Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Macie mopa parowego? Polecacie do terakoty w kuchni?

Polecane posty

Gość gość

Nienawidze wycierac podlogi mopem, a o szmacie i wycieraniu na kolanach nawet nie mysle. Mam male dziecko i drugie w drodze, wiec czysta podloga jest niezbedna. Poza tym mam jasna terakote i nawet najmniejsza plamka wyglada jak tygodniowy syf. Widzialam w ulotce z Biedronki, ze jest takie urzadzenie jak mop parowy, o ktorym wczesniej nie slyszalam. Czy wy macie cos takiego? Niekoniecznie z Biedronki. Czy dobrze myje terakote???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja posiadam takiego mopa . Ale radze zainwestować więcej kasy w niego bo te tanie to tragedia jakaś. Kupiłam taki za 70 zł i leży w pywnicy :P Potem kupiłam za 350 zł mopa i powiem Ci że rewelacja :) wszystko wyczyści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakiej firmy masz i na co zwracac uwage przy zakupie. Czy taki mop wciaga tez okruchy, czy najpierw trzeba zamiesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie ma czeegos, co i pozamiata i umyje? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co kto lubi. Na pewno trzeba najpierw podłogę odkurzyć, i to starannie, bo kątów odkurzaczem parowym nie omieciesz. Genialne "podnosi" z podłogi wszelkie przyschnięte drobiazgi typu kawałek skórki pomidora. Na pewno ładnie zbiera z płaskich powierzchni kurz. Ogólnie fajna rzecz, jak masz miejsce do przechowywania. Lubiłam swój, ale drugiego nie kupiłam. Mam też myjkę parową, ale po początkowym szale prawie jej nie używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi glownie o to, zeby zmywal z terakoty takie zaschniete ciemne plamy, np. pozostalosci po rozlanym soku. A jak z fugami? Nie zostaje w nich syf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mop i odkurzacz w 1 ma chyba irobot ale nie wiem jaki model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy na panele tez to można stosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba

mopa parowego do wszystkiego można używać i do paneli i dywan można odświeżyć z kurzu bo to uniwersalne urządzenie. ja mam mopa Ariete i nim nawet lustra w szafie trzydrzwiowej myję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×