Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość werkam
Ja mam gesty bialy Bleeee :D i przezroczysty. Niby to normalne. Bolą piersi i czasem jajniki kluja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam takie uczucie w żołądku niby mam pełny a za chwilę jakby na wymioty się zbiera ale nie wymiotuje, lekko boli mnie brzuch takie delikatne uczucie jakby ktoś mnie uciskal, brodawki nic i skutki się nie zmieniły a wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam takie uczucie w żołądku niby mam pełny a za chwilę jakby na wymioty się zbiera ale nie wymiotuje, lekko boli mnie brzuch takie delikatne uczucie jakby ktoś mnie uciskal, brodawki nic i skutki się nie zmieniły a wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Marta225588 - witaj :) i gratulacje :) niestety ja na mdłości nic nie doradzę :( super że widziałaś już bijące serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Dzięki lasecZki biorę nospe i idę spać. Sen najlepsze lekarstwo. Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Megulka to jesteśmy w równym wieku :-) ale fajnie ze wszystkie tu jesteśmy. musimy tutaj być do końca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie piersi zareagowaly ;) mam obrzekniete i brodawki troche wieksze a na nich grudki. No i pobolewaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Dzięki laseczki biorę nospe i idę spać. Sen najlepsze lekarstwo. Do jutra. Ps pisze to trzeci raz bo coś szwankuje. Słodkich snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta225588
dzięki dziewczyny . kupie jutro banany i te ciastka może pomogą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby dopadła was zgaga to można chrupać migdały, ze środków aptecznych można brać Reni. Na uczucie pustego żołądka i podchodzenia do gardła jak na wymioty mnie pomagały zwykłe płatki corn flakes. Ja w ciąży zostałam wegetarianką, bo zapach mięsa, wędlin był dla mnie takim koszmarem, że od razu wymiotowałam, całą ciążę nie tknęłam nic z mięsa :/ nawet nie mogłam mieć w lodówce nic, bo od razu wyczuwałam. Jak pies tropiący :( Natomiast najpiękniejszym zapachem był dla mnie dym papierosowy, którego wcześniej nie znosiłam. Byłam przekonana , że po ciąży to zacznę nałogowo palić :P nie zaczęłam, minęło wraz z połogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mj1991
Cześć dziewczyny. Gratuluje przyszłym mamusiom. Sama żyje teraz w strachu bo podejrzewam u siebie ciaże i mam nadzieje że to prawda. We wtorek robiłam Beta HCG i wynik 156. Jutro lub w piątek chyba powtórzę badanie. Tez mam napięte mocno piersi, dużo oddaje moczu i lekko kłują mnie jajniki. Mam nadzieję że dołącze do kwietniowych mam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
mj1991 witaj i gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Milego dnia Dziewczyny:-)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robiłam test i negatywny wyszedł. okresu nadal od połowy lipca brak. co myślicie dziewczyny poczekać jeszcze i w sobotę zrobić ponownie? objawów na ciążę nie mam tylko brzuch mnie pobolewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta225588 - witam na forum i w moim świecie, ja również mam tak, że jak nie jem mam uczucie głodu ale takiego, że aż się chce wymiotować... a jak zjem to dalej to samo tylko z uczuciem kluchy w gardle... zdecydowanie nasila się to u mnie rankiem i wieczorem, w środku dnia staram się o tym nie myśleć i piję dużo wody :) mj1991 - gratuluję :) Ależ mam stresa dziewczyny... dziś drugie badanie beta... zobaczymy jak pójdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Polka 3mam kciuki i jestem duchem z Tobą wiem co to za stres. Będzie dobrze.gość dla pewności zrób też bete. Miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magulka - dwa dni temu tj. we wtorek miałam 128,8... Waram - dziękuję ;* również życzę miłego i spokojnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
megulka jak myślisz co może oznaczać ten negatywny wynik. kurde stresa mam bo okresu nadal nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc, nie wiem :) opcje są dwie. Albo okres się spóźnia albo ciąża, ale jeszcze zbyt wczesna, żeby test wykazał. Pozostaje czekać lub zrobić beta hcg z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polka: "W prawidłowej ciąży poziom HCG wzrasta przynajmniej o 66 % w ciągu 48 godzin i o 114 % w ciągu 72 godzin. Im ciąża późniejsza, tym wzrost HCG wolniejszy i w przedziale od 1200 mIU/ml do 6000 mIU/ml poziom HCG podwaja się średnio w czasie 96 godzin (4 dni), a dla stężeń przekraczających 6000 mIU/ml czas ten może być jeszcze dłuższy. Przy HCG przekraczającym 6000 mIU/ml lepszą informację o stanie i umiejscowieniu ciąży daj***adanie USG."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc powinnaś mieć ponad 200 :) Ja dla przykładu miałam wzrost z 97 na 365. Ale to u każdej może być różnie. U mnie ta beta szybko rosła. Grunt, żeby te 66 proc. było. Ale, że po tych 6000 na usg coś widać to niekoniecznie. Na pewno pęcherzyk, ale u mnie zarodka nie było widać przy 14200. Dobra strona do liczenia procentów ;) http://www.obliczanieprocentow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dziękuję Kochane :) Stronka super! :D Już zaczynam powoli świrować ;/ nie wiem jak ja wytrzymam do 15 a później do 18 na wyniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
U mnie po 2 tyg. spokoju wróciły mdłości .... masakrycznie mi niedobrze ale co tam, chciałam to mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annika79 to i tak dobrze, ze chociaż 2 tygodnie miałaś spokoju :) mnie juz od 6 godz bierze hehe Ale nie ma co... Da się przeżyć tym bardziej dla takiego celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mj1991
Ja dzisiaj zrobiłam druga Betę i z niecierpliwoscią czekam na wynik. Siedzę w pracy i nie moge juz wysiedzieć mam nadzieje ze wzrośnie o te 66%. ;) trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×