Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Tak na jutro ale muszę iść narazie prywatnie do niej bo na NFZ dopiero na koniec miesiąca:-) na pewno ma doświadczenie bo znajoma też była z niej zadowolona:-) a koło PZU byłam w takim prywatnym domu jakby u młodej babeczki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ale się porobiło, A co powiecie na forum prywatne ale nie ma fb tylko po prostu forum gdzie każda z nas będzie miała login i hasło i tylko my będziemy widzieć co piszemy, mozna tam wrzucać zdjęcia, gwarantuje anonimowość na czym chyba wielu z nas zalezy a z drugiej strony prywatność bo tylko osoba zaproszona może mieć dostęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka1989
Znów się coś zwiesiło na tym naszym forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena ja jestem za! Magulka, jeszcze raz wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! No odpoczywaj tam sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena ja jestem jak najbardziej za! Przynajmniej nikt z nas nie będzie obrażany i nie będzie się musiał denerwować... Magulka, jeszcze raz wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Odpoczywaj sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkatka
Mleczna to bardzo się ciesze :) że ktoś ci ja jeszcze polecił ona tak przyjmuje też prywatnie, no zdziwiłam sie właśnie że napisałaś w środe wizyta tak szybko a to prywatnie to już rozumiem bo na nfz niestety troszke trzeba poczekać ale warto:) Lena też jestem za tym chodż napewno jakaś kwietniówka będzie do nas chciała dołączyc i znajdzie nas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena ja jestem jak najbardziej za. Tym bardziej, że kafe strasznie muli. Dzisiejesze wpisy pojawiły się u mnie dopiero teraz. Megulka wszystkiego najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawimy tu nasze namiary jak ktoś będzie chciał dołączyć. Sama nie wiem czy to dobry pomysł, ale jakie mamy wyjście, takie zamknięte forum albo grupa tajna na fb, to jedyne dwa rozwiązania żeby mieć spokój, chyba że ktoś jeszcze ma jakiś pomysł ??? Dajcie znać dziewczyny co myślicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkatka
kwiatek kwie i jak córa już wróciła jakie wrażenia z pierwszego dnia , pewno zadowolona .A ty kwiatku musisz się przyzwyczaić do ciszy chodz nie na długo bo jak mała kruszynka sie pojawi to bedzie sie działo:) jak u każdej z nas :) Magulka odpoczywaj ,odpoczywaj życzę miłych chwil spędzonych z MĘZEM :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potraficie zrobic zamkniete forum? Jakby co to ide razem z wami :) megulka gratulacje i wszystkiego najlepszego :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mleczna94
Ja też się dopisuje do prywatnego bez szanowanego gościa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to pomyślcie, czy forum zamknięte czy grupa tajna na fb i dajcie znać co wybieracie, a ja się do jutra postaram rozeznać co i jak z takim prywatnym forum - jestem przekonana, że to jest do zrobienia i jutro działamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja umiem tylko na FB... Ale rozumiem, że chronicie swojej prywatności no i nie każda chce żeby było ją widać no i oczywiście nie każdna z Was ma tam konto :) Także czekam na jakieś propozycje i pędze z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graceros
Cześć wszystkim. Też jestem za zmianą forum. Jak dla mnie może być i grupa na fb, ale dostosuje się :) Jakiś syf się tu zrobił i jest coraz bardziej nieprzyjemnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdę was wszędzie,nie martwcie się:D a ta,co jest w podróży poślubnej ma nieźle z deklem,niby taka szczęśliwa a zamiast z mężem ,to na kafe na/pier/dala hahahaaaaa .Lochy,co dziś zżarłyście?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek kwie
Jestem za prywatnym forum, nie mam fb. Moja cora szczesliwa nie chciala isc z przedszkola ;-) oczywiscie plakala z 3 razy za mna, ale szybko sie uspokajala. Zadowolona i chce chodzic oby jej nie przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny na działalności gospodarczej, pamiętajcie że jutro strajk pustych wózków, wpiszcie na fejsie: "matki na działalności gospodarczej" tam więcej szczegółów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny też jestem za prywatnym forum,bo fb nie posiadam. Tylko wiecie co tym że sie przeniesiemy,damy cholerna satysfakcje temu psycholowi. Megulka wszystkiego dobrego na Nowej drodze życia :-* Miłego wypoczynku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam sram na to czy to cos bedzie mialo satysfakcje... :) muli to nasze forum cos wiec trzeba znalezc jakies inne rozwiazanie... :) jutro w pracy sprobuje cos ogarnac... rozumiem ze w razie czego zalozenie pustego konta na fb nie wchodzi w gre tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One nie potrafią się zrejestrować na kafe,a co dopiero na fb :D:D tępaki hahahaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu tak czytam i czytam to co piszesz i jestem pewna że ciebie musiał ktoś gwałcić w dzieciństwie lub może molestować bo tak zrytej psychy to mało kto ma masz byc możę schizofremię paranoidalną , niewiem ale powinien sie tobą zainteresować jakiś ośrodek dla psychicznie chorych. Pozatym to co robisz jest karalne więc sie zastanów bo jak któras pójdzie z tym na policje ciekawe czy bedziesz tak cwaniakował. Miłego Dnia kochany gościu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgiełka 89
Hej dziewczyny, Melduje się ze szpitala niestety. Lekarz zdecydował że tak będzie najlepiej dla Nas. Przebadają wszystko co trzeba. Po dwóch poronieniach stwierdził że to konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkatka
mgiełka a co ci było że lekarz tak zdecydował jakieś bóle , krwawienia ? tak mi przykro mam nadzieje że szybko cię wypuszcza ale z drugiej strony tam jestes w dobrych rękach :) Trzymaj się tam dzielnie będzie wszytko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SchizofreMię??No może i mam,tylko,że ja nie wiem co to:( jak nie badanie palpitacyjne lub dwie kreski oznaczające ciążę bliźniaczą,to jeszcze teraz to....jaki wy poziom intelektualny prezentujecie?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na podtrzymaniu, na kontroli wyników, badań. W sumie to nic mi się nie działo. Dla Naszego dobra, lekarz się przejol i kazał zostać kilka dni i odpoczywać. Nie martwię się tylko zaskoczona trochę jestem. Czekam na USG man nadzieje że będzie bić serducho i maluch będzie duży to mnie wypuszcza szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgiełka 89
To wyżej to ja. Z tel piszę, do odwołania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megulka wszystkiego najlepszego dla Was :) Mgiełka życzę dużo zdrówka. Czekam na decyzję odnośnie naszego forum. Ja się cieszę, że kończą się wreszcie te upały. Wreszcie będzie można odetchnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×