Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnnaWuu

Uzależnienie od chłopaka, jak się rozstać?

Polecane posty

Gość gość
nienormalna sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo że boli ale tak czy siak musisz to zrobić nawet jak będzie boleć ... im szybciej tym lepiej dla ciebie i twojej przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
minie sporo czasu kiedy zapomnisz musisz się z tym uporać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że nienormalna, wiem także że jestem głupia. Zdaję sobie sprawę z tego, ale trudno przestać kochać tak po prostu. I dziękuje, za wszystkie miłe słowa bo one bardzo motywują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty go kochasz, a on ciebie juz nie bardzo. Nawet ci powiedzial, ze wybierze narkotyki. Poprostu mu powiedz, ze sie rozstajecie na jakis czas i jezeli cie naprawde kocha, to zacznie sie leczyc i jesli ci pokaze, ze faktycznie przestal cpac to mu dasz szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szanse??? w życiu on jej mydlił oczy ... zapomnij o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałam mu, że dopiero jak pokaże, że się leczy i znajdzie stałą pracę to pokaże mi, że chce ze mną być. Do tej pory postaram się utrzymywać dystans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
źle zrobiłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie ma sz sie postarac, ty masz trzymac dystans!!! To jedyny sposob ktory moze ocalic was dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
związek który opiera się na kłamstwie nie jest normalnym związkiem a ty widać jesteś naiwna .... i wierzysz ze się zmieni .. nic się nie zmieni jeśli całkowicie o nim nie zapomnisz co ma uratować co? jak jest uzależniony i ćpa to będzie to robił dalej ... ocknij się z tego snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zaczął ze mną być to nie ćpał długi czas pamiętam, zaczął bo jego własna matka mu kupiła bo bierze na niego zasiłek i musiał mieszkać w domu... Kilka razy odmówił ale w końcu nie. Od tej pory wiem, że jest strasznie bo tylko jak przychodził do mnie na 2 godziny pogadać to był normalny. Dlatego, chcę zapomnieć o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
postarasz się ? wymaż to słowo! ty masz to zrobić od dzisiaj !! nie mów takich słów że się postarasz masz to robić. Bądź silna. Boże.. ale wkurzają mnie tacy ludzie facet okłamuję nagminnie mydli oczy a ty jeszcze mówisz że się postarasz nie nie postarasz się jestem pewny że znowu ulegniesz postarać to się kazdy może a i tak nic nie zrobi.. postarać to ty się możesz posprzątać pokój . W twoim przypadku masz to zrobić i już.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dobrowolnie zaczął brać narkotyki to jest dowód na jego niedojrzałość. Niestety taka prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boje się też po prostu, że nikt mnie nie zechce już nigdy bo tak mnie ten związek wyniszczył, że straciłam nawet pewność siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze chce tylko musisz uwierzysz w swoje możliwości jeśli jesteś silna to sobie poradzisz musisz tylko zacząć działać ":-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, zostawię go, ale wiem ,że to będzie trudne ale sama widzę, że bez sensem jest jeśli nawet nie chciał nigdy przestać ćpać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz jesli chcesz miec szczesliwe zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko to myślenie i wspominanie o nim będzie złe, bo póki nie ćpał to był z niego bardzo porządny i czuły facet :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobił to dobrowolnie mógł tego g****a nie brać nie obwiniaj się bo to jest złe a nawet niewskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obwiniam bo wiem, że ja w związku byłam zawsze w porządku. Czasami za bardzo zazdrosna, ale nie przesadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz byłaś dobra on tego nie chciał zauważyć przestań się użalać i zacznij żyć ale bez niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jak , bo to że to jest dobra decyzja dodaje sił ale puste łożko jednak dobija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wytrzymałem jakoś jak mnie była zdradzała wcale mnie nie bolało bo ona żadnych uczuć mi nie okazywała . No chyba że przez smsy ale nic nie równa się z prawdziwymi realnymi uczuciami . Wiem jaka była także jeszcze przyjemniej było mi o niej zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie chce rzucić narkotyków ... w tym cały problem... a zresztą rób co chcesz .. tylko jak znowu cię oszuka to znowu będziesz pisać jaka jesteś nieszczęśliwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uczucia nie mogą iść w parze z narkotykami . Nie wiem co dalej myślisz ale układanie i pakowanie się znowu w to bagno nie jest najlepszym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast pokazać na co cię stać i jaka jesteś silna to cały czas się użalasz nad nim.. proszę bardzo idź o niego utrzymuj go całe życie , po prostu idź na co czekasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×