Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto nie śpi

Polecane posty

Gość GośćBrunetka
Idziemy spać? Czy jeszcze tu zostajesz? :-D Będziesz tu dziś wieczorem? To pogadamy ;-) Za chwilkę się pożegnam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćBrunetka
Też lubię niebieski i brąz Żóĺty i pomarańczowy. Lubię jesień, ciszę i spokój. Zapach lasu oraz cynamonu..:) Idziemy spać? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie idę do Ciebie i ciężko pisać po drodze. Idę w ciemno bo nie napisałaś gdzie... Ale jak chcesz to za wrócę i odezwę się jutro. Będzie tak jak chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćBrunetka
Nie chce tu tak publicznie pisać. Nie żebym się wstydziła bo nie oto chodzi. Kurde chyba nie tak daleko mamy do siebie. Dobra, żeby nie było Płd.Polska i nic więcej. Powolutku i do skutku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćBrunetka
Iść ciągle iść w stronę słonca.. Ale pieprze dziś głupoty.. Nie chce Ci się spać? Czyli będziesz tu dziś? Jak sen mnie nie zmorzy wieczorekiem to zaglądne. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćBrunetka
Ale wróc tu dziś wieczorkiem Nocny Wielokropku :-D Napisz jeszcze coś ciekawego do poduszki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćBrunetka
Dobranoc Wielokropku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćBrunetka
Czy jest tu ktoś czy wszyscy poszli spać? A może obserwujecie spadające gwiazdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćBrunetka
Obserwujesz gwiazdy? Co słychać?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwawa
Słychać przejerzdzające samochody... :-) A poza tym strasznie się stęskniłem za Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćBrunetka
Nie pisz mi takich rzeczy .. Bo oblałam się rumieńcem niczym nastolatka, a juź bardzo dawno nią nie jestem ;) U mnie nie słychać żadnych samochodów. Mieszkam w bardzo spokojnym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwawa
Ja też mieszkam w spokojnym miejscu ale w oddali je słychać choć już coraz mniej. Przez te ostatnie upały wszystkie wieczory spędzam pod chmurką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćbrunetka
Śpisz pod namiotem? :-P U mnie też spokoj. Blisko las. Cisza. Coś pięknego. Ale jest bardzo sucho :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwawa
Leżę sobie na łóżku wędkarskim, popijam piwo i obserwuję gwiazdy. U mnie też sucho ale mam basen i staw. Pod namiotem też często nocuję bo nie wyobrażam sobie żeby minimum co weekend nie pojechać nad wodę na ryby. Las też uwielbiam i w tym roku już zbierałem grzyby (3tygodnie temu) ale na mazurach bo u nas jeszcze nie ma. Właśnie za sucho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćBrunetka
Lubisz łowić ryby? No proszę :-P Zwykle to uspokaja czy jakoś tak. Na Mazury to mam kawał drogi. Nie pytaj :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwawa
Lubię, choć głównie chodzi o to by być nad wodą i cieszyć się każdą chwilą spędzoną w ciszy i spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćBrunetka
Też lubię ciszę i spokój. No i czekam na jesień. W końcu! Na rybach nigdy nie byłam. Ale smażoną rybę bym zjadła :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćBrunetka
Ech lubię tajemniczość :) Pisałam chyba wczoraj- Wbij nawigację na południe Polski. Nie będe podawała więcej szczegółów bo ściany mają uszy :-D Ale dowiesz się wszystkiego :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×