Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały 20.07.2015

Polecane posty

@NocnaZjawa Prosze bardzo chetnie zjem do kawki tylko pokaz jakie:) Jak wiesz mezczyzni sa wzrokowcami:) Podnieca nas i pragniemy tylko tego co widzimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zapewne nie jedynym, w moim poście napisałem jedynie że są tutaj tacy tutaj którzy potrafią pragnąć nie widząc :) ...ty wypowiedziałeś się za wszystkich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Matu Zle cie zrozumialem:) Mysle ze pozadanie kogos kogo sie nie widzialo to domena kobiet na ERO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intera
Dzień dobry. Nie zgadzam się z tym stwierdzeniem. Nie możesz wrzucać wszystkich kobiet do jednego worka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Intera Chcesz uczestniczyc w dyskusjach na WPNK zapoznaj sie z zasadami masz we wstepie ktory jest na poczatku tematu i i codziennie rano. Jak ci .pasuja milo cie bedziec goscic. Jesli nie nie pogadamy niestety:) Nie wrzucam wszystkich kobiet do jednego worka po prostu moje subiektywna obserwacja na ERO jest taka ze to wsrod kobiet znacznie czesciej zdarzaja sie takie ktore sa wstanie bardzo mocno sie zaangazowac i pozadac jakiegos faceta ktorego nawet zdjecia nie widzialy nie mowiac juz o spotkaniu w realu na kawe do ktorego moim zdaniem wszystko powinno sie zaczynac bo inaczej jest to sztuczne i bez sensu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozadanie kogo sie nie widzialo to domena kobiet na ero. Jaki pewny siebie. Palant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwszy raz zgodze sie z wilkiem, bo niemal każda wzdycha do literek naja, kojota, kokeja i jeszcze paru psycholi,a nawet na oczy ich nie widziały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...bez przesady, wilku kobiety tez bywają wzrokowcami, zaś i facetom zdarza się zaintrygować pisaniem jakiejś kobiety, fakt że często ten zapał mija po wymianie fotek, niemniej wcześniejsze zaangażowanie w pisaniu o czymś świadczy ... " juz o spotkaniu w realu na kawe do ktorego moim zdaniem wszystko powinno sie zaczynac bo inaczej jest to sztuczne i bez sensu" - Wilku, ty tutaj przecież już nie jesteś po to aby się spotykać, jak mówiłeś masz to już za sobą ... ...może inni też piszą żeby popisać, miło spędzić czas tutaj niekoniecznie dążąc do spotkań w realu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Matu Ja nie szukam nikogo ale to nie zmienia faktu ze moge wyrazic opinie ktora moze komus pomoc ze wszystko powinno sie zaczynac od spotkania na kawe w realu. Pisze o sytuacji specyficznej nie ze ktos chce sobie po prostu pogadac ale o sytuacji ze ktos kogos pragnie i pozada. I tylko o tym mowie wlasnie o takiej sytuacji. Uwazam ze jak chce sie kogos poznac wszystko powinno zaczynac sie od spotkania na kawe w realu. To daje wiele korzysci: 1. Eleminujemy osoby ktore nie sa wolne a tylko takie udaja bo one nie zdecyduja sie na spotkanie w realu 2. Mamy pewnosc ze ktos nie klamie co do swojego wygladu wieku itp 3. Wiemy czy ta osoba odpowiada nam fizycznie czyli jest podobnie jakbys spotkal kogos w realu najpierw sie widzicie nastepuje wstepna weryfikacja czy odpowiadacie sobie fizycznie i dopiero dalej sie poznajacie 4. W rozmowie w 4 oczy najtrudniej klamac o sobie na maila czy nawet telefon znacznie prosciej Ale podkreslam ze pisze tylko o osobach ktore chcialaby poznac kogos z kim mogloby sie zwiazac w realu i dla nich ma wlasnie ta bezzwgledna zasade ktorej moim zdaniem powinny sie trzymac. Natychmiast jak tylko ktos nas zainteresuje wszystko zaczynamy od spotkania w realu. Jesli druga strona odmawia takiego spotkania to na 99% klamie o sobie albo o tym ze chcialaby przeniesc zwiazek do realu albo o innych rzeczach jak np. wyglad, wiek, to czy sa wolni itp. Kto chce ten skorzysta z mojej rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie matu. Pisanie na forum, to taki miły przerywnik w pracy, czy w domu. Czasem jest jakaś ciekawa dyskusja, czasem zabawa, ale zdarza się, że ktoś zaintryguje tym co pisze, jak pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Intera, ułuda ta pisanina i nic więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Intera No witam Intera na WPNK:) Chyba pisalismy jednoczesnie ja wyjasnilem o jakiej sytuacji specyficznej pisze kiedy 2 osoby lub jedna z nich chca nawiazac relacja damsko meska w realu. To nie dotyczy takiej sytuacji jak miedzy nami kiedy nie jestesmy soba zainteresowani damsko mesko mozemy spokojnie dystkutowac nie spotykajac sie w realu czy nie widzac swoich zdjec. Bo podstawa naszego zainteresowania miedzy soba nie jest chec nawiazania relacji damsko meskiej a ciekawa dyskusja czy po prostu mila rozmowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a cóż to za kolejna w nowym wdzianku ? Intera jaki miałaś wcześniej nick ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.58 Pewnie porzuciła stary zeszmacony nick i udaje nową ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Intera Przypominam ci tylko ze tutaj nie reagujemy na wpisy zpomaranczy nawet mile i merytoryczne. Jak ktos chce do nas dolaczyc moze zrobic to co TY:) Nie ma znaczenia jaki mialas wczesniej nick czy tez na innych tematach wsytepujesz pod innym stalym nickiem. Tutaj jestes Intera i tworzysz wlasna historie na WPNK i tylko ja bede bral po uwage:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wcześniej byłam słodko winna, aksamitka, panona, a później koke, amstaf i smof, trochę umiem wiersze pisać, zmieniam nick tylko na chwilę, na potrzeby badań psychologicznych. Mam nadzieję, że wyczerpująca odpowiedź. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę Wilku że stosowniejszym miejsce do poszukiwań osób do relacji - jak to nazywasz - damsko męskich są powszechnie dostępne portale randkowe ...forum zawsze służyło dyskusjom i wymianie myśli :) ...poza tym, co i tutaj widać, ludzie lubią podnosić sobie ciśnienie i adrenalinę niekoniecznie z chęcią kontynuacji znajomości w realu :) ...ułłuda też bywa fajna :) i nieszkodliwa jeżeli ma się jej świadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd znasz te niki Interia? Przecież one już dawno nie piszą. Przyszłaś na świeżaka wyrwać Wilka? Brzmisz znajomo :-P Po chóój waw te nowe kreacja jak idzis was rozpoznac? Sakura,Wąż na rurze, Want,Interia to WSZYSTKO stare wyjadaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Intera Prosze cie stosuj sie do zasad i nawet posrednio nie odnos sie do wypowiedzi z pomaranczy:) Takie sa tutaj zasady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Matu Mysle ze kazdy ma prawo wykorzystywac ERO jak chce i jak ktos ma ochote poznac w ten sposob poznac kogos do reala to ma do tego takie samo prawo jak ci ktorzy chca tu tylko milo spedzic czas i podyskutowac. Nikt moim zdaniem nie ma prawa narzucac innym ze na ERO to nie wolno chciec poznac kogos do reala:) I wlasnie dla takich osob chcacych poznac kogos do reala jest moja rada:) Tylko dla nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilku, ale ja chcę poznawać "odmienne"umysły. Co nimi kieruje, dlaczego tak się zachowują w danej sytuacji, a nie inaczej?:)Kto ich tak mocno skrzywdził w życiu i kiedy to się stało, zwykle wczesne dzieciństwo ma największy wpływ na psychikę, ale życie ciągle nas zaskakuje :) No dobrze, tutaj nie będę, tylko ich poobserwuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Intera Dziekuje Intera za stosowanie sie do zasad WPNK. To co chesz zrobic mowiac o poznawaniu innych z pomaranczy mozesz swobodnie realizowac na calym ERO bo tylko u mnie sa takie zasady i ich nie zmienie:) Ale powiedz cos wiecej o sobie bez ujawniania jakis prywatnych intymnych spraw. Bo tego nie polecam:) 1. Wiek moze byc w przedziale 5 letnim np 25 - 29:)? 2. Czego szukasz na ERO? 3. Jaki masz "staz" w stalych zwiazkach takich gdzie mieszkalas z facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ależ Wilku ja nikomu i niczego nie zabraniam, ...nie zarzucisz mi chyba że jestem bardziej restrykcyjny niż Ty :) ...ja wyraźnie napisałem jedynie że: "stosowniejszym miejscem ...." ...a to co robisz tutaj Ty, na swoim temacie to już Twoja sprawa ... mówisz o tworzeniu wspólnoty i radach w poznawaniu się ludzi w celach damsko męskich ... dla jednych może to wyglądać na klub samotnych serc w którym pełnisz rolę swatki dla innych na agencję towarzyską a Ty robisz za alfonsa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Matu Widac zle cie zrozumialem bo uznalem twoje stwierdzenie "stosowniejszym" jako sugestie ze ERO nie nadaje sie do tego. Na WPNK to nie jest glowny cel zeby gromadzic ludzi ktorzy chca sie poznac w realu na poziomie damsko meskim. Ale jedna z opcji jaka jest mozliwa dla tych ktorzy tego chca. Moja rola sprowadza sie tylko do tego ze moge dac im wlasnie taka rade zeby wszystko zaczeli od spotkania w realu na kawe bo to daje im szanse uniknac wielu rozczarowan i wyeliminowania oszustow ktorzy chcieliby na nich zerowac. A uwazam ze tacy oszusci znajduja sie na ERO to osoby ktory szukaja tylko "romansu" czy flirtu na maila ale nie informuja o tym szczerze na poczatku ze tylko na tym im zalezy. I zeby pozyskac zaintersowanie i zaangazowanie innej osoby swiadomie ja oklamuja twierdzac ze istnieje mozliwosc przeniesienia znajomosci do reala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...spotkania w realu również nie dają gwarancji uczciwości ... mało to informacji o wykolegowanych kobitkach, przez amantów poznanych na necie ... spotkali się, nawet pomieszkiwali u takich zdesperowanych Pań a potem czyścili im mieszkania a nierzadko konta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Matu Oczywiscie ze kawa w realu nie gwarantuje ze ten ktos nie oszuka. Ale jesli jej unika to juz na poczatku wiadomo ze na 99% to oszust/ka. Po kawie w realu masz takie same mozliwosci bycia oszukanym jakbys ta osobe poznal w realu i zbierasz mnostwo istotnych informacji nie do pozyskania na maila czy telefon. Po prostu kawa w realu na poczatku eliminuje ten typ oszustow ktorzy chcieliby tylko flirtu czy romansu na maila i nie inforuja o tym na poczatku bo wtedy nie uzyskaliby zaangazowania osoby ktora szuka kogos do reala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a uważasz że tutaj ograniczający się tylko do internetowych znajomości faceci tak się z tym kryją, a kobiety są tak naiwne że nie czują tego przedłużającego się internetowego romansu ? ...chyba jakoś lepiej oceniam użytkowników tego forum ...sądzę że większość bardzo wyraźnie wie czego się po kim spodziewać i chyba jednak większość samo ogranicza się do pozostawania w necie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×