Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyznałem się ze jestem prawiczkiem, dziewczyna sie ucieszyła

Polecane posty

Gość gość

Ale to nie jest historia z happy endem. Pewna dziewczyna od jakiegoś czasu jest mną podobno poważnie zainteresowana. Problem w tym, że ona niezbyt mi się podoba i do tego daleko mieszka. Postanowiłem więc dyskretnie się jej pozbyć mówiąc o sobie rzeczy, które chluby mi nie przynoszą. Powiedziałem, że mało zarabiam - ona na to, że jej to nie przeszkadza. Powiedziałem, że jestem prawiczkiem - ucieszyła się. Masakra, jak się jej pozbyć, aby nie czuła się skrzywdzona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz że jesteś *****czem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie zrozumiem facetów :O po co kłamać? powiedz jej wprost, że teraz nie szukasz dziewczyny, bo nie masz ochoty na związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale on może ma ochote na związek, ale nie z nią. To ma jej wprost powiedzieć że jest pasztetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedziałem, że mało zarabiam - ona na to, że jej to nie przeszkadza. Powiedziałem, że jestem prawiczkiem - ucieszyła się. x Słaba prowokacja 0/10 Żadna kobieta nie zaakceptuje jednocześnie małej pensji i bycia prawiczkiem. Chociaż można pomarzyć. Każdy wie, że kobiety chcą bzykaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, do tego powiedź jej że masz małego, ale moim zdaniem to i tak prowo, jak byś jej powiedział że mało zarabiasz i jej to nie przeszkadza, to chyba jakiś kompletny pasztet musi z niej być i jest zdesperowana na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzadko zdarzaqsietak bezinteresowne uczucie.. palant z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×