Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały 20.07.2015

Polecane posty

MMarta ... a jest jakiś regulaminowy termin, na sex ? ...zdawało mi się że jeżeli dwoje dorosłych, wolnych ludzi czuje ze iskrzy to robi to na co ma ochotę, jakoś nie widzę potrzeby odczekiwania jakiegoś określonego czasu ... tego typu zachowania przypominają trochę dowcip typu "gonił kogut kurę ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Martus To po jakim czasie jest uciebie czas na seks? Dopiero jak poczujesz milosc? Ja zaczynam od seksu:) To wazna sfera jak w niej nie pasujemy nie ma sensu sie angazowac i tracic czasu:) Ale to moje podejscie i szanuje twoje jestesmy po prostu rozni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezczyzni maja inny tok myslenia:)anizeli kobiety:)jak mozna uprawiac seks bez jakich-kolwiek uczuc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Wilku niezłe podejście :), tym sposobem nasexisz się do woli bez konieczności ciągnięcia związku :) ...tylko co będzie kiedy sex będzie boski tylko panienka nie na życie :) ...poza tym w początkowym okresie na endorfinach sex wszystkim pasuje tylko jakoś z czasem się ulatnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Martus Milosci:) W moim przypadku juz o tym pisalem rownie wazne sa 3 rzeczy; 1. Namietna kochanka 2. Kaplanka domowego ogniska potrafiaca stworzyc dom pelen milosci 3. Madra i czula matka Wiec ja sprawdzanenie czy cos jest mozliwe miedzy nami zaczynam od tego co mozna sprawdzic najszybciej czyli jaka bedzie kochanka. Jesli iskrzy tam miedzy nami mozna sprawdzac dalej czyli jak sie nam ze soba mieszka jak to jest ok to wtedy przychodzi czas na matke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Martus To nie chodzi o seks bez uczuc musi na poczatku zaiskrzyc erotycznie i wtedy masz 2 drogi albo sprawdzic jakim kochankami bedziece dla siebie czy realny seks potwierdzi to co ci sie wydaje ze ktos cie pociaga a ty jego i pozniej sprawdzac inne rzeczy t w takiej kolejnosci jak opisalem albo zalozyc ze w ciemno ze seks bedzie ok i sprawdzac inne rzeczy i dopiero na koncu seks ale wtedy sie moze okazac ze mocno sie zaangazujesz emocjonalnie w zwiazek w ktorym jak dojdzie do seksu okaze sie ze ta wazna sfera nie gra miedzy wami i tracisz mnostwo czasu. To ze kobiety stosuja odmienne podejscie bylo uzasadnione jak istnialo ryzko ciazy teraz nie ma takiego problemu. Ale naprawde nie chce cie przekonywac do swojego podejscia szanuje twoje po prostu ja jestem inny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Matu To nie chodzi o to zeby zalapac sie na seks bez zobowiazan. Tylko nie widze sesnu poznawania kobiety jesli nie wiem jaka bedzie kochanka. Zreszta ja wypowiadam sie juz tylko ogolnie bo nikogo nie szukam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślubna od wilka uciekła a z takim podejściem innej nie znajdzie. Tym bardziej, że lata lecą i stary cap z niego się robi.Ile by się nie napinał, to klata się zapada i zaraz będzie prostata. Bajkopisarz jesteś wilk- nic więcej. Poroochasz to ty sobie - palcem w bucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WILK_1646
jem kupę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam kilkanaście jego postów i odnoszę wrażenie,że to jest albo prawiczek z bujną wyobraźnią albo stary cap co kobietę miał może raz w życiu i to ze 30 lat temu,który z tęsknoty za kobietą wymyśla takie głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:08 to słuszne masz wrażenie. wilk to odepchnięty i niechciany przygłup, którego jedyną pociechę stanowi kreowanie się na wielkiego adonisa na damskim forume. ciotki-czyli muszka, słodkowinna i inne blerwy latają wokół niego jak kundle w rui, bo są jego damskimi odpowiednikami-jedyny flirt na jaki mają szanse te zapasione prosiaki to pisanie tutaj z idiotą który myśli, że mieszka w bieszczadach. komediodramat. zarówno wilk jak i 'ciotki' zdają sobie sprawę że to co co napisałam jest prawdą i dlatego tak ich to denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się, samo to , że przesiadują na DAMSKIM forum świadczy kim są,normalny facet,nawet nie mówię, że jakiś samiec alfa ale zwykły przeciętny facet ale NORMALNY nie przesiadywałby na kobiecym forum,ludzie zrozumcie to!! Może się zdarzyć, że od czasu do czasu wskoczy tu jakiś delikwent po radę ale nie będzie tu przesiadywał notorycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze, że facet który przesiaduje na damskim forum to albo gej albo taka pipa życiowa,c***a która nie potrafi odnaleźć się w męskim towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jeśli ja np nie lubię za bardzo męskiego towarzystwa,tzn nie lubię przesiadywania z nimi w barze i gadanie u d***e maryny,nie lubię przeklinać czy się popisywać? A nie jestem gejem ani pipą,jak to określiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znaczy, że jesteś pipą i nie znajdziesz kobiety a jak znajdziesz to i tak się będzie przy tobie nudziła.Facet ma mieć charakter,ma mieć kumpli i ma się z nimi spotykać,nawet jeśli chce wyjść a ja mu nie pozwalam to ma nawet walnąć pięścią w stół ale ma potrafić postawić na swoim.Ja będę to przezywała ale będą emocje a kobieta w związku potrzebuje najbardziej emocji. Nie mam na myśli oczywiście codziennego chlania i bicia,tylko wszystko ma mieć umiar ale emocje tez muszą być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WILK_1646
jem kupę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zepsuta rypka
W umyśle kryją się pułapki niczym w średniowiecznym lochu -cuchnące zapominki, cele o butelkowatym kształcie wykute w skale, z zapadnią na górze. Nic stamtąd się nie wydostanie. Trzęsienie ziemi, zdrada strażników i iskry pamięci zapalają trujące gazy: stwory więzione przez długie lata wylatują na wolność, gotowe eksplodować bólem i popychać nas do gwałtownych czynów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że lubisz trzepać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadeusz Soplica
Litwo! Ojczyzno moja! ty jesteś jak zdrowie; Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, Kto cię stracił. Dziś piękność twą w całej ozdobie Widzę i opisuję, bo tęsknię po tobie. Panno święta, co Jasnej bronisz Częstochowy I w Ostrej świecisz Bramie! Ty, co gród zamkowy Nowogródzki ochraniasz z jego wiernym ludem! Jak mnie dziecko do zdrowia powróciłaś cudem, (Gdy od płaczącej matki pod Twoją opiekę Ofiarowany, martwą podniosłem powiekę* I zaraz mogłem pieszo do Twych świątyń progu Iść za wrócone życie podziękować Bogu), Tak nas powrócisz cudem na Ojczyzny łono. Tymczasem przenoś moją duszę utęsknioną Do tych pagórków leśnych, do tych łąk zielonych, Szeroko nad błękitnym Niemnem rozciągnionych; Do tych pól malowanych zbożem rozmaitem, Wyzłacanych pszenicą, posrebrzanych żytem; Gdzie bursztynowy świerzop*, gryka jak śnieg biała, Gdzie panieńskim rumieńcem dzięcielina* pała, A wszystko przepasane jakby wstęgą, miedzą Zieloną, na niej z rzadka ciche grusze siedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezosobowa nudziara
Nowy w mieście dziś A ja mam kumpli, i do tańca i do różańca (a nawet do seksu) oczko.gifsmiech.gifsmiech.gif i umiem trzepnąć pięścią w stół, a mimo to lubię tu przesiadywać jezyk.gif I jak mnie ocenisz bezosobowa nudziaro? jezyk.gifjezyk.gif czy mam Cie powłóczyć za swoim rydwanem? smiech.gifsmiech.gifsmiech.gifziewanie.gif XXXXXXXXXX Czyli zgadza się to co napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widmo i wilczur pomiot kur:wy i pedała. Matuzalem 0325 na priv kazał hejtować upośledzeńców bo nie będe mieć życia. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu później wkleje mejle od ciecie jak nakazałeś niszczyć tematy. dość tego stara kliko :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×