Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fankelly

Partner nie chce mieć dziecka

Polecane posty

Gość fankelly

Poznałam partnera jak miałam 27 lat. Od zawsze mieszkał z matką. jego brat wyprowadził się wziął ślub i ma dziecko i mieszkanie. Wiecznie mimo,że pracował mój partner był na garnuszku mamy i mama wszystko za niego robiła. Rok po tym jak go poznałam wprowadziłam się do niego. Teraz wszystko łącznie z obiadami na mojej głowie. Nawet jego mama sparaliżowana po amputacji nogi z demencją. Mimo tego,że opiekunka jest raz dziennie na godzinę i sporadycznie wpadnie jego bratowa. Zrobił sobie ze mnie służącą. Jego mama nie spisała testamentu,jego brat na ziemię w innej miejscowości zrobił darowiznę. On już z darowizną na mieszkanie zwleka'ruski miesią". mam 32 lata a on 46,chciałabym mieć dziecko a on coś kombinuje i odwleka. Chciałam iść z nim do Pastora w sprawie ślubu bo jestem Ewangeliczką to on nigdy nie ma czasu. Dostałam tylko pierścionek zaręczynowy. Powoli mam już dość. Kocham go ale nie wiem czy to nie jest toksyczny związek z jego strony,bo nie widzi we mnie żony,boi się odpowiedzialnosci za dziecko a wizi we mnie drugą matkę na wypadek śmierci jego matki. Ja oczekiwałam od niego domu,dziecka i ślubu a nie matkowania 46 - letniemu chłopczykowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boszszszse co za idiotka - ale skoro jesteś taka głupia to dobrze ci tak! bądź służącą i popychadłem - sama tego chciałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×