Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość gośćkatka
ok kwietniowy kwiatku wiem juz teraz ze to nie ty bo jestem w tej samej sytuacji tez się podemnie podszywa :) ale cóz ważne że wyjasnione jak bedzie coś nie miłego z mojego gośćkatka to nie przejmujcie sie tym bo to nie ja Maddie28 tu też podejrzewam ze podszył sie pod ciebie bo wątpie zebyś w to wierzyła ze my takie wulgarne i niemiłe nagle!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkatka
Maddie 28 jak zrobić to zeby był pseudonim na niebiesko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chrum chrum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka1989
Co Wy na to takjak pisala Paula zeby przejsc na fb na prywatna grupe? Ja tez czasami to z kompa czasami z tel pisze i mi raz taki wychodzi podpis a raz taki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malineczkaa25
Myślę.. że nie ma potrzeby uciekać przed gościem. To on ma problem nie my. Dopiero co zaczęlysmy pisać.. może jeszcze ktoś dołączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna z kwietniówek twoja kontra była nudna i beznadziejna jak przystało na ciążowatą.Dawaj coś ostrzejszego :classic_cool: maddie28 już zakapowałaś dlaczego była ta spacja ,czy nadal jesteś w doopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkatka
Mleczna co z tobą odezwij się miałas iść dziś do lekarza:) jak poszło dostałas l4 mam nadziej że tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia194
już jestem po wizycie pęcherzyk ciąży widac ale serduszka jeszcze nie następną wizyta 10 wrzesnia wtedy mam nadzieję że będzie już je ładnie widac :) lekarz obliczył że to dopiero 4tc a nie 6 jak myślałam :p ale no trudno widac że urodę pod koniec kwietnia lub na początku maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to czwarty tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkatka
monia następna wizyta mówisz 10 wrzesień to tak jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :-) Powiem tak nie ma się co denerwować i opuszczać forum. Gość odwiedza nie tylko kwietniowe mamy ale także inne fora ciążowe. Nie wydaje mi się aby był to tylko zbieg okoliczności. Zwracając się bez pośrednio do gościa. Czy ty nie masz własnego życia. Przeszkadzają ci kobiety w ciąży to na jaką cholerę tu piszesz. Żeby podnieść ciśniene, sprawić sobie radość???? To jest temat Kwietniowe Mamy 2016 jabyś nie doczytał/a i ciebie on nie dotyczy wiec zawiń d/u/p/s/k/o w kroki i dziekujemy za urozmaicenie wątku. Naprawde trzeba być bardzo zdesperowanym człowiekiem aby podszywać się pod kogoś i w jego imieniu obrażać innych....Nie upokarzaj się więcej tobie już podziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następna z tym własnym życiem.Rozumiem,że już na zwojach mózgowych siedzi wam łożysko i nic innego nie wymyślicie?:D nigdzie się stąd nie wybieram,dobrze mi tu z wami:D ty detektywie,skąd wytrzasnęłaś ten pomysł,ze odwiedzam inne fora? Dowody macioro i to już hahaaaa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudysek143
Dziewczyny ja tez po lekarzu. Wg usg 5t4d ale zarodek stanal w miejscu. Nie rosnie i.nadal serduszko nie bije :( za tydzien bede miala zabieg. Boje sie ze kiedys taka sytuacja sie powtorzy :( miala ktoras z was tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy mi się nie znudzi:D a ty klaudysku,już chyba możesz się wypisać z kwietniówek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynko bo jesli jesteś płci żeńskiej to niestety ale inaczej nazwać cię nie mogę. Nie znasz mnie osobiście wiec grzeczniej bo Twoją kolezanką ani zadną znajomą nie jestem więc nie pozwole się obrażać byle komu. A ty najwidoczniej zazdroscisz nam tu wsystkim bo odnalazłyśmy w życiu szczęście a ty nie potrafisz. Chcesz to sobie wypisuj te swoje farmazony chetnie się pośmieje. A wszystkie tu mówimy że nie masz własnego życia bo przesiadujesz na forum przez caly dzień i W/P/I/E/R/D/Z/I/E/L/A/S/Z się w sprawy dorosłych. Pozdrawiam i życzę znalezienia porządnego zajęcia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudysek wspolczuje. Ja miałam dwa razy i teraz jest ok. Najlepiej jest się starać w miarę szybko, bo łatwo zajść. Wśród moich znajomych w tym momencie są 3 zaciazone i wszystkie po wcześniejszych poronieniach. Także trzymam kciuki. Żeby mieć niebieski nick to trzeba się zarejestrować i na telefonie włączyć opcję wersja na komputer i można sie zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozrysuj jej instrukcję tego arcytrudnego zadania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybyś nie wiedziała to nie tą drogą sie rodzi dzieci No ale tobie nie jest to dane i dlatego plujesz jadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, i jest to na co czekałam,"plucie jadem" hahaaaa. Ewelciu,czy ty zdajesz sobie sprawę, ile dobrego czasem może uczynić jeden przecinek w twoich wypocinach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest moja ostatnia odpowiedz na twoje poniżej zera komentarze. Jesteś Żałosna czepiasz się przecinków,ortografi. Zajmij się sobą zachwiany wraku emocjonalny. Dziekuje za Uwage...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudysek bardzo ci współczuję. U mnie też zarodek przestał się rozwijać i serduszko przestało bic w 6 tyg :-( po półroku zaszłam w kolejną ciąże. Po zabiegu nie wolno było przez 3 miesiące. Trzymam za ciebie kciuki aby wam się udało jak najszybciej :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zawsze trzeba czekać 3 miesiące. Czasami lekarz daje zielone światło już po pierwszym cyklu, ważne żeby się wszystko wygoiło i żeby psychicznie też być gotowym na następną ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu chodzi mi jedynie o to, że twoje próby podszywania się pod innych są nieudolne. I tyle w temacie. Poza tym jak widać jednak jesteś no lifem skoro cały dzień śledzisz forum, żeby sprawdzić czy ci odpisałam. Czuję się taka wyróżniona. Klaudysek współczuję Ci bardzo. Ja mam wizytę 14 września. Już chciałabym zobaczyć co tam z moim maleństwem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,tak ewelinko,takie tłuki jak ty zawsze uważają,że ktoś się "czepia"ortografii.To jednak nazywa się troszkę inaczej.Wiesz jak?Właściwie to nie podejrzewam cię abyś wiedziała i chyba niepotrzebnie zadałam to pytanie.Taki półmózg wydali następnego....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maddie,czyli jednak się nie domyśliłaś skąd ta spacja hahaaaa tępe baby z was,ale śmiech z was ,jak z mało kogo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Skoro jesteś takim geniuszem zła to włam się na moje konto, żeby dodawać posty jako ja. Bo próby podrobienia mojego nicku wplatając w niego spację od razu cię demaskują. I wtedy nici z twoich mizernych wywodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc jestes starym /h/u/j/e/m. Na leczenie juz za pozno. Mam nadzieje, ze do konca zycia zostaniesz prawiczkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgiełka 89
Hej, ja mam wizytę jutro mam nadzieje że będzie serduszko. Ostatnio w poniedziałek jeszcze nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z kwietniowek
Gość ma orgazm bo sobie napisal kilka śmiesznych wyrazów. :D wow ale jesteś zabawna. :D doszłas juz? Nie? To pisz dalej. Jesteś coraz bardziej śmieszna. :D dziewczynki ona jest słodka w tej swojej zazdrości. :D siedzi naburmuszona jak mała dziewczynka w obs-r-anych gaciach i produkuje swoje wypociny. Siedzi i myśli. Korbe zamontuj, szybciej ci pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×