Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kto z was pił lub pije zioła o nazwie czystek????prosze wejdzcie

Polecane posty

A co w dzisiejszych czasach nie szkodzi? Będzie szybciej. Wszystko ma swoje plusy i minusy, grunt to zachować równowagę. Poza tym mnie kiedyś lekarz, przepisał źle leki i prawie skończyło się nieodwracalnymi zmianami, za to znajomej powiedział, że ma raka, co okazało się totalną bzdurą. Więc sory ale nie wierzę. Ja czystek piję od dawna i widzę efekty. Moja skóra zmieniła kolor, jest mniej ziemista i bardziej promienna, lepiej się po nim czuje i co ciekawe zmienił się mój zapach tzn. zaczęłam go pić kiedy długo przyjmowałam ciężkie leki, śmierdziałam taką stara apteką dosłownie, po jakimś czasie zapach zniknął, pomimo dalszego przyjmowania leków. Tak więc jeżeli masz powody go pić jak najbardziej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frafka3
U mnie w pracy kilkanaście dziewczyn pije czystek i sobie bardzo chwali, głównie jeśli chodzi o cerę i wagę. Polecały go również mnie na nerki, bo kilka razy miałam problem z kamicą nerkową, ale jestem wierna fitolizynie w paście. Zawiera wyciąg aż z 9 ziół, działa moczopędnie i przeciwzapalnie, więc dobrze oczyszcza drogi moczowe ze złogów, a przy tym łagodzi drobne infekcje. I bardzo dobrze się po niej czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonzo
Dnia 25.07.2015 o 13:54, Gość gość napisał:

gość wczoraj skoro lekarz powiedzial je ,że uszkadza to uszkadza.. chyba lekarz ma wiedzę ,a nie wy. czystek nic nie daje..to tylko reklama i marketing....on nie ma w sobie nic..ci co pili dluzej maja teraz zj****e zdrowie pewnie x Nie uszkadza! Jak ktoś ma kupę syfu w organiźmie, a do tego niewydolną z tego tytułu wątrobę, to nic dziwnego, że przy usuwaniu toksyn wątroba boli. Przy usuwaniu toksyn i naprawie organizmu następuje czasowe pogorszenie stanu, stąd mogą byc gorsze wyniki badań. To się nazywa kryzysem ozdrowieńczym. Lekarze mają tylko jedną wiedzę, jak odstraszyć od medycyny naturalnej, aby oni mieli zarobek. Zapytaj ludzi z boreliozą, oni tego piją na hektolitry, bo im jakoś lekarz nie jest w stanie do porządku pomóc.

Mądrego to zawsze przyjemnie poczytać.

Pozdrawiam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×