Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały 20.07.2015

Polecane posty

Gość gość
Jest prostszy sposób chłopaki. Znam faceta z koneksjami: wilk1946 2014.12.04 do : gość dziś To dlaczego nie walczycie o ich wprowadzenie nie naciskacie na wlasciciela Kafe zeby jej wprowadzil??? Powiem ci tak gdyby wszyscy kulturalni sie dogadali to chamy zniknely by z ERO wciagu tygodnia Wystarczyloby zebysmy wspolnie bez wzgledu na to kto kogo lubi albo nielubi postawili wlasciela Kafe przed wyborem albo banuje chamow po IP i daje takie narzedzia Tworcy Tematu albo zmieniamy forum A mozna bo sa inne  W spolce gieldowej rzadzi kasa!! Wilk mial taki okres w zyciu ze byl dyrektorem w takiej spolce i ma wiecej kontaktow z tego okresu niz wam sie wydaje A reklamodawcom nie zalezy na chamach gmnazjalistach licealistach ktorzy moga najwyzej kupic tanie piwo a nie produkty i uslugi ktore sa oferowane w reklamach na ERO. Licza sie ci od studenta w gore a naprawde ci co pracuja a ich jest najwiecej wsrod tych 80% kulturalnych na ERO bo oni maja kase na zakup produktow i uslug tutaj oferowanych a na tym zarabia na wplywach z reklam wlasciciel Kafe i o tym z nim bede wlasnie rozmawial Oo kasie i tylko kasie jak moze byc jej wiecej i jak chamy okradaja go z niej Jestem juz umowiony I chetnie sie zgodzili na to spotkanie w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Polaków co kochają Polskę i Miłość a seks traktują jako język Miłości który służy do jej wyrażania i wzmacniania więzi erotycznej najważniejszego z 3 filarów miłości. Znajdujemy się w takim miejscu które do Mnie należy a Ja jestem zwykłym Góralskim Gazdą Wilkiem co Was gości. Moja posiadłość nad jeziorem wiec wybierzcie miejsce gdzie się napijemy co kto lubi. -http://www.homeadore.com/2013/04/22/headwater s-camp-residence-dan-joseph-architects/ Cele Tematu: 1. Wiez erotyczna w stalych zwiazkach 2. Milosc do Polski i jakie kazdy Polak ma wobec niej obowiazki 3. "Biuro Matrymonialne" na WPNK dzieki ktoremu mozesz na poznac kogos z kim odnajdziejsz w realu Milosc Zasady na WPNK 1. Wilka jako Tworca Tematu rzadzi tu niepodzielnie wyznaczajac 1.1 Cele WPNK 1.2 Klimat WPNK 1.3 Zasady WPNK 1. 4 Kto jest a kto nie mile widziany na WPNK 2. Wzajemna solidarnosc i lojalnosc w chwili chamskiego ataku trolli 3. Obowiazek posiadania Nicka i Avatara. Wszystkie osoby nie spelniajace tego kryterium beda ignorowane. Wilk http://www.tapeta-nieg--wilk-5.na-telefon.org/tapety/nieg--wilk-5.jpeg Goralski Topor Wilka http://images.knifecenter.com/knifecenter/united/images/UC2765f.jpg Goralski Noz Wilka http://www.military.pl/product_img/big/607_13714_a10.jpg Wilk i Gorale http://www.imperiumtapet.com/media/wallpaper/53368/image/7378bf63ddaa9d667ccd_720x540_cropromiar-niestandardowy.jpg xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu przejmuj temat, wszyscy wiedzą że to ty zza krzaka hejtujesz. :DNie pozdrawiam. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek Nowy nie jestes tu mile widziany dlatego wrzucam cie z tematu Widmo. Nie badzcie smieszni z tym Matu przeciez widac ze to nie on :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się dziecko nudzi. Piszę sam ze sobą i do tego przez podszywy. Czy to jakaś nowa forma masturbacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda, że była tu fota wilka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była.. Wciągnął brzuch omal oczu mu nie wyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedynym chamem na ero jesteś ty, przygłupie z wrocławia, wypi''erdalaj stąd w podskokach gó/wnożerco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś kiedyś pisał że matka wilka jest napędzana na kozie odchody-to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Wilk, dzięki, ...bywam, czytam ale nie piszę, myślę że nawet średnio rozgarnięty szympans nie uwierzy w moje pisanie z orange ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@matuzalem0325 Zeby byla jasnosc Ja nie wierze w to ze Ty z pomaranczy sabotujesz temat. Przykro mi tez ze na moim temacie leca takie podle oskarzenia pod twoim adresem. Nie reaguje na nie poniewaz mam jasna strategie ze nie reaguje na zadne wpisy z pomaranczy. Jak pasuja ci zasady na temacie zwlaszcza to ze ignorujemy wypowiedzi z pomaranczy niewazne mile czy nie mile mozesz spokojnie uczestniczyc w nim jak masz ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jeżeli będę miał coś ciekawego do powiedzenia na jakiś pojawiający się tutaj post to na pewno napiszę, na orange nie reaguje na żadnym temacie bo to bez sensu, chyba że są to rzeczowe wypowiedzi i na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@matuzalem0325 Ale chodzi wlasnie zebys nie reagowal na zadne wypowiedzi z pomaranczy nawet te mile i rzeczowe takie mam tu zasady. Jestes wstanie sie do nich dostosowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jeżeli nie będę w stanie to na pewno nie napiszę :) to że nie zgadzam się czyimiś zasadami nie znaczy że muszę mu przeszkadzać na temacie. aaa i jeszcze coś, już kiedyś pozwoliłem sobie tu napisać, ...coś mi się zdaje te wklejki zasad to chyba robisz z przekory, bo chyba nie sądzisz że potrzebują tego ludzie sensowni, a inni Cie nie interesują przecież ... po co więc te powtórki na niemal każdej stronie a czasem nawet dwukrotnie ? Ja rozumiem że właściciel tematu robi u siebie co chce, ale te wklejki są podobnie denerwujące dla zainteresowanych tematem jak każdy inny wklejany spam więc po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@matuzalem0325 To taki rytual kazdego dnia ktory powtarzam od wlasciewie poczatku WPNK. Zeby stworzyc wspolnote potrzebne sa rytualy:) Ludzie maja tez problem z tym ze nie czytaja zazwyczaj poczatku tematu. A u mnie maja taki komfort ze kazdy kto wchodzi wie na jakie zasady sie decyduje bo ma je jasno wylozone na poczatku kazdego dnia. A mi zalezy tylko na tych osobach ktore sa wstanie dostosowac do zasad. Taka mam strategie i jej nie zmienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrekgośćPtyś
Wilk,jak ogarne laptopa to napisze na@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jak to mówią Twoje małpy twój cyrk :) powiedziałem tylko co sadze jako czytelnik tematu, któremu takie wklejki przeszkadzają, żeby już nie powiedzieć że ubliżają inteligencji przeciętnego usera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@matuzalem0325 Przyjalem do wiadomosci twoje uwagi ale strategii zasad i rytualow nie zmienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pytający
Matu, błagam!!!! tylko nie wymiotuj... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zmienisz wilku, boś głupi , nie reagujący na życzliwe podpowiedzi, przez co zostałeś sam, prawie. Żenua. Ten temat miał potencjał a teraz to szambo. Przez ciebie. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby tylko Matuzalem zero trzy dwadzieścia pięć się nie zrzygał, to będzie dobrze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo Matu jak zawsze pozamiatał tymi miernotami. :D a ty wilczurku nie waż sie ściągać tutaj upośledzonego widmusia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"twój cyrk twoje małpy..." xxx ty w tym cyrku małpko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×