Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczesliwamamuska

Jakie kobietki bierzecie witaminy w ciąży?

Polecane posty

Gość szczesliwamamuska

Witam was drogie kolezanki podzielcie sie jakie bierzecie witaminki mi lekarz zalecil mama dha a ze w kilku aptekach ich nie bylo kupilam omega med ale one sa straszne do polkniecia dodam ze jestem w 8 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Femibion, brałam całą ciążę; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Femibion ok 50 zl starcza na miesiąc bardzo fajne łatwe do polkniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też brałam femibion:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwamamuska
dziekuje :) tyle tego na rynku a kazdy co inne mowi idzie zwariowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja brałam najtańsze witaminy lub te, które akurat były w promocji, przecież to jedno i to samo a po co nabijać kabzę firmom farmaceutycznym? Wiem, że nbiektóre z was kupując najdroższe mają poczucie, że to najlepsze dla dziecka, ale to tylko poczucie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaminy są w ciąży i biorą kobiety? Wez stawiaj przecinki , w d***e z twoja ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj rozgoryczona babooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem babą. YOLO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1235678908766
to idz w*****aj swoja stara prosto w osrana d**e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz obwieszczać całemu światu ze jakiś typek zlał ci sie w dziurę i będziesz miała dzieciaka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sz
nie jakis typek a wlasny maz a ciaza jest upragniona :) a ty masz z soba problem lecz sie na nogi bo na glowe juz za pozno jestes pustakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie typek nie wnikam w relacje, nie ma znaczenia czy na imprezie czy na sile czy z chęcią. I to nie mi mózg paruje od hormonów xD bądźcie płodne świnki <3 Całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prenatal classic najlepsze witaminki + oczywiscie omega med dha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutek88
Ja uważam, że witaminki i w czasie i przed ciążą są niezbędne. Ja obecnie biorę kwas foliowy, przed ciążą też brałam, bo tak zalecił gin, mój mąż brał Ferti Man żeby mieć lepsze nasienie, tez sie zastanawiam teraz nad czymś jeszcze, ale nie wiem... w sumie sezon jest i dużo owoców i warzyw, więc na razie jem jak najwiecej naturalnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodnie z zaleceniem lekarza w pierwszym trymestrze tylko folik. Dopiero od drugiego trymestru Pregna Plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz przed ciążą brałam gold omega-3 w czasie ciąży nie przerywałam. Moje dziecko jest zdrowe i rzadko choruje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella26
Ja już w trakcie planowania dziecka stosowałam suplement Ferti Lady i jak mi się udało to kontynuowałam jego stosowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja biore fallvit mama odkad lekarz mi zalecil, 45zl i starcza na 2 miesiace. i osobno lykam kwas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nowy folik mama 1 trymestr ma wszystko co potrzeba i jest łatwy do połknięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pierwszej ciąży brałam prenatal classic - od 7tyg do końca w drugiej brałam tylko kwas foliowy do 4miesiaca a potem nic =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolp33
mój mąż stosował ferti men a ja damski odpowiednik , po zajściu w ciąże mam zamiar kontynuować ze względu na witaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki znacie jakieś dobre witaminy bez żelaza w składzie? Wizyta u lekarza dopiero za dwa tygodnie, kupiłam sobie jakieś witaminy z żelazem ale bardzo kiepsko się po nich czuję, wyczytałam ze właśnie po żelazie tak może być, robiłam sobie badania przed ciążą i anemii nie mam wiec chyba nie ma sensu sie tak męcyzć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adanna

Kiedyś też brałam jakieś witaminy  po których źle się czułam a potem kupiłam mama dha premium i było już ok,  skład jest krótki za to ma same dobre witaminy i minerały łącznie z kwasem foliowyym i dha. Dobrze czułam się całą ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

brałam femibion potem fembion2 bo takie mi polecano a ja nawet nie przeczytała ulotki tylko w ciemno. Teraz 26 tc i odkryłam że tam cały hu jest 😂 znaczy są potrzebne rzeczy ale np niema magnezu, niema żelaza ( za pasem 3 trymestr to już i skurcze łydek się zaczynają i skurcze przeowiadające a i prawie trza rodzic będzie i wiadomo straci się tej krwi trochę... A tu żadnego wsparcia z suplementu który łykam... niewiem, szukam czegoś innego na przyszły tydzień, akurat mam jesczze kilka tabl femibionu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Biorę Femix alpha ( od poczęcia do 12 tygodnia ciąży- jestem obecnie w 7 tygodniu) ma w sobie kwas foliowy, jod, witaminę B12 i witaminę D3

nic pozatym i odżywiam się zdrowo😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Biorę Femix alpha ( od poczęcia do 12 tygodnia ciąży- jestem obecnie w 7 tygodniu) ma w sobie kwas foliowy, jod, witaminę B12 i witaminę D3

nic pozatym i odżywiam się zdrowo😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rabina

ja podczas ciąży postawiłam na mama dha premium +, bardzo dobrze się czułam po tych tabletkach, zwłaszcza, że w jednej kapsułce mam cały zestaw, który jest niezbędny do prawidłowego rozwoju dziecka. wyniki badań zawsze miałam dobre, nie miałąm problemu z niedoborem kwasu foliowego a suplementacja dodatkowa wit d3 na pewni mi nie zaszkodziła a nawet pomogła, bo nastroj mi się wyrównał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×