Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały 20.07.2015

Polecane posty

Gość gość
matka widmo i wilczura to stare kur(w)y co zdechły. Tak kazał matu pisać bo moje dane bedą latać po forum. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest. Wszyscy hejtowani, a matu bryluje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu takie pedałki nie siedzą na forach dla ciot tylko na kobiecych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.44 napisała znajoma matuzalema 0325. Później poczte wkleje od zboczeńca matu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
v34 to stare pudło po 50, a matu grzyb zarażony ma już 60 lat. Czego szukają na ERO ? żebrają o rozmowe, bo ludzie omijają ich szerokim łukiem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezosobowa nudziara
Do gość dziś Czemu takie pedałki nie siedzą na forach dla ciot tylko na kobiecych? xxxxxx Wyżej opisałam dlaczego oni tu siedzą i najlepsze jest to, że każdy się ze mną zgadza,każdy normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu kto następny do odstrzału ? i nie pisz już do mnie na @ chory człowieczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.14 bezosobowa nudziara -ale matuzalema nie uwzględniłaś. No tak... ręka ręke myje. Kto następny do wyj****ia z forum ? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwnym trafem matuzalem0325 jest nietykalny, a pozostali gnojeni :D matu ma córki jakby co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezosobowa nudziara
Nawet nie wiem kto to jest ten matuzalem0325. Wy powiedziałam się tylko na temat wilka którego postów kilka przeczytałam ogólnie o przesiadujących tu "facetach". Jeśli ten matuzalem0325 jest facetem jest takim samym pipą co wilk,nowy,pravik,smakosz,niedorobiony,piwosz i cała reszty tych śmiesznych chłopców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezosobowa nudziara
"Wypowiedziałam się tylko na temat wilka którego postów kilka przeczytałam i potem ogólnie o przesiadujących tu "facetach".***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do wilka
Odnośnie seksu- przecież pózniej można iść na jakis kompromis, nauczyć sie siebie nawzajem, dograć itp. Najważniejsze są uczucia. Wiec nie dopisuj sobie wilku jakiejś ideologii do darmowego ********* Możesz przez to stracić kogoś naprawdę wartościowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* R/u/chania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgadzam sie:)czyli wychodzi na to zem" nie."......Normalna:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyne co ***** wilk to jest jego łapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cztery łapy,łapy cztery A na łapach wilk nieszczery Kto dogoni go,kto dogoni go? Może ty? Może ty? Może jednak g****o o o o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MM fajny avek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Martus Olej je:) Ja ich nawet nie czytam:) Mam tu twarda zasade ze nie rozmawiamy z osobami piszacymi z pomaranczy i sie jej trzymam. Te ktore sa mile i chca uczestniczyc w rzeczowej dyskusji moga zawsze przyjac specjalnie na WPNK nick i avatar i z pod nich sie wypowiadac. To najskuteczniejsza strategia i jej sie bede twardo trzymal:) I ciebie tez o to prosze zebys nie reaagowal na wpisy z pomaranczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilku:) pamietaj o tym ze tzw "pomarancz" tez czlowiek :):):):):)nie owoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Martus Pamietam dlatego tych co sa kulturalni i chcieliby normalnie uczestniczyc w WPNK zachecam do tego zeby przyjeli nicki i avatary specjalnie na WPNK. Nie musza dzieki temu ujawniac swoich stalych nickow pod ktorymi uczestnicza na innych tematach. Wiem ze masz inny poglad na rozmowe z pomaranczami zwlaszcza tymi milymi ale ja swoich zasad nie zmienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czym rozni sie nick ,od "pomaranczy"? rok temu sama bylam pomaranczem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy ma swoje jakies tam zasady:)?Ale czy trzeba sie z tym na Forum uwidaczniac?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silni emocjonalnie pozostaja na forach ,slabi odchodza:)tak jest tez w zyciu:)Slabym nie dane jest zyc w Swiecie"REKINOW":):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×