Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały 20.07.2015

Polecane posty

Otwarty zwiazek. Odpowiem.:) Uwielbiamy seks, bawimy sie w fantazjowanie, bez ograniczen. Mamy duze tak duze zaufanie, z zabawa z kim innym jest mozliwa. Niesamowicie Go kocham, a On mnie, od 5 lat pociaga mnie z taka sama sila. Po co sie oklamywac? Kazdy ma czasem ochote na kogos innego, fizycznie. Ale ludzie, ktorzy sa razem nie mowia sobie tego, po prostu sie zdradzaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@NocnaZjawa Jesli jestescie w ten sposob szczesliwi to Twoje zycie. Ja moge tylko powiedziec ze nie wyobrazam sobie zycia w takim zwiazku. Dla mnie wiez erotyczna jest jednym z filarow milosci i nie mozna do niej dopuszczac osob trzecich bo to ja oslabia wiec oslabia tez milosc. Zwiazek oparty na milosci w ktorym dochowujemy wiernosci daje wiele korzysci ale ma tez swoja cene i jest nia moim zdaniem wiernosc. Ja nie zdradzam i nie odczuwam takiej potrzeby. Ale to jest moje podejscie i szanuje ze Ty masz inne jesli oboje sie na to godzicie i dobrze sie z tym czujecie to ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zjawa żyje w otwartym związku :D zjawo, zdrady kontrolowane też nie są ci obce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Nocna Ostrzegam cie tylko ze publiczne deklarowanie ze utrzymujesz kontakt mailowy z Wilkiem sciagnie na Ciebie hejt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po Jacku już nic nie jest w stanie pogorszyć jej reputacji u pomarańczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam wilku na @ ? Zjawa dobra jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zjawa to Inessa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo Ciekawska? Sikała za wilkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawska spała na skórach a Wilk rąbał jej drzewo i lał nalewki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takk nalewki Toledo :-) zgadza się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilka każdy kopnął w d**e z bacówki, nawet gromowładna :-( wilk zmień się babiarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiówka K
Wilczku,a czemu Widmo już nie pisze ? Wróci ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po chuj podbijasz debilu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po chuj tu zaglądasz ofermo losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie zdradzam i nie odczuwam takiej potrzeby. X Nie schlebiaj sobie. Nie zdradzasz, bo jesteś pusty jak bęben i śmierdzi Ci spod pachy flejtuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuzalem0325
...powstanie nigdy nie powinienno mieć miejsca, dywagacje o innych warunkach i formie jest bezprzedmiotowe bo sytuacja i posiadane środki były określone. Celom politycznym podporządkowano życie ludzi nie zorientowanych w sytuacji. Wykorzystano niewiedzę i nieświadomość uczestników powstania. Powstańcom nie można odmówić męstwa bohaterstwa i poświęcenia dla ojczyzny jednak dowództwo powinno trafić pod sąd. W pełni znało sto stosunek sił i możliwości powstańców i że względów politycznych nie powinni liczyć na wsparcie sowietów z praskiej strony. Co do uchodźców. Owszem ważniejsi są repatrianci, niemni3j za nich unia nie płaci. Śkoro po wiedzieliśmy A i znaleźliśmy się w unii, musimy powiedziec B i nie możemy unikać obciążeń solidarnie ponoszonych przez państwa członkowskie. W wymiarze ekonomicznym mamy te akcję refinansowana... W wymiarze bezpieczeństwa i kulturowym maja to być chrześcijanie ... Poza tym Polska nie będzie dla nich krajem docelowym jak mysle, skoro nam u nas źle oni również za chlebem wyjada z czasem ... Poza tym biorąc skalę sprawą jest medialnie dmuchana ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:15 oferma losu to ciebie zrobiła chujem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu po co podnosisz temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×