Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto nie śpi

Polecane posty

Gość GośćBrunetka
Czemu na prawie końcu świata? Nie jest daleko ;) Idziesz spać? Kiedy i gdzie będzie można Cię zastać? Bo zaraz padnę 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćBrunetka
Nim byś dobiegł to zdążyłabym się wyspać i nie tylko. Nie zobaczylam żadnej że spadających gwiazd, chyba moje życzenia się nie spełnią :-P Musisz mnie jakoś rozbudzić, żebym nie zasnęła :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widziałem kilka, ale czy życzenia się spełnią to szanse marne ale zawsze są. Ciężko bym Cię dziś rozbudził bo jakoś brak mi słów, pomysłów... Taki dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćBrunetka
Ech jakiś niedowiarek jesteś? Więcej wiary Wielokropku. Nie wstydź się. Nic złego Ci nie zrobię. .:-P Pytałam wcześniej kiedy będziesz i gdzie? Bo nie obiecuje na 100, że dziś będę-Ale do stosuję się do sytuacji 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz pytanie jest trudne bo kiedy i gdzie. A nie wiem kiedy. A na przykład dziś będę nad Zalewem Zegrzyńskim. A tak w ogóle to chciałbym być tam gdzie Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćBrunetka
Do Zalewu Zegrzyńskiego mam ponad 380 km :-P Niby nie dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćBrunetka
Idziemy spać? Zgadamy się co i jak i gdzie. Na rano zamawiam kawę i dwie kromki ciemnego pieczywa z twarożkiem i pomidorem. Oczywiście kawa do tego ;) Na godz 7.30 dasz radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gdzie mam być i kiedy? Edit (bo odpisałem nie czytając ostatniego). Coś mi telefon wolno chodzi, ja mam dziś problem z koncentracją i myśleniem ale on to już przegina. ... Już się pogubiłem ... o 7:30 mam być na końcu świata? Dziś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćBrunetka
Ponad 4 godziny do mnie drogi :-DTo nie jest dużo. I faktycznie nie koniec świata bo bardzo piękne i spokojne miasteczko. Ale może kiedyś powiem. Wróc...Napiszę :-D:-P Czyli jesteśmy uwówieni na wspólne śniadanie.;) X Bardzo mnie ciekawi na jaką literkę rozpoczyna się Twoje imie.. Jakie masz oczy.Znak zodiaku. Taka babska ciekawość :-D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćBrunetka
Zastanawiam sie i widze, że minęliśmy się. Nie wiem co miałam odczytać. Słabo już kojarze. Wybacz..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćBrunetka
Kurdę jak wstanę? Może jednak idziemy spać? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćBrunetka
Panie Rak co chodzi wspak -Bardzo mi kogoś przypominasz :-D Mam nadzieję, że nim nie jesteś i nie masz imienin w Wigilię :-P Bo tylko o tym imieniu pomyślałam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćBrunetka
Odczytalam niebieskooki.. Rak zgadza się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćBrunetka
Cos tam edytowałeś? W styczniu imieniny? Ech chyba jednak nie...;-)Raczej w Wigilię Adamie :-D:-D Dobra poddaję sie bo idę spać. Dobranoc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćBrunetka
Wow, a gdzie śniadanie? Umówiliśmy się na godz.7.30 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćBrunetka
😘 Masz chociaż kawę mrożoną? Lody lub gofra z bitą śmietaną? :-P W taką pogodę tylko zimne rzeczy. :-D A póżniej to chyba jakiś ostry trening, żeby spalić te wszystkie kalorie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×