Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość apelka

Jaki samochód do ślubu

Polecane posty

Gość apelka

Cześc dziewczyny ! Czy mogłybyscie mi tutaj doradzić jaki samochód do ślubu wybrac?Mój mąż uparł się trochę na nowoczesne auto ale ja za bardzo nie chcę takiego ;/ Nie jest to tanie no i jednak za kilka lat na zdjęciach samochód ten nie będzie wyglądał dobrze. Ślub to moim zdaniem jest jedyna taka okazja ( no może nie jedyna ale często się takie nie zdarzają),że można byłoby się przejechać takim autem. Zastanawiam się nad tym: http://www.auta-slubne.waw.pl/samochody.htm#fleet Co o nim sądzicie?Czy szukać czegoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie chciałaś napisać; mój PRZYSZŁY MĄŻ ? Ja bym wolała iść pieszo. Zawsze to więcej widowni po drodze, niż w najbardziej wypasionym samochodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apelka
Przejezyczenie :D Mialo byc moj przyszly maz. U nas wyjście pieszo nie przejdzie. Mieszkam pod Warszawą i mam do kościoła 2 km. NOrmalnie bym sobie poszła ale nie w sukience ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciepło jest, nie pękaj :D 2 km to przecież powinno być nic, a dla kształtów to wiele ;) Schudniesz trochę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysleinaczej43
Powiem Ci,ze jest całkiem fajny. Zabawny, trochę mi przypomina samochody na zdjęciach z Kuby. Sama jakbym jednak miała coś wybierać to machnęłabym sobie takiego cadillaca: http://www.auta-slubne.waw.pl/samochody.htm#brougham Widzialam ostatnio parę, która jechała do sluby podobnym samochodem i wyglądało to bardzo fajnie. Zrezygnowali z obciachowego ubrania na samochód bo w sumie takie auto samo w sobie jest ozdobą. Tobie równiez polecałabym w razie czego zrezygnować z tych wszystkich tandetnych ozdóbek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apelka
Hahahaha No 2 km to nie tak daleko :D Ale jak tutaj przebyć te 15 km drogi od kościoła do sali? To byłoby wyzwanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten pierwszy jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My pojechaliśmy swoim. Mąż odpicował-wypucował naszego saaba na błysk a ja zrobiłam dekorację z róż, perełek i drutu florystycznego na wzór upatrzonej wcześniej w internecie: http://img177.imageshack.us/img177/4733/pict0006x.jpg Zaproszenia też sama robiłam podobne do tych tylko moje były w prostokącie: http://img2.sprzedajemy.pl/540x405_zaproszenia-slubne-40773602.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś kręcisz. na początku napisałaś 2 km, a teraz zrobiło się z tych dwóch, 15 km "drogi do kościoła" :P ja jednak zamiast samochodu wolałabym hulajnogę albo wrotki. no ale ja wygimnastykowana jestem, a ty gruba ;) do tego mnie by było szkoda wydawać pieniądze na jakąś wypasioną furę, jak można powdychać spokojnie powietrze, które już w kościele nie będzie tak świeże, zważywszy na rodzinne uściski, tfu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apelka
Te kwiatki są naprawdę ładne oraz na samochodzie fajnie się prezentują ! Od mojego domu do kościoła mam 2 km. Ale już sala weselna , w której będzie wesele jest w miejscowości obok tak wiec z kościoła mamy do niej jakieś 15 km ;) Piechotą się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apelka
A i gruba nie jestem ! Co to to nie :D Już nie ! Do ślubu schudłam 15 kg ! Aż sama jestem z siebie dumna ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super ;) jesteś więc chuda i od takiego spaceru kości mogą się pogruchotać, rozumiem :D a wodą też się nie da? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my pojechaliśmy na rowerach. było super, wszyscy nas oklaskiwali, a inni robili fotografie. baliśmy się, że w końcu spóźnimy się na własny ślub. udało się. ślub odbył się, my wracaliśmy na rowerach do sali przyjęć. goście bawili się fantastycznie. polecam i twierdzę, że jest to lepsze rozwiązanie niż wynajmowanie samochodu. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ślubu tylko wypasiony karawan. Bo to będzie Twoja ostatnia droga jako wolnego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha aaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skodaaaaaaaaaaaaa :)z ze skórom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chcę białe cabrio tylko dla dwóch osób i limuzynkę dla świadków :-) tak sobie umyślałam i mam nadzieję zrealizować plany, to jeszcze rok ale już cały czas o tym myślę :-) nakręciłam się tym tematem :-) na stronce www.szykujemyslub.pl fajnie można pooglądać jakie modele są dostępne w okolicy to ułatwia sprawę, szczególnie jak się jest babą i nie zna się nazw samochodów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej tesla niech zazdroszczą wieśniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka pewnie już do rozwodu się szykuje. Minęło 6 miesięcy. To wystarczy, żeby wziąć rozwód. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś dalej szuka wyjątkowego samochodu do ślubu, to moja propozycja jest następująca: http://www.angielskataksowka.com Stylowa Angielska taksówka z Londynu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podzielonymalchus42
Wypożyczalnia samochodów Borexpo E.R. Borowieccy Sp.J. ul. Żurawia 10/12/1 60-860 Poznań Wielkopolska Tel.: +48601581400, +48661623700, +48618476716 info@wypozyczalnia-samochodow.com https://wypozyczalnia-borexpo.pl/ Tani wynajem aut osobowych, dostawczych, busów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateuuusz

W okolicach Konin/Słupca , a konkretnie to w Orchowie działa firma AutoRawicki. U nich można wypożyczyć naprawdę luksusowy samochód do ślubu. U znajomych był od nich SUV audi SQ7. Wszystkim to auto na maksa się podobało. Elegancja, klasa i nowoczesność w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Ja jestem bardzo zadowolona z firmy good-car.pl szczerzę polecam, wszystko przebiegło idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

My wynajęliśmy od firmy Car4Vip i jesteśmy zadowoleni, że znajoma nam ich poleciła. Duży SUV BMW to świetne rozwiązanie. Eleganckie auto ze sportowym pazurem 😉 Co do kosztów nie były jakieś wygórowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, kasiawerter napisał:

Ze swojej strony polecam

Dzięki. Jeśli będę mieć okazję najpewniej będzie to samochód, który aktualnie będzie stać w naszym garażu 😝 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×