Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mariolkaaa22

Moje odchudzanie

Polecane posty

Gość Mariolkaaa22
eh ludzie nie motywujecie, poza tym są chyba gorsze śmieci niż chleb orkiszowy, mleko, wędlina, jogurty i płatki owsiane :P chociaż dziś dieta średnio (dwie bułki z mięsem drobiowym, arbuz, jogurt naturalny i coś tam jeszcze) ostatecznie skończyło się napadem, który potem zwymiotowałam (trochę słodyczy, reszta arbuza, trochę czekolady, jakieś mięso). Teraz matka woła mnie na budyń, którego nie zjem. Bo się namęczyłam w wc i tego nie zaprzepaszczę. :( wiem wiem jestem beznadziejna - możecie się na mnie powyżywać, a co tam! spróbuję poćwiczyć dziś choć trochę... raczej nie przytyję, bo mam taki a nie inny tryb życia, że się nie da, więc spoko (teraz po powrocie do domu na wakacje mam dostęp do słodyczy stąd te zmagania - sama nie kupuję takich rzeczy), bardziej martwi mnie moja skrzywiona psychika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolkaaa22
Poza tym zauważyłam, że "najlepsze" rady na temat odchudzania dają osoby... z nadwagą. Jak to możliwe, że nadal mają z tym problem? nie jestem ekspertką, ale co nieco o fizjologii człowieka wiem i uwierzcie mi nie po każdej głodówce będzie jojo. I nie każda głodówka jest szkodliwa. Rzyganie jest szkodliwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary75
u mnie jest tak, że zostałam przy dotychczasowej diecie , bo nie uważałam, że była zła ale zmieniłam tryb aktywności - jeżdżę rowerem, pływam, biegam. pokochałam takie zycie. czuje sie lepiej. a kondycja pozwala mi nawet na udział w połmaratonach pko u nas w szczecinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolkaaa22
Dzis: śniadanie actimel, plasterek wędliny, drugie śniadanie: kanapka, obiad: krupnik, trochę gotowanego mięsa z indyka, dwa naleśniki z serem. Na dziś to chyba wszystko, chociaż wiem, że już o 21 będę umierać z głodu. (Spróbuję się wcześniej położyć). Trzymajcie kciuki. Najlepszy sposób na przejadanie się wieczorem? Nie jeść NIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was....u mnie juz po urodzinach....zjadlam tylko jeden maly kawalek tortu;) 10.000 krokow zrobilam i 10 razy 30sekund na skakance.....przez te urodziny za niedbalam diete - nie to ze wiecej jadlam...ale bez sniadanie i nie o stalej porze.... Wiecie co,podobno na diecie traci sie miesiaczke...himmm ja mam juz drugi raz!!! Nienormalne to...macie podobne problemy??? Milego dnia zycze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam podobną opinie jednak o tabletkach Slimcea które stosuje już 2 miesiąc. Zanotowałem spadek wagi o 9kg a jeszcze miesiąc kuracji przedemną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nisssanur
Same tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolkaaa22
Nissaur to jest jakaś tania reklama. Ja nie wierzę w takie brednie. Schudnąć można tylko w jeden sposób - ujemny bilans kaloryczny :P U mnie dzis porażka, wczoraj też (impreza u koleżanki). Od TERAZ znow jestem na diecie. :D + codziennie rano 1h ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...Napewno masz racje:) u mnie tez ciezko...waga stoi w miejscu,kupilam tabletki Dulcolax(Bo juz od 4 dni w wc nie bylam)...ale nie pomagaja....niestety! W sobote i niedziele u mnie zawsze ciezko-dzieci w domu...jedno ciasta chce,drugie jogurt...wiec nie latwo sie odchudzac z dziecmi...ale musze sie bardziej postarac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie dziś (właściwie to już wczoraj) średnio. Muszę sobie poważnie darować to jedzenie. zjadłam sporo słodyczy, które ostatecznie nie były wyjątkowo pyszne - ptasie mleczko, ciastka maślane itp. Czy były warte? Pewnie, że nie. Gdyby to było coś co można zjeść tylko od czasu do czasu jak zupa mojej mamy, pierogi, jakieś dobre mięso...to co innego. Ale robienie sobie dyspensy na rzeczy gotowe ze sklepu?! Żenada. Od teraz jem TYLKO rzeczy wyjątkowee! Żadnych zapychaczy! Pieprzyć jedzenie, piję herbatę w trudnych chwilach :) Powodzenia misie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolkaaa22
Dziś na śniadanie dwie kiełbaski, kromka chleba (orkiszowego) z szynką i serem, potem obiad: zupa ogorkowa, ryba, kapusta i odrobina gotowanych ziemniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolkaa22
Dziś znów podobnie, tylko na śniadanie jeszcze mleko z płatkami i kakao, potem mały jogurt naturalny, jabłka papierówki, trzy naleśniki, zupa, trochę gotowanego mięsa... Sama nie wiem tak nie schudnę przecież. :( jak tam u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolkaaa22
Znow piszę sama do siebie :( no trudno Wieczorem udało mi się nie zjeść pączka! Nadal stoi na ławie, pomyślałam, że zjem go rano jeśli będę miała ochotę...ale wiecie co? Chyba się nie skuszę;) kiedyś nie lubiłam pączków...i muszę znów przestać je lubić! Mały sukces i odrobinkę bliżej do szczupłych ud. :) czy ktoś tu jeszcze zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolka już raz Ci pisałam ,że w taki sposøb możesz zapomnieć o schudnię4ciu.wróć się do swoich postów i sama poczytaj co ty zjadasz!Najpierw się głodzisz a potem rzucasz się4 na słodkie!W jaki sposób chcesz więc pozbyć się kg???Jeśli nie zrozumiesz ,że normalne posiłki to podstawa to zapomnij o spadku wagi!Zacznij jeść min 3 posiłki dziennie i napewno nie takie ubogie śniadanie.Śniadanie to podstawa.Rozkreca metabolizm i sprawia,że wieczorem nie jesteśmy takie głodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolkaa22
Marlenka nie wiem kto rzuca się na słodkie, ale ja juz dawno nie jadłam i nawet mnie nie ciągnie. Nie wiem skąd bierzesz takie fakty. Hmm? A jeśli chodzi o śniadania to jem duże :P potem obiad i już tak od 16-17 nic. Nie powiem nic o efektach, bo nie mam już dostępu do wagi, ale czuję się lepiej. No i teraz mam ważniejsze sprawy niż dieta (ktorej nie porzucam, o nie, ale juz tak o tym nie rozmyslam). Buźka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolkaa22
Nissanur gratki :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolkaa22
Zawieszam temat, chociaz oczywiscie jesli chcecie pisac (w co wątpię ;) ) to piszcie :) Ja się zmywam z kafe na jakis czas. Sprobuję chociaż dać znać o wynikach mojego odchudzania. Mam w planach połączyć dietę 8godzinną z dietą 50/50. Czyli jem przez osiem godzin dziennie codziennie i w dodatku co drugi dzień 25% tego co normalnie. Plus ograniczyć słodycze do minimum (tak jak już prawie mi się udało). Zobaczymy ;) buźka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzyam kciuki:) jezeli ktos chce to uda sie;) ja dalej na diecie - mam zamiar do lipca 2016 55kg wazyc moze byc mniej;)zostalo okolo 25Kg...wychodzi okolo 3kg ma miesiac....powinam dac rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz dojść wymagającej walki z samym sobą? Chcesz poczuć się doceniona? Marzysz o seksownej sylwetce ale brakuje Ci motywacji? Jestem tu dla Ciebie! Uzyskaj szczupłą sylwetkę nawet bez chodzenia na siłownię! ZACZNIJ DZIAŁAĆ! Jeżeli nie chcesz fajnej sylwetki to nie wchodź: www.wymarzonasylwetka.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka Kólka
Hmmm fajne:) sama od jakiegoś czasu biegam, ale przez te upały miałam drobną przerwę ;p i czas znowu zabrać się za bieganie. W tym czasie również zaopatrzyłam się w nowe buty do biegania, z tych: http://www.dobiegania.pl/buty-do-biegania-damskie-c-116.html :) Bogaty asortyment zarówno pod względem kolorystycznym, jak i fasonów sprawia, że każda kobieta znajdzie model dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kiedyś dałam sobie taki cel, z małą różnica chciałam być szczuplejsza do wakacji :) Znalazłam wtedy bardzo fajną stronę na której jest bardzo dużo rad dotyczących diet, ćwiczeń, kosmetyków do ujędrniania ciała i wiele innych rad http://www.zgubkilo.info/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLenka
Foreverslim jest super biorę go od trzech miesięcy - koncze w tym miesiacu i jak dla mnie to bomba. Wcześniej też suplementowałam się srodkami z apteki i nic nie dawały a po tym mam już prawie 10 kg mniej nawet nie wiecie jaki to sukces jak człowiek przez całe życie się odchudza i nic a tu nagle takie wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toskańskamamba
ja od siebie mogę powiedzieć, że od pewnego czasu na rynku są przeróżne tabletki i ciężko jest wybrać coś ciekawego na szczęście chodzą na basem gdzie chodzi też dość dobra dietetyczka i trochę mi wyjaśniła jak to wszystko wygląda a mianowicie organizm człowieka jest na prawdę złożonym systemem i wbrew pozorom różnym od siebie dlatego każdy z nas potrzebuje zupełnie co innego np Ja by zwiększyć swój metabolizm brałam amerykańskie tabletki iq green z zieloną kawą bo co? bo zielona kawa właśnie zwiększa metabolizm znowu ktoś kto walczy z efektem yoyo będzie brał zupełnie co innego także no tak to wygląda. A na koniec pochwalę się zrzuciałam przez 3 miesiące jakieś 18 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninkaYOU
moja droga zgadza się z Tobą Ja mam bardzo pdoobny problem mianowicie muszę podczas mojej diety jeść posiłki o stałych godzinach co jest dla mnie dość uciążliwe bo po pierwsze pracuję w szkole więc no nie mogę sobie pozwolić od tak na jedzenie czegoś w czasie lekcji a po drugie często po 19 jak oglądam jakiś film to na prawdę lubię sobie jeszcze coś zjeść przed telewizrorem dlatego mówię, że jest to dla mnie bardzo uciążliwe stąd moje pytanie czy te tabletki iq green mogę dostać gdzieś w aptece czy w jakiejś drogerii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....stąd moje pytanie czy te tabletki iq green mogę dostać gdzieś w aptece czy w jakiejś drogerii ? Jak one się na studia dostały? Wyższa szkoła ostrzenia ołówków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia912
Ja również pracuję w szkole ale tak sobie ustawiłam godziny,że wtedy jest przerwa;) więc nie widzę problemu:) Ja jeszcze do swojej diety dorzuciłam sobie suplementację African Mango http://szczupla-kobieta.pl i tak schudnę sobie 8kg w miesiąc a co do wieczornego podjadania ja tak nie mam jem kolację i jestem najedzona i nie mam ochoty na podjadania chociaż oglądam film;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×