Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość Gosiaczek201
Czesc dziewczyny dawno nie pisałam. Wieczorem zdam relacje dlaczego sie nie odzywalam tak długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tepiszonem mozesz byc jedynie Ty, bo kto mady pisze tak p**********e posty?! I faktycznie jeszcze jeden taki post to zostaniesz zgloszony do administratora a nastepnie na policje... obiecuje Ci to... jeszcze jeden obrazliwy post w nasza strone... ciekawe czy rodzice beda zadowoleni... bo watpie zebys maly trollu mial wiecej niz 13 lat... wogole gratuluje szacunku do wlasnych rodzicow bo piszac takie rzeczy sam ich obrazasz... pewnie jak sie dowiedza to pozaluja, ze nie zrobili aborcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mgielka! Trzymaj sie! Jestes w dobrych rekach... Lepiej tak nizeli by mieli Cie puscic do domu i zostawic samej sobie.. dobry wybor lekarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mgielka! Trzymaj sie! Jestes w dobrych rekach... Lepiej tak nizeli by mieli Cie puscic do domu i zostawic samej sobie.. dobry wybor lekarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pisz sobie gdzie chcesz hahahaha.Halo,policja?Proszę przyjechac na kafe:D hahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty,mleczna,rzuciłaś już fajki czy nadal trujesz dzieciaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zebys sie nie zdziwila :D 13 letnia mala gowniara, ktora nie ma kolezanek bo pewnie grala w sloneczko i wszystkim dawala ;D no coz... nie ma to jak tak zazdrosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja na twoim miejscu już bym była na posterunku policji w twoim Pcimiu Dolnym:D no ciążowata,ruszaj zad,drukuj posty i leć zgłosić sprawę póki jeszcze gorąca:D nie zapomnij wydrukowac postów twoich brzuchatych koleżanek w ,których leci łacina w moją stronę :D:D trzy-czte-ry...poleciałaś już?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzuciłaś?Dlaczego to dla ciebie taki drażliwy temat,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny coś udało mi się stworzyć, teraz każdą z was muszę dodać więc poproszę o adres email na który mogę wysłać zaproszenie i jeśli macie jakieś życzenia odnośnie nicku to proszę napisac. Forum jest zamknięte trzeba dostać zaproszenie mieć login i hasło żeby się zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy wydolę czasowo żeby zrobić wszystko samemu, czy któraś z dziewczyn mogłaby się zgłosić do pomocy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadam jej pełne uprawnienia, sorry że tak na raty piszę ale nie mogę dodawać postów bo kafe uważa je za spam, dziwne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zam wszystkie dziewczyny jeśli zdecydujemy się przejść na forum prywatne do przejścia żebyśmy razem tam pisały im więcej tym weselej :) jednakże nie jestem ekspertem i pewnie zajmie mi to trochę czasu więc proszę o cierpiwość i wyrozumiałość, mimo wszystko uważam że warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mleczna super, podaj maila i jaki chcesz mieć link spróbuję Cię dodać i nadac uprawnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możemy albo przenieść się na inne forum, gdzie dostęp do tematu jest tylko dla osób zarejestrowanych. Tyle, że każdy może się tam zarejestrować. Grupa na FB daje ograniczenie takie, że dołączyć może tam tylko osoba zatwierdzona przez admina. Tu na kafe proponuję każdorazowy wpis zgłaszać. Jest taka opcja przy każdym wpisie. Dodatkowo możemy poprosić adminów o zablokowanie IP z jakiego nasz gość się udziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No poproś,tylko szybciutko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche niemadre podawac tu emaile ale co tam klaudysek143@wp.pl a gosciu to mi przypomina osoby z pewnej grupy na fb :D beka z mamuś na forach (albo forum) jak macie to wejdzcie i poczytajcie co tam sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mleczna a co tam u Sławka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena - paulinayyy@gmail.pl - login taki jaki mam tutaj ;) W razie czego tez moge pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×