Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Moze zrobimy tak, ze dziewczyny ktore nie chca tutaj podawac swojego prywatnego maila... niech wysla go na moj albo leny ale tutaj na forum niech podadza pierwsza ostatnia litere i z jakiej poczty, zebysmy mialy pewnosc ze to Wy a nie gosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny forum działa - próbujecie się logować jak ktoś potrzebuje zaproszenie proszę o info Mleczna Klaudysek gosiaczek agaka jak tam dziewczyny dostałyście maila ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mleczna, co tak ucichłaś razem z tym rzekomym gościem z 20:05?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magulka poszlo ;) Gosc o ch/u/j Ci chodzi...? zazdrosna jestes o jej faceta czy jak bo nie rozumiem.. musisz zatruwac zycie innym? Pamietaj karma jest zolza i wroci do Ciebie z nawiazka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polka nie stresuj się tak,bo urodzisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz Ty sie boj ;] jestem nad wyraz spokojna ;] po prostu szkoda mi Ciebie bo musisz miec wtedy cholernie smutne zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bla bla bla,w kółko to samo ględzicie.Zero polotu:O Polka niech cię gach wydyma,może zaczniesz być bardziej cięta,rozmemłana babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkatka
paula wysłałam ci meila z moimi danymi na nowe forum pierwsza litera mojego meil to ( t ) a ostatnia to (a) czekam na odp od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie sprawa naszego gościa kwalifikuje się pod ten paragraf *Art. 212 Kodeksu Karnego § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego. należy złożyć sprawę na policji, i wtedy policja uzyskuje adres ip trolla. Sprawa w sądzie cywilnym, która nie jest, żadnym problemem. I drogi gościu, jeśli myślisz, że to nierealne to się mylisz, a jeszcze więcej nas poobrażasz to będzie mi się chciało założyć sprawę. Na komisariat mam 3 kroki a do sądu 4. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trzylatki
Paula tez chce dolaczyc na prywatne forum,zaraz wysle Ci mojego maila zaczyna sie o 1986 i jest na gmailu,nick moze zostac taki jak tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruszaj mała:D a dlaczego jeszcze nie jesteś na nowym forum,gdzie nie ma takich wrednych gości jak ja?:D Sond jusz jedźie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z życzeniem - sprawa zostanie zgłoszona w pierwszej kolejności do administracji, następnie na policję. A dla ciebie złotko Pani Mała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkatka
Jest jest udało się jestem na nowym forum dziekuje :):) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani:D:D:D bawisz mnie,ciążowata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zapraszam was na nowe forum przesyłajcie namiary na maila blee22@o2.pl - to mail założony tylko na potrzeby forum i piszcie tutaj pierwszą i ostatnią literę z nazwy maila :) żebym mogła was zidentyfikować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkatka
Tak gościu( sond jusz jedzie) hahahahah i ty masz czelność kogoś ortografi uczyć :):):):):) śmiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćkatka,twój post pozostawię bez komentarza,bo ironii widzę,ze w ogóle nie wyłapujesz:O a swoją drogą, wy chyba jednak bardzo mnie lubicie,bo od wczoraj nic nie pisałam ,a wy rano już mnie przywołujecie, zamiast radośnie sobie szczebiotać na nowiuteńkim forum bez takiego trolla jak ja:D a Paula to chyba całą noc nie spała przeszukując internety,aby znaleźć paragraf na mnie:D:D przyznajcie,że będzie wam mnie brakować:D:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musiałam po nocach szukać paragrafów, wystarczy, że mam męża prawnika :) Wybierasz sie gdzieś? Że ma nam ciebie brakować? Czyżby się paliło? Admini są już poinformowani, więc zmykaj, tylko pamiętaj, że w sieci nie jesteś anonimowa. I jeszcze jedno nigdy nie wiesz na kogo trafisz, ktoś może być bardziej zlośliwy od ciebie a ja właśnie postanowiłam ci troszkę w życiu naszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula kocham cię:D sirjusli:D tylko nie nasyłaj na mnie myszy:D:D ja się nigdzie nie wybieram,to wy mi stąd znikacie:( chociaż coś mi się zdaje,że ty jednak zostaniesz,bo jak widac nie możesz żyć bez pyskówek ze mną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosci po pierwsze... widac, ze nawet nie wiesz jak sie czlowiek czuje po sexie ahhh... kolwjna smutna rzecz w Twoim zyciu :] skoro wszyscy Ci tak pisza nie daje Ci to nic do myslenia?! po drugie... tak na nowym forum wszystkie za Toba ryczymy... do zobaczenia nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A widziałyśmy się kiedyś?hahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katniss89
Hej Dziewczyny. Przez tydzień czytałam Wasze forum od deski do deski. Chciałam wiedzieć co i jak zanim dołączę :) Ja jestem w 9 tyg. Tp mam na początek kwietnia. Dzisiaj dowiem sie więcej, bo mam wizytę z usg. Szkoda, ze ktos rozwalił to forum, bo naprawde chciałam dolaczyc do takiej sympatycznej grupy. Przyjmiecie mnie na swoje nowe forum? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trzylatki
zarejestrowałam sie na nowym forum ale cały czas czekam na link zwrotny na maila i nie przychodzi,więc nie mogę dołączyć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mgiełka, mama trzylatki, graceros, Maddie28, klaudysek, kwiatek kwietniowy, ewelinka, monikaap, malineczka, marcówka, monia194, Annika, dziewczyny odezwijcie się czekamy na was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama trzylatki ja Cię widzę zaczej chwilkę może zaraz przyjdzie linka aktywacyjny jak nie to sprawdz czy dobrze wpisałaś maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pAleksandra
Lena234: mój zaczyna sie na 's' a kończy na '6' z poczty wp. dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pAleksandra
Lena234: mój zaczyna sie na 's' a kończy na '6' z poczty wp. dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×