Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wasz pierwszy seks analny kiedy i jak do tego doszlo ?

Polecane posty

Gość gość

:-) jak wyzej ike mialyscie lat z kim i jak do tego doszlo :-) i czy potem jeszcze to robilyscie robicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  ona
Mnie kolega z klasy bzyknął w toalecie i spodobało mi sie, robimy to do dzisiaj , jest suuper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj drugi chlopak, w domu mojej cioci na wyjezdzie, doszlo do tego spontaniczne, jakies 17 lat mielismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak w wieku 17 lat juz w pupe no ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw analny potem normalny. Chłopak zaproponował bo się ''bałam'' , a mówił że tak bardzo chciał mnie 'ukochać i mieć przy sobie', mieliśmy 17-18?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja, co pisalam wczesniej, no coz. wczesnie zaczelam. w wieku 15 lat pierwszy raz...a to tak wyszlo samoistnie. wcale mi sie ten 1 raz nie podobal....ostatnio bardziej,chociaz mam z analem zwiazane rozne dziwne wspomnienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozne dziwne wspomnienia to znaczy....?? ciekawie to brzmi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam z analem zwiazane rozne dziwne wspomnienia xx Jakie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój z byłym mężem, miałam okres a on chciał się kochać, na początku sceptycznie do tego podchodziłam ale w końcu się zgodziłam miałam 21 lat,potem zrobiłam to jeszcze 3 razy z nim i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panie co takie wstydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry.🖐️Bardzo ciekawy temat, i może nie zawsze postaram się zachować chronologię, i może tylko czasem zmienię imię, bądź inicjały, bądź zawód.Ale opiszę Wam wszystkie, ponieważ wszystkie lubią do dóópy, ale nie wszystkie o tym wiedzą.Zacznę od pielęgniarki, jutro rano. To jest dobry temat na rano. Aha...to była siostra przełożona po studiach, mgr z romantycznym tyłkiem, z nogami w białych pończochach. Podarłem jej te pończoszki, a ta sóka była zadowolona, i na następny raz przyniosła dwie pary, jedną na sobie, a drugą w foliowej torebce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam niecałe 15 lat, byłam na wakacjach i dwóch fajnych chłopaków mnie dopadło w lesie jak zbieraliśmy borówki. I dwie dziurki starczyły w sam raz na dwóch chłopakow, tyle, że najpierw było do buzi i malowanie ciałka na piersiach. Fajnie było, ale to już dobre kilkanaście lat temu. Miłe wspomnienia mam do dziśiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno z mężem. Dużo rozmawialiśmy o tym. Trochę bolalo ale powtorzymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze panie sie otwieraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno straciłam dziewictwo analne ale z kochankiem bo mąż nigdy nie wpadł na ten pomysł zresztą on woli tylko po bożemu i pod kołderką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jakieś 2 lata temu miałam 19, z chłopakiem, udwałam że nie chcę ale on tak sie bawił tą dzurką że jak go już włożyl to wszedł bez problemu taka byłam podniecona i jak dotknał mojej łechtaczki to od razu doszłam, uwielbiam seks analny! uwielbiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze kazdy facet lubi anala troche jak geje, oni tez w dupke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u dziewczyny w domu, jej rodzice wyjechali na weekend na mazury na działkę. a my wieczorem piwko, popcorn i jakaś tam kiepska komedia. zacząłem dobierać się do laski trochę macanka i nagle poczulem jej palec w mojej pupie . po chwili miała już duże dildo którym zmasakrowała moje zwieracze. pierwszy i ostatni raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
??? dawajcie wasze przezycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wkladalem sobie jak na razie tylko wibrator a chciałbym spróbować z prawdziwym penisem żeby mi wszedł w dupke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BartekKrk
Ja obecnie ze swoją próbujemy, ale ciężko idzie. Weszły dwa paluszki ale i one nawet ciężko szły. Mamy żel ale mimo to nie daje rady wejść do środka. Ja 23 lata a moja 19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyznam sie anonimowo
Kilka mcy temu rozstalem sie z dziewczyna, a mam kumpla, ktory jest homo... ja jestem bi, ale nikt o tym nie wie :) i nie mialem nigdy przygod z facetami. No, ale z tym kumplem, po paru kielichach, zaczelismy sobie szczerze rozmawiac - no i zaczalem go wypytywac o szczegoly seksu z facetami. Bardzo go to podjaralo... i zaczal zachowywac sie dosc frywolnie... co mnie z kolei podjaralo, bo nigdy mnie zaden facet nie podrywal, a on jest atrakcyjny i do tego inteligentny. No i skonczylo sie tym, ze przelecialem go i to dosc ostro :P strasznie jeczal :) bylo zupelnie inaczej niz w p****lach, bo caly czas mu pala stala, nawet go nie musialem dotykac :P Dodam, ze zawsze podobali mi sie faceci, ale brzydzil anal, nie wiem, czemu wtedy sprobowalem, ale bylo z***biscie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodziło autorowi o piereszym razie analnym kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam 14 lat i żeby zachować dziewictwo zgodziłam się n anal i loda zrobiłam. Jak się okazało później to mogłam iść na całość, bo ten mój pierwszy nie był ostatni i po nim było jeszcze kilku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po imprezie po pijaku - co jest u mnie zupełnie wyjątkowym stanem. U nas w domu, goście poszli, wszystko super się udało, rozluźniłam się i walnęłam mocnego drinka. Nabrałam strasznej chcicy, a że akurat był bardzo zły dzień na kochanie to powiedziałam swojemu chłopakowi że tylko biegnę do łazienki szybko przepłukać pupcię i ma mnie zerżnąć w dupkę. Zawsze odmawiałam, ale teraz musiałam poczuć w sobie jego k****a. No i było super. Mam wrażenie że decydujące jest nastawienie kobiety - żeby się nie broniła tylko spokojnie otwarła. Wtedy wejście nie jest bolesne. No i oczywiście przygotowanie higieniczne - ja nie wyobrażam sobie bez lewatywy. Po niej swobodnie przyjmuję wszystkie pieszczoty a to jest warunek przyjemności z penetracji analnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żonka woli w dupkę niż w cipke. Mówi że jak dla niej to cipki może nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tydzień temu ojczym dopadł jak spałam.Ciepło w domu, spałam w bawełnianym t- shorcie i majteczkach pod prześcieradłem.Ocknęłam się czując czyjeś ręce na pośladkach i zsuwanie majtek a zaraz potem rozsunął mi nogi , uniósł trochę biodra.Poczułam wilgoć na pupie, kilka razy potarł tam penisem i wszedł w pupę dość raptownie.Coraz więcej go wsuwał i jednocześnie pieścił mnie ręką z przodu.Wiedziałam , że tak można, ale nigdy tego nie robiłam.Mam 19 lat i już z dwoma chłopakami uprawiałam seks, ale nigdy tak.Po jakimś czasie zaczęło być przyjemniej , ale on skończył i spuścił się mi w pupę. Powiedział mi jeszcze do ucha, że tyłek mam taki , że mu ciągle stoi na mój widok i jeszcze zabawimy się nie raz.Że mama ma za tydzień nocki w pracy, to zobaczę, co to facet w łóżku i porządny k***s w c***e, bo ten mój to pewnie nie wie, jak zrobić mi dobrze. Nie pójdę przecież na ojczyma na skargę, bo gdzie i kto mi uwierzy?To facet mojej mamy, fakt że tylko cywilny mają, ale już cztery lata z nami mieszka i jest stary, ma 45 lat.Nie dość, że mamę przekabacił i jest nim ciągle oczarowana i uległa, często mówi do niej " suczko", to jeszcze do mnie ma jakieś plany. Czy znajdę tu poradę czy podpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na spotkaniu 10 lat po maturze. Mój dawny chłopak - wtedy byliśmy grzeczni i niewinni - za rączki i całuski - namawiał żebyśmy nadrobili trochę straconego czasu. Warunki były, nawet miałam ochotę, ale obawiałam sie co o mnie sobie pomyśli, no i potem powie. Rozbrajająco mówił, że rozumie moje obawy, że wszystko uregulowane, że koniec kropka. Ale jest na to sposób - można zabawić się w dupkę, że to nie zdrada. Bardzo mnie to ubawiło (klimat starego filmu) i po kolei dyskretnie wymknęliśmy się - jeszcze bez obiecywania, pod pozorem łyknięcia świeżego powietrza. Pokierował wszystkim super umiejętnie - że pół nocy warto się odświeżyć, i po prostu przyszedł do mnie pod prysznic, długo rozmasowywał aż byłam gotowa na nieznaną mi wtedy penetrację analną. Bardziej było to ciekawe niż podniecające. Podniecająca była raczej cała sytuacja - konsekwentnie nie napierał na moją piczkę. To z kolei mi zrobiło się za mało - delikatnie się uwolniłam, starannie umyliśmy co trzeba i na dalsze ostre i tradycyjne rżnięcie pociągnęłam go na łóżko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×