Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

na dobre i na złe

Polecane posty

Gość gość

ja na dobre i na złe zaczełem nie lubić jak od któregoś roku po wakacjach zaczeły puszczać w piątki a nie jeszcze takiak kiedyś bardzo dawno cały czas w niedzielę po pierwszy raz leciał i było dobrze od początku przez cały czas tylko już pózniej od któregoś roku po wakacjach leciał po pierwszy raz w piątki a w niedzielę takiak zawsze leciał pierwszy raz to były tylko powtórki niestety dla tych którzy w piątki niestety leciały od od 20008/czy 20009 roku tak było chyba i w tedy właśnie zaczełem nie lubić na dobre i na złe a pózniej jeszcze bardziej bardzo zaczełem nie lubiźć na dobre i na złe jak z piątku do znowu na środy się przeżucilo po wakacjach i zaczeło na dobre i na złe lecieć w środy niestety- do teraz ale znowu nadal w niedzielę tym razem i teraz nadal w niedzielę niestety powtórki ze środy kto nie obejrzał odcinka jak leciał pierwszy raz w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem tego serialu polega na tym, że od początku emisji jest po 1 odcinku w tygodniu. Ostatnio czytałam, że Ewa Skibińska grająca Elżbietę Walicką jest niepijącą alkoholiczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×