Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały 20.07.2015

Polecane posty

nie spelniam z zadnych wymagan naszego wspolnego kochanego wilka:) i kto mi cosik zrobi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@eldżi To napij sie kawy i sproboj, zobaczysz naczym polega sprawowanie przeze mnie niepodzielnej wladzy na WPNK. Jak ci bedzie pasowac to zostaniesz:) Na poczatek trzymaj sie tylko jednej zasady ze nie reagujesz w zaden sposob na wpisy z pomaranczy niewazne czy sa chamskie czy mile i rzeczowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Martus Witaj:) Nikt ci nic nie zrobi jak bedziesz lamala zasady z wyjatkiem tego ze ja nie bede z toba rozmawial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i do dyktatury mozna sie przyzwyczaic:)"PZPR"-przeciez trzeba zyc:):)dla siebie i bliskich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hahaha Wilku kiedyś o Kresce napisałem megaloman, nie sadzisz że "Nikt ci nic nie zrobi jak bedziesz lamala zasady z wyjatkiem tego ze ja nie bede z toba rozmawialusmiech.gif" ...wygląda podobnie, że może komuś wisieć czy będziesz z nim tutaj rozmawiał, skoro będą inni z którymi mu się będzie tutaj dobrze gadało ? ...to tak teoretycznie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilku :)) tylko ja ,Matu pozostalismy tobie wierni :):):)no czasami jakis pomarancz tutaj sok pusci:) inni odeszli ,poszli swoimi drogami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Matu To dziala tak ze jak ktos lamie zasady przestaje z nim rozmawiac i prosze o to pozostalych uczestnikow. Jesli odmowia z nimi tez nie rozmawiam. Tow szystko opiera sie na gentelmenskiej umowie ze jak decydujemy sie uczestniczyc w jakims temacie to szanujemy zasady tam obowiazujace. Ja wole miec na temacie 1 szanujaca zasady osobe niz caly tlum lamiacych zasady bo wtedy tworzy sie chaos temat traci swoj charakter i dla mnie jest bezwartosciowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez swoje "nieapetyczne" zachowanie straciles fanow:)wielbicieli:)przykra Prawda:/(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Martus Po pierwsze sie mylisz nie zajmowalem sie ostatnio tematem i przekazalem wladze Widmo ktory teraz jest na urlopie i temat bardzo fajnie funkcjowal w oparciu o te zasady. Po drugie temat bez swoich zasad tak ja napisalem Widmo jest dla mnie bezwartosciowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba umiec byc czlowiekiem,rozumiec innych :) za wysoko poprzeczke sobie postawiles no i w oczach innych duzo straciles:)Szkoda moglo byc tak piknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie wilku :)),moze jeszcze kiedys siebie odnajdziesz ,w czystej,pieknej pelnej romantyzmu,delikatnej milosci od"PRZODU"uciekam ,sniadanko ,zeglowanie czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMarta, ...w moim przypadku trudno mówić o wierności :) zaglądam z ciekawości bo czasem pisze się tutaj o jakichś ciekawych problemach nie zawsze związanych z nurtem ero :) ...no i ciekaw jestem na ile konsekwencja zasad wilka wnosi coś do wątku a na ile go rozwala ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@martus Pisalem o tym ze lubie rozny seks raz romantycznie waniliowo czule patrzac w oczy od przodu a czasami zerznac ostro od tylu bez pytania o zgode jak wilczyce w rui:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eldzi tam haja i prymitywny czekają, to kumple wilka . Nuda hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie wiem dlaczego mam nieodparte wrażenie, że niektórym urlop nie przeszkadza w zaglądaniu na kafe i to wcale nie w konstruktywnych celach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku ty kłamco, rok temu siedziałeś z Toledo pisałeś o nalewkach i co masz z tej bacówki? G****o masz gospodarz marny z ciebie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu nie wszyscy są na urlopie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy u mnie nie byłeś a oceniasz. Jeśli jesteś taki ciekawy mojego gospodarowania to zapraszam a i nalewką poczęstuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku na czacie też zapraszasz, jesteś śmieszny kredku bsg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kredku? No proszę Cię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nuda tutaj,pisałam że mat zamuli temat ale lepsze to niż te dwie upośledzone kaleki wilczur i widmoś megaloman :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martha też nudziara głupiutka, bo chyba nie udawałaby kompletnej idiotki :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro was tak nudzi ten temat to wypierdalać i nie czytać więcej,ludzie, żyjcie i dajcie żyć innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:52 Matu zarzekał sie, że nie będzie pisał u wilka, a tu takie coś. :D Ale hipokryzja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×