Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zieloneoczka

Dlaczego raz kolega jest chamski raz miły dla mnie?

Polecane posty

Gość zieloneoczka

Raz jest miły, uprzejmy zagaduje mozna nawet powiedzieć, że flirtuje innym razem zachowuje sie jak obrażony. Nie odzywa się burczy coś pod nosem dlaczego on mnie tak traktuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sail With Me Into The Dark
Zakochany. Też tak mam, choć to niedojrzałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloneoczka
Dlaczego skoro jesteś zakochany tak robisz nierozumiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloneoczka
Dlaczego skoro jesteś zakochany tak robisz? Nie rozumiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sail With Me Into The Dark
Ja akurat dlatego, że nie wiem, czy druga strona jest zainteresowana i boję się odrzucenia. Z jednej strony mi zależy i próbuję ją zdobyć, ale też czasem mam myśli, że mnie nie kocha. A wprost nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tam zakochany od razu...raz ma dobry humor bo mu dziewczyna w nocy dala, a raz nie...ot cala prawda. Gdyby byl zakochany to by byl mily caly czas i dozyl do spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloneoczka
No dobrze mozesz myśleć, że nic do Ciebie ona nie czuje ale dlaczego jesteś dla niej nie miły chcesz jej dogryzc? Zrobić na złość? Co Ci to daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sail With Me Into The Dark
Po prostu ta niepewność mnie złości i tak wychodzi mimo woli :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle że ja odbieram to jako wrogość wobec mnie, brak szacunku i wyżywanie się na mnie. Ja też jestem zdezorientowana, ale nie burczę na niego, bez powodu i staram się być miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sail :-) to się przełam chłopie zakochany :-) złości cie jej obojętność raz czujesz ze ja masz a za drugim tracisz grunt i sie boczysz?:-) może lepiej jej to okaz wprost będzie Ci lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloneoczka
Gosc 15:52 dokladnie czuje to co Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobną sytuację, Kolega miły dla mnie, nagle strzelał focha i przestawał się odzywać, gdy do niego zagadywałam. Robił to przeważnie, gdy np. siedziałam na zajęciach z innym kolegą. Ach, faceci. Podobasz mu się może ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli np jak za mną sie kręcił, przybywał tam gdzie ja uśmiechał czasem języka w gębie zapominał, gapil sie na mnie a później foch i nie wiadomo co ja mu takiego robię:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloneoczka
Gosc 16:48 i co rzeczywiscie mu sie podobalaś dlatego tak robił czy jednak nic z tego nie wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znałam takiego faceta, potrafił być złośliwym dupkiem z zawyżonym ego by zaraz potem się do mnie szczerzyć i przymilać. Pewnie wydawało mu się że jest zabawny. Po pewnym czasie zaczęłam się zachowywać tak samo jak on po to aby go całkowicie olać i traktować jak śmiecia. Wcześniej go lubiłam ale swoim zachowaniem stracił wiele w moich oczach więc jeśli ci na niej zależy nie zrażaj jej do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak mam. dlaczego raz zagaduje, wręcz flirtuje, a następnego dnia (w pracy) jakby w ogóle nie zauważa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc Mercedes
Wez go olej,on jest niezrównoważony emocjonalnie albo ma problem.z agresja i przychodzi moment ze nie panuje nad tym.Cham zawsze będzie chamem,nie zmienisz go ,potem dopiero ci pokażę.Jak facet jest chamski,beszczelny,złośliwy,wulgarny,to trzeba dać sobie z nim spokój.Nad czym ty sie zastanawiasz.Szkoda czasu na niego,rozejrzyj sie za innym,wartościowym,normalnym facetem .Humorzastego chama olej.!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie naczytal sie glupot o podrywie na internecie, metod push & pull, ze raz chamstwo raz przymilanie to kobiety podnieca, bo przeciez bad boye sa najlepsi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nawet jeśli wziąć pod uwagę męskie ego, dać poprawkę na zmiany nastroju i wszystko, to nie jest normalne, że dziewczynę która się podoba co drugi dzień traktuje się wyjątkowo, a co drugi - jakby nie istniała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mercedes
Do gosc 13:51,jeśli ktoś nie ma swojego rozumu tylko posługuje sie metodami(idiotycznymi)gdzieś wyczytanymi bez zastanowienia(czy to jest logiczne czy nie jest)to tylko o nim świadczy.Wrazliwej kobiecie napewno chamstwo i obojętność nie zaimponuje.Trzeba byc po prostu sobą a nie kombinować nic bo zazwyczaj wychodzi odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kobieta jest pustakiem to bad boye jej imponują,innym kobietom nie-to ich odpycha i zraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki przykład: przychodzę do pracy na 9 i kolega z pokoju mówi: X już o Ciebie pytał, czy jesteś w pracy. mija parę godzin, X nie zajrzał nawet, wchodzę więc po drodze do jego pokoju, X-a mina wyraża całkowitą obojętność, w najczystszej postaci. pytam więc- czemu do mnie nie zajrzysz?:) a X na to: bo już mam urlop /ale siedzi w pracy/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z 13 15
Ten facet o którym pisałam nie był badboyem, on po prostu udawał pewnego siebie dowcipnisia aby ukryć swoje tchórzostwo, akurat tego jestem 100% pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tak samo jak autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dlaczego chłopak tak się zachowuje? O co mu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma cie w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znoszę bad boyów
tak sie zachowują kretyni którzy pewnie uwazają ze kobiety wolą chamów,nie pomyslą ze takimi niezrównowazonymi zachowaniami mogą wyrządzić krzywde,zniszczyć zaufanie a nawet uczucie,kobiety lubią stabilnych męzczyzn którzy dają poczucie bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnoszę bo też mam taki problem. Ktoś pomoże? Powie o co mu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo się dajesz tak traktować , "plują na Ciebie a udajesz, że deszcz pada", skoro Cie olewał to po co z nim za chwilę flirtujesz? Może warto mu pokazać, że Ci takie zachowanie nie odpowiada i wtedy coś do niego dotrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×