Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

6 milionów zlotych na jakiegoś Kajtka, 6 milionów na Zuzię a co jak oni umrą?

Polecane posty

Gość gość
Igrasz z losem, kpiąc sobie z cierpienia malutkich dzieci. Sama nie wiesz, co cię w życiu czeka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz nie równo pod sufitem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka I jej chłopak mają rację. Niby liczy się każde istnienie, niby nie powinno się wybierać kto ma przeżyć, ale jednak prawdą byłoby, że takie 6 milionów może uratować życie bardzo wielu ludzi, nie tylko jednego chłopca. To również pokazuje jak łatwo manipulować wielkimi masami ludzi, poprzez grę na emocjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro pieniądze są tylko pieniędzmi, a życie jest jedno i bezcenne, to ja też chcę dostać 6 milionów złotych. Na "drobne wydatki". Kontakt: ignisX1995@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlamnie miljon i bede se zył do smierci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Lepiej pomóć np. zwierzakom, dac na karmę czy na budowę nowych schronisk." a SRAM na kundle, co mnie one? już wolę ludziom pomóc (bo są świadomi swojego cierpienia) niż głupim zwierzetom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niech każdy daje, na kogo uważa...ja mogę srać na obce chore dzieciaki, które i tak będą tylko wegetować całe życie, a my będziemy tak czy inaczej je utrzymywać z naszych podatków, bo mamuska w imię boże je powołała do życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" właśnie o tym mówię, ale kretynki nie rozumieją, podniecają się jednym istnieniem, bo rodzice mieli siłę przebicia i dostali się do mediów, a co z pozostałymi dziećmi " x ty jesteś kretynką i to do kwadratu skoro nie rozumiesz, że ludzi akurat jakiś przypadek mógł poruszyć i że człowiek nie jest robotem wyliczającym plusy i minusy, a ma jeszcze coś takiego jak uczucia i sumienie, choć są też i humanoidy twojego pokroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a schronisk to nie buduje się za nasze podatki, hipokrytko? :O jakie te psiary są durne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorki argumenty są - mówiąc kolokwialnie - z du/py. To jest normalne, że każda matka chce jak najlepiej dla swojego dziecka. Nikt nie zabrania reszcie rodzicom z chorymi dziećmi nagłaśniać ich przypadków albo zapisywać się do różnych fundacji itd. Teraz przez internet wiele osób szuka pomocy, telewizja nie jest już do tego potrzebna. A przypadek przypadkowi jest nierówny. Ta Zuzia przechodzi straszne cierpienia codziennie, ciekawe jak ty byś przechodziła takie męki jak ta dziewczynka to czy też piertoliłabyś to samo "po co ci te pieniądze" i pieniądze na swoje leczenie oddałabyś innym "potrzebującym dzieciom" :) Już to widzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że jest tyle bezdomnych zwierząt, to akurat wina ludzi bo porzucają zwierzęta i ich nie sterylizują, przez co rozmnażają się na potęgę :O "Stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś" Poza tym psy, koty, żyrafy czy cokolwiek :O mają takie samo prawo istnienia jak ludzie, a że człowiek jest inteligentniejszy to niestety, ale musi je utrzymywać :O tak trudno to pojąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto ci powiedział, że człowiek cokolwiek "musi"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Poza tym psy, koty, żyrafy czy cokolwiek mają takie samo prawo istnienia jak ludzie, a że człowiek jest inteligentniejszy to niestety, ale musi je utrzymywać tak trudno to pojąć?<<< x MUSIsz pójść czym prędzej do psychiatry :D, bo aktualne leki są za słabe :D :D :D. x Nie mam nic przeciw zwierzętom i niech sobie żyją jak chcą i gdzie chcą. x Zgodnie jednak z PRAWAMI NATURY (PRZYRODY), inteligentniejszy NIE MA OBOWIĄZKU zajmowania się głupszym gatunkiem, ale ma pełne prawo go WYKORZYSTAĆ na swoje potrzeby. x Dlatego to my jemy mięso z hodowli, a nie jesteśmy hodowani na mięso przez wilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniadze powinny byc przeznaczane na osoby, ktore mozna wyleczyc, a nie tylko 'zlagodzic objawy'. To studnia bez dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie na jakiegoś Kajtka tylko dla czlowieka dla istoty która zyje oddycha czuje widzi tak jak ty!chociaż niektózy chyba nie posiadają tych ludzkich cech .Zdaniem niektórych powinniśmy te chore dzieci co? mordować ? zostawiać na pastwe w lesie ?mówicie te dzieci niczego nie przeżyły one cierpia odkąd pojawiły sie na świecie.rodza sie chore dzieci ? tak ale to my zadbaliśmy o to .bo jesli obecna młodzież zaczyna uprawiać sex będąc jeszcze niedorozwinieta fizycznie to potem sa takie skutki. dziewczyny 13 letnie juz zażywaja srodki antykoncepcyjne ,to burzy dzialanie calego naszego organizmu zaklóca jego rytm i metabolizm nie mowiac juz o dojzewaniu,druga sprawa to rodzenie 1 dziecka po 30 ,40 lat to chyba troche za póżno!nasz organizm wchodzi juz w druga faze naszego zycia ,mam wrazenie ze dziecko teraz stanowi czesc ukladanki jaka ludzie ukladaja :mieszkanie oboje musza pracowac ,pelne konto samochod no i przydalo by sie dziecko a ja mam juz 36 lat i co ? albo trudnosc zajscia w ciaze ,albo dziecko rodzi sie chore? nie sadze ze zawsze tak jest ale nasze spoleczenstwo tak nie rzadko postepuje .Ludzie zrozumcie ze jesl nie mamy konta ,samochodu i luksusowego mieszkania a mamy malego szkraba to i tak mamy wiecej niz nasi znajomi z mercedesem ,oni wracaja po pracy do pustej willi martwych rzeczy ,a do nas usmiechaja sie male oczka a nasze serce zaczyna bic 1000 razy szybciej. jesli mozemy pomozmy innym bo nie wiadomo czy tej pomocy nie bedziemy potrzebowac my!A chor dzieci kochajmy bo one sa nasze ili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerażające jest to jak bardzo egoizm dziś jest na topie. Rozumiem, że każdy może mieć inne zdanie - wczoraj wypowiedziałem tu swoje- ale dlaczego nie potraficie ze sobą kulturalnie rozmawiać, tylko obrzucacie się inwektywami?? Przecież po drugiej stronie komputera też siedzi człowiek. Żeby zmieniać świat na lepszy należy zacząć od siebie. Na początek więcej empatii i wzajemnej życzliwości nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pieniadze powinny byc przeznaczane na osoby, ktore mozna wyleczyc, a nie tylko 'zlagodzic objawy'. To studnia bez dna." x aha, czyli jak ktoś jest chory to ma cierpieć do końca życia, idiotko? w takim razie życzę ci takiego cierpienia i mam nadzieję, ze wtedy będziesz konsekwentna i będziesz wolała przechodzić męki niż sięgnąć po "państwowe" pieniądze lub czyjeś :) a tak poza tym to prywatne pieniądze, więc g****o cię powinno obchodzić kto i co z nimi robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejrzewam, że ktoś tu nie może scierpieć, źe to nie jemu (zdrowemu) przypadły te pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yyy ciekawe autorko, czy jeżeliby to twój chłopak potrzebował pomocy lub ktoś z jego bliskich to wtedy też byłby taki "racjonalny"? :D:D ps. nie używaj słów, których definicji do końca nie rozumiesz jedynie z czym się zgodzę to z tym, że NFZ lub ZUS powinny finansować takie przypadki, a nie przepieprzać kasę na np. bzdurne odszkodowania dla "elity"której i tak się żyje dostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>jedynie z czym się zgodzę to z tym, że NFZ lub ZUS powinny finansować takie przypadki, a nie przepieprzać kasę na np. bzdurne odszkodowania dla "elity"której i tak się żyje dostatnio...<<< x To zgadzaj się NA WŁASNY KOSZT, x i racz poczekać, aż NFZ wykona mi wreszcie badania, na które czekam od początku roku, a które kosztują parę tysięcy razy mniej, od niepewnej terapii doświadczalnej x a ZUS uzna, że mając ścisły zakaz schylania się i dłuższego chodzenia (pod groźbą śmierci lub trwałego kalectwa), zasługuję przynajmniej na L4, które mi skutecznie blokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co mnie to obchodzi? to że ty musisz na coś czekać to nie znaczy, że nfz nie powinien innych spraw finansować zwłaszcza takich przypadków, gdzie każdy dzień, każdy ruch sprawia ogromny ból i cierpienie skończ z tym użalaniem się nad sobą, bo każdy wie jak wygląda służba zdrowia w tym kraju i wielu ludzi musi na coś czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej ma sens leczenie trudnych i nawet beznadziejnych przypadków, chociaż NFZ wyznaje inną filozofię (leczyć tylko zdrowych i to najlepiej fikcyjnie). Medycyna nigdy nie ruszyłaby do przodu, gdyby nie leczono beznadziejnych przypadków. Nie tak dawno umierało się na kiłę i gdyby skreślano każdego pacjenta na starcie bo za drogo to dalej byśmy umierali. Jeśli to dziecko nawet umrze, to pieniądze poszły przecież na rozwój medycyny: na specjalistów, którzy nabyli doświadczenia, wyciągnęli jakieś wnioski i może następne dziecko dzięki temu wyleczą. To samo dotyczy starych ludzi i osób ciężko upośledzonych. Nie potrafimy wyleczyć np. zespołu Downa, ale osoby nim dotknięte funkcjonują dziś o wiele lepiej niż np. 50 lat temu. Może za następne 50 lat ta choroba w ogóle nie będzie uciążliwa. Ale na pewno tak nie będzie, jeśli nie będziemy próbować ich leczyć i rehabilitować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie ciekawi jakie to szalone kwoty powypłacali na konto tych cierpiących dzieci ci , którzy tutaj tak zaciekle tłumaczą , że za te pieniądze można uratować inne życie ? nie chcesz pomagać ? nie pomagaj Ale samemu nie pomagać a za złe mieć innym ,zę pomagają? dziecinada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>a co mnie to obchodzi?<<< x Tyle samo, co mnie Twoja próba zagarnięcia z kasy NFZ pieniędzy, które mogą WYLECZYĆ tysiące osób, na poczet PODTRZYMANIA ŻYCIA jednego dziecka. x Tak to jest, gdy matoły i gimbaza próbują myśleć :(. NFZ nie ma pieniędzy na obecne zobowiązania, a wg MATOŁA ma jeszcze sfinansować kolejne, tysiąckrotnie większe. x Nie użalam się nad sobą, tylko dbam o to, by MATOŁY, nie doprowadziły do kolejnego przesunięcia terminu NALEŻNEGO mi badania. x G_wno wiesz o cierpieniu i bólu, który sprawia każdy ruch przy uszkodzonym kręgosłupie. Jesteś też zbyt DURNA, by zrozumieć, że każde opóźnienie leczenia tego kręgosłupa może doprowadzić do nieodwracalnych zmian. x Znalazła się znudzona P_ZDA, która chce decydować o ludzkim cierpieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to właśnie mówię, że w polszy służba zdrowia leży i kwiczy i że to od tego trzeba zacząć ja chcę decydować? nie, to ty chcesz decydować bultając się, że tobie pieniądze należą się bardziej niż innym cierpiącym i zważaj na słowa, prostacki kretynie nic dziwnego, że pół kafe się z ciebie śmieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>ja chcę decydować? nie<<< x >>>jedynie z czym się zgodzę to z tym, że NFZ lub ZUS powinny finansować takie przypadki<<< >>>a co mnie to obchodzi? to że ty musisz na coś czekać to nie znaczy, że nfz nie powinien innych spraw finansować<<< x To straszne, gdy MATOŁ nie pamięta słów napisanych wcześniej :(. Może spróbuj kariery w polityce :D ? x >>>to ty chcesz decydować bultając się, że tobie pieniądze należą się bardziej niż innym cierpiącym<<< x >>>To zgadzaj się NA WŁASNY KOSZT, i racz poczekać, aż NFZ wykona mi wreszcie badania, na które czekam od początku roku, a które kosztują parę tysięcy razy mniej, od niepewnej terapii doświadczalnej<<< x Rzeczywiście jesteś MATOŁEM, skoro w powyższym zdaniu, dopatrujesz się twierdzenia, że mi pieniądze należą się bardziej, niż innym cierpiącym. W opisywanym przypadku, NFZ nie ma ŻADNEGO obowiązku zapłaty za doświadczalną terapię. x Tak więc MATOLE: NFZ ma wobec mnie NIESPEŁNIONY obowiązek, od którego zależy moje życie i zdrowie, x a Ty MATOLE proponujesz, by wziął na siebie NOWE zobowiązania :(. x Dlatego jesteś NIE ROZUMIEJĄCYM REALIÓW matołem. x >>>i zważaj na słowa<<< x Ja Ciebie nie obrażam, a jedynie obiektywnie oceniam Twój poziom, w oparciu o Twoje wypociny :P. x >>>nic dziwnego, że pół kafe się z ciebie śmieje<<< x Należę do ludzi, którzy nie przejmują się tym, że śmieją się z nich, nic nie rozumiejący kretyni :P. x Trudno poważnie traktować opinie forum :(, na którym tematy DEBILI, stanowią 99% treści :P :P :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×