Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zdobywanie się w związku. .

Polecane posty

Gość gość
i po uj odswiezacie ten temat? wszystko juz zostalo powiedziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ 12:47 Oooo cześć " paląca głupa " jak milo znowu cię czytać :) A co ty taka samczo - zależna jesteś, ze bez "idola" i "wchodzenia" nie potrafisz rozmawiać to twój problem nie zrzucaj go na innych tylko zapisz sie na terapie ...i zawsze mozesz przeprowadzić ankietę opiniotwórczą ...wolność jest :) @ matuzalem0325 Czyli zdrowego egoizmu nigdy za wiele :) R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś i po uj odswiezacie ten temat? wszystko juz zostalo powiedziane Odwróć pytanie - jak wszystko to po co wchodzisz ? :) R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten debil znowu... :O kretynie, brak seksu jest dlatego, ze mąż jest egoistą i zaczyna zapuszczać się oraz mieć w doopie kobietę także to ona odpowiada egoizmem na egoizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niskie libido nie ma nic wspólnego z egoizmem. Równie dobrze i ja mogę nazwać męża egoistą, bo nie rozumie, ze żona może mieć mniejsze libido niż on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matuzalem bardzo dobrze pisze, jeśli myślisz, że człowiek za np. 10, 20 lat będzie identyczny jak jest aktualnie to jesteś idiotą ludzie to nie krowy i zmieniają poglądy czy system wartości pod wpływem doświadczenia życiowego czy innych czynników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzieś mam twoje szowinistyczne podejście. Powtórzę to ja, że mąż nie będąc egoistą będzie rozumiał, że partnerka nie zawsze akurat wtedy musi mieć ochotę kiedy on ją ma. Zresztą, każdy normalny facet to rozumie, a że ty nie to już twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tylko, ze porzadni ludzie" x porządni ludzie przede wszystkim nie zdradzają i nie zatajają nic przed nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie zatajają nic przed partnerem*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ale zaneguj w ten sposob odpowiedzialnosc za wlasne czyny." Obiecanie wierności też jest "własnym czynem" :) "Tam samo ja mam twoje "feministyczne" podejscie." Sęk w tym, że szowinizm uznaje za ważniejsze potrzeby jednej płci , a feminizm bierze pod uwagę potrzeby obu płci w takim samym stopniu. A argumentów to brak tobie. Już dawno zostałeś przegadany, ale na siłę będziesz ciągle podnosił temat i coraz idiotyczniej "argumentował" bo nie możesz tego znieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obowiązki dnia codziennego porównywać do seksu? Biedny idiota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takiej sytuacji o odpowiedz poprosilabym wrozki. Mam taką z ktorej usług często korzystam i jej odpowiedzi sa konkretne i prawdziwe. Napisz do niej. tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Powtorze, ze odpowiedzialny czlowiek robi nie tylko to na co ma ochote w danej chwili." no właśnie, więc nie namawia do seksu partnerki jeśli ta akurat jej nie ma lub jest zajęta czymś innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż, jak mąż będzie w stanie udowodnić na sprawie, że żona ciągle odmawiała mu seksu to może wtedy rozwód będzie bez orzekania o winie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zepsuta rypka
W umyśle kryją się pułapki niczym w średniowiecznym lochu -cuchnące zapominki, cele o butelkowatym kształcie wykute w skale, z zapadnią na górze. Nic stamtąd się nie wydostanie. Trzęsienie ziemi, zdrada strażników i iskry pamięci zapalają trujące gazy: stwory więzione przez długie lata wylatują na wolność, gotowe eksplodować bólem i popychać nas do gwałtownych czynów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"To twoja definicja feminizmu." Nie moja ośle, a ogólna definicja. Feminizm to równość płci i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooo mozna cie nie lubić za poglądy ale nie sposób nie docenić za zdolności do kontrargumentacji :) Hahahahaha i zaś mi sie dostanie :P I bez obaw ...moje "Zielonookie Szczęście " uważa podobnie :D R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaaa
Moze bysmy jednak pozostali przy dyskusji bardziej ogolnej, bo ani mnie nie interesuja twoje osobiste doswiadczenia, ani ja nie mam zamiaru opowiadac o swoich. Powiem tylko tyle, ze sa w tym kraju liczni zwolennicy zakazu jak i tez i dopuszczalnosci aborcji, ktorzy na ten temat mowia i robia duzo wiecej niz Rescator piszac o zdradach. Czy sadzisz, ze wszyscy aktywisci "pro life" lub "za wyborem" dzialaja z powodu osobistych doswiadczen? Bo ja mysle, ze to raczej kwestia pogladow "ogolnych". xx Może nie działają z powodu osobistych doświadczeń jednak ich poglądy to jest jednak sprawa bardzo indywidualna i osobista. A jeśli ktoś z nich ma za sobą doświadczenia dotyczące danej kwestii to chętnie po nie sięgają jako po argument w dyskusji, tak jak ja sięgnęłam do swoich. Jeśli zależy Ci na prawdziwej dyskusji to nie rozumiem stwierdzeni, że nie obchodzą Cię czyjeś doświadczenia, jeśli chcesz się trzymać tylko ogólników wtedy dyskusja jest jałowa, oparta na teorii i insynuacjach. Przecież, nie siedzisz w głowie tych wszystkich kobiet, nie wiesz dlaczego one chcą a dlaczego nie chcą bo skąd możesz wiedzieć? Powiedz mi na czym opierasz swoje poglądy, jeśli nie na doświadczeniach innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"No wlasnie, wiec odpowiedzialne dziecko nie domaga sie obiadu, kiedy mamusia woli sobie polezec, odpowiedzialny szef nie domaga sie wykonania roboty kiedy pani ma kaca, odpowiedzialny pies nie wymaga wyprowadzenia kiedy pani mizia sie w lazience" idiota porównuje dorosłego faceta do całkowicie zależnego dziecka albo psa :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie moja ośle, a ogólna definicja. Feminizm to równość płci i nic więce<, W takim razie to co reprezentujesz to nie feminizm tylko feminazizm." x Nie. Feminazizm byłby wtedy gdyby facet miałby się kobiecie zawsze bez słowa podporządkowywać (czyli w odwrotnej wersji to co ty głosisz). Powtarzam po raz kolejny (bo naprawdę "dyskusja z takim betonem jak ty, jest jałowa) że "chcenie" faceta nie jest ważniejsze niż "nie chcenie" kobiety, więc jeśli tutaj jest "konflikt interesów" to powinni znaleźć jakiś kompromis, czyli, że raz ona się dostosowywuje do niego, raz on do niej, a nie, że ciągle jedno dostosowywuje się do drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z twoimi tematami czeski siurku? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie widze powodu, zeby nie mogla mu dac tyle seksu ile on chce, nawet jesli ona potrzebuje mniej." A ja nie widzę powodu aby sam sobie nie zwalił, jeśli kobieta akurat nie ma ochoty. "To ja nie boli, nie swedzi, nie piecze, nie poniza, wymaga tylko troche wysilku." To tylko tobie się tak wydaje. Albo jesteś skrajnym egoistą albo tępym idiotą skoro nie możesz pojąć jak nieprzyjemne jest zmuszanie się do czegoś na co nie ma się ochoty. Jak nie masz ochoty czegoś jeść to tego nie jesz - proste, a wmuszasz to w siebie powodując odruch wymiotny. Seks ma być przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On caly czas leci wylacznie reka, tylko zmienia co jakis czas z prawej na lewa. Cipke to on zobaczy, jak p****la wlaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wlasnie oslico, takiego podporzadkowania wymagasz od faceta w tych sprawacho ktorych tu dyskutujemy.Ona mu moze odmowic seksu (co jest dzialaniem bezprawnym i naruszeniem umowy malzenskiej), bo jej sie odwidzialo, zmienily poglady, popsulo libido itd, a on ma postepowac w tej sytuacji calkowicie zgodnie z prawem (rozwod, wyposazenie niedajki na dalsza droge zycia" x To jest właśnie równość, cymbale. Ahaaa rozumiem, że "równość" to jest według ciebie wtedy tylko kiedy facet ma więcej korzyści niż kobieta. "Ona mu moze odmowic seksu (co jest dzialaniem bezprawnym i naruszeniem umowy malzenskiej" - hahahahha! Ogólnie seks jest obowiązkiem w małżeństwie, ale za obopólną chęcią, a nie na każde zawołanie jednej ze stron, więc skończ pieprzyć takie bzdury. "Bezprawnie" to by było wtedy jakby go np. okradła, a nie wtedy kiedy odmawia seksu, bo po pierwsze - nie ma obowiązku "dawać" na każde jego zawołanie, a po drugie- małżeństwo to nie jest dozgonna umowa, tylko zawsze może się z tej umowy wywiązać jeśli coś mu nie pasuje. A co do wyposażenia jej na dalszą drogę życia - jeśli facet był takim durniem, że nie podpisał rozdzielczości majątkowej to już tylko jego problem. Było trzeba wcześniej myśleć, sam się na to zgodził, więc niech ponosi odpowiedzialność za własne wybory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie masz ochoty czegoś jeść to tego nie jesz - proste, a nie wmuszasz to w siebie powodując odruch wymiotny***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj spokój, kobieto :O do tego kretyna nic nie dotrze, jak grochem o ścianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odmawianie seksu "niezgodne z prawem" hahaha czego to ten stary debil nie wymyśli :D:D:D jakby odmawianie seksu było niezgodne z prawem, to mąż miałby prawo zgwałcić żonę, a jednak tego prawa nie ma, kretynie jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wiem, ze moje poglady sa bardzo niewygodne dla leniwych, egoistycznych kobiet. " Nie, twoje durne poglądy są "niewygodne" dla każdego kto jest za równouprawnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" To rozumujac analogicznie tzw. gra wstepna w seksie jest tez dla faceta przykrym obowiazkiem, bo sprawia przyjemnosc kobiecie a nie jemu" Po pierwsze - mów za siebie. Po drugie - a proszę bardzo, zrezygnuj sobie z gry wstępnej, a wtedy zostanie ci już tylko ręka ( o ile już ci nie została) bo chętnej na seks nie znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×