Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Paula, Trofoblast — wierzchnia warstwa komórek zewnętrznych błony płodowej. Wyodrębnia się we wczesnym stadium rozwojowym zarodka. Trofoblast wydziela enzymy lityczne, ułatwiające mu wrośnięcie w błonę śluzową macicy, a następnie zagnieżdżenie się tam zapłodnionej komórki jajowej. Zapewnia embrionowi środki odżywcze i hormony. Od 16. tygodnia ciąży trofoblast nazywamy łożyskiem. Więc chyba trofoblast jest we wczesnej ciąży. Wydaje mi się, że powinnaś zmienić lekarza. Nie wydrukował Ci usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Paula zmien lekarza bo zamiast Cię uspokoić daje stres. Ja rozumiem że musi wszystkie opcje brać pod uwagę ale nie można skreślac tak wczesnej ciąży tym bardziej ze beta jest ok. Glowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Paula013 - tylko spokojnie :) najpierw wszystko jeszcze raz posprawdzaj tak jak piszesz - zrób betę, usg, idź do innego lekarza niech wyrazi swoją opinie na ten temat :) i trzymaj się dzielnie :) jeszcze nic nie jest przesądzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprotka7
Paula, ja w 5tc4d miałam też tylko pęcherzyk. Jesteśmy w tej samej sytuacji. Trzymam kciuki żeby wszystko było ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Dzięki Megulkaa za odp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cholerka ale się rozpisujecie :) Paula - koniecznie zmień lekarza... mj1991 - i jak tam? wyniki już są? :) Werkam ja tak samo jak Alex35 jestem z pomorskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja mam dziś jakiś gorszy dzień mdli mnie okropnie i wszystko denerwuje Megulkaaa bardzo Ci gratuluję serduszka super ja nie mogę się doczekać Dziewczyny trzymam kciuki za wasze wyniki badań ja wierzę że wszystko dobrze się ułoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena, ja humorki też miewam. Całe szczęście, że mój partner jest cierpliwy i nienerwowy. Inny by już pewnie nie wytrzymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ja powiem za innymi zmień lekarza albo chociaż skonsultuj sprawę i innego. Ja nie wiem dlaczego lekarz cie tak nastraszył, zwłaszcza jak sama piszesz beta ładnie przyrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2ona
Dziewczyny czytam co wymyślają Wasi lekarze i za głowę się łapie... Straszą, skreślają ciążę w 5 tyg... Brak słów. Sama miałam puste jajo płodowe, ale lekarz czekał do 9 tc żeby postawić diagnozę. Od lat chodzę do jednego lekarza, jest ordynatorem w szpitalu. Chodzę prywatnie bo miałam problemy z utrzymaniem ciąży, dwie poroniłam, ale udało mi się urodzić córeczkę. Teraz jestem w 5tyg4dniu kolejnej ciąży, u lekarza byłam tydzień temu po leki na podtrzymywanie. Dr wyznaczył termin kolejnej wizyty za 3 tyg właśnie żeby nie było sytuacji ze jeszcze czegoś nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megulkaaa mój niby tez cierpliwy ale wczoraj po południu juz chyba nie wytrzymał, kazał mi się położyć a z córką poszedł na bardzo długi spacer ;) dzięki za pocieszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2ona, niestety ciężko o rozsądnego lekarza. Na szczęście moja pani doktor się póki co jako tako sprawdza ;) Chciała wyjaśnić sytuację przed moim urlopem, bo właściwie przez 3 tygodnie mnie nie będzie, a w tym czasie ślub. Dodatkowy stres i zastanawianie się w tym czasie, by mnie wykańczało. Lena, no mój narzeczony czasem mi coś nieprzyjemnie odpowie, jak przeginam. Ale potrafię dopiec słowami... Muszę się hamować trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Faceci nie rozumieją jaką przemianę przechodzi nasze ciało burza hormonów do tego martwenie się czy wszystko ok praca i domowe obowiązki. Ich dawno by to przerosło :) właśnie jak tam wyniki ktoś cos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe nie wiem czy to możliwe ale ja też już mam swoje humorki... A mój partner co? Przytuli i zawsze mówi "spokojnie, przemawia przez Ciebie Twoja macica" xD jakoś sobie wtedy tłumaczę, że to przecież moje hormony i w normalnej sytuacji tak by mnie to nie irytowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werkam lepiej bym tego nie ujęła. U mnie oprócz tych wszystkich zmian w organizmie dochodzi jeszcze wielka dawka hormonów w postaci leków na podtrzymanie. My długo się staraliśmy o drugie dziecko i teraz jest w nas tyle emocji ze jeszcze nie umiemy sobie tego wszystkiego poukładać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaka1983
Paula koniecznie zmień lekarza albo chociaż zasięgnij opinii innego. Im bliżej 19.30 tym bardziej się denerwuję chociaż staram się o tym nie myśleć to jakoś tak samo przychodzi. Chciałabym żeby już było po wizycie. Czasami sobie myślę, że za szybko nam to poszło. To w zasadzie nasz pierwszy cykl starań, ale mimo wszystko mam nadzieję, że będzie ok. Latka lecą - 32 lata zaraz skończę, a to pierwsze dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Lena też biorę te leki więc w szczególności musZą być wyrozumiali :D Agaka wierzę że jest wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graceros
Hej kobitki. Czytam Was na raty, bo nie wyrabiam. Dzisiaj mam kiepski dzień (Lena234 podobnie jak Ty) Mdłości, zawroty głowy, zmęczenie, wahanie nastroju. Marta225588- gratuluje, mam tak samo uczucie pustego żołądka i wszystko pod gardło podchodzi. Pomaga mi herbata miętowa z imbirem dolana do butelki z wodą. Megulka- ciesze się, ze wszystko ok u Ciebie i widać już kijankę :) Polka1989 i mj1991- witajcie i gratuluje :) Jestem z dolnego śląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak, ja się wczoraj narzeczonemu nie pozwoliłam zbliżać, bo wypił piwo. Myślałam, że haftnę od tego zapachu. A zawsze piwo lubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj w pracy koleżanka jadła makaron z sosem jakimś bolonese... o rany na samą myśl mnie nosi :) Ale za to odziwo baaardzo podoba mi się zapach dymu papierosowego... a po tym jak rzuciłam 3 lata temu to zawsze mnie głowa bolała jak tylko poczułam... Masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaka1983
Ja na zapachy też wyjątkowo wrażliwa się zrobiłam, ale mdłości póki co jeszcze nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agaka1983- i oby Cie nie dopadły :) Ja jeszcze jakis czas temu martwilam sie, ze nie mam objawów. Jaka ja byłam niemądra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×