. To też zły przykład, księżniczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi nie odpowiada brak szacunku dla drugiego czlowieka szukaj nawet gruszek na wierzbie , czy znajdziesz to juz inna bajka autorze nie znam Cie , czasami piszesz do rzeczy ale duzo tez w Tobie "agresji w bialych rekawiczkach", magia slowa pisanego , moze inaczej Cie odbieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uroda nie pomoze jak charakter jest paskudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:54 - uwierz mi, i tak jestem cierpliwy. I nie mam pretensji do siebie, że kobiety wzbudzają we mnie agresję, bo mam ku temu powody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czy ja Ci zaprzeczam (; To dobrze,że jesteś przystojny,zarówno w oczach innych jak i swoich :) Chciałam ogólnie odnieść się do kwestii ocen na takich portalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, tak to już jest z ludźmi. Za to, że jestem dobrym człowiekiem, nikt mnie nie pochwali, a jak tylko powinie mi się noga, to od razu się rzuca stado hien. Przykro mi, że jestem człowiekiem, przykro mi, że mam uczucia i przykro mi, że czasami może być mi źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jesteś zaradny to w okolicach 30 będą się Tobą interesowały te z bagażem oraz te co się już wyszalały, wtedy w ich oczach będziesz dobrym kandydatem na ojca czy tam ojczyma ich dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry czlowiek jest bezinteresowny i nie wymaga od innych oklaskow i aprobaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nic nie przeszkadza, ale tez nie szukałabym faceta na siłę, nawet gdybym założyła w takim miejscu konto...a dlaczego? bo uważam że to jest tylko jedna z opcji... wolę real a net mogłoby stanowić jedynie uzupełnienie, ktos by napisał to ok., jak nie, to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to z czasów rycerskich ,księżniczki czekały na rycerza i to zostało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szukaj kobiety na takich portalach. To bardzo złe miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:21 Po pierwsze, nie ma ludzi idealnych i ja też idealny nie jestem. Po drugie, każdy człowiek lubi usłyszeć komplement, bez względu na to, czy jest dobry, czy zły. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem księżniczką i szukam czystej krwi księcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×