Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego niektóre młode dziewczyny interesują się starymi dziadkami?

Polecane posty

Gość gośćgość
Dlaczego większość z was uważa, że młode dziewczyny wiążą się ze starszymi mężczyznami tylko dla pieniędzy? Młoda kobieta może się zakochać w dojrzałym mężczyźnie tak po prostu:) Ja mam 24 lata, a mój chłopak 32:) On nie jest zamożny, nie poleciałam na kasę, bo on nie ma jej za dużo:D zakochałam się w nim, bo to bardzo dobry człowiek. Jesteśmy szczęśliwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego niektorzy mlodzi lubia starsze kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młoda siksa leci na kase ,moze nawet za takiego wyjdzie i będzie na boku z młodszymi staremu rogi doprawiać,dyskretnie w tajemnicy.Przecież pan ok.50tki to juz ma słabe możliwości,chyba ze viagrę zażyję ale w nadmiarze to od viagry można zejść z tego swiata.15lat roznicy to dużo,nie ma co wierzyć w cuda ale dziadki wierzą,hahaha smieszne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie interesuja, to mit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię starszych facetów. Zawsze lubiłam. Teraz mam 27 (jestem mężatką) ale zawsze zerknę na takiego zadbanego 40, 50 + poważnie. Jak młodsza byłam też tak miałam. Może to wynika z tego, że wychowana jestem bez ojca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie takich do 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zerkają ale do portfela starego pryka a do lozka równolatek bądź młodszy/dla 35 to30latek do lozka idealny a nie 50letni dziadek/.10l.roznicy ujdzie przy roznicy Np.K 50 +M 60,ale K 25+ M 40 na dluzsza metę nie wypali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pomyśleliście o tym, że kobieta po prostu szuka dojrzałego pod względem emocjonalnym mężczyzny a nie jakiegoś chłopczyka czy kogucika? ;) Ale oczywiście też nie zaprzeczam że niektóre zwyczajnie lecą na kasę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stary tatusiek szybko sie znudzi i pozostaną mu rogi.moja kuzynka związała sie ze starym,pracowała u niego.poczatkowo zachwycona,jaki on męski,dojrzały,powazny ale po roku czar prysł i tylko wstydu sobie narobiła,bo teraz sie śmieją ze staremu dawała.10lat to max ,kobieta tez musi być dojrzałą emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo się panienka "dziadkowi" znudzi i ją wymieni na "nowszy model". jak ktoś ma kasę to niech sobie używa a panienka zamiast jeździć tramwajem z jakimś golodupcem jeździ mercedesem z "dziadkiem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole autobusem niż porsche ze starcem,to poniżające.:P.Teraz młodzi tez auta mają ,moze nie drogie ale jeżdżą.:P,:P,:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziadki sie cieszą bo nie zdaja sobie sprawy ze są wykorzystywani,oni myślą ze to oni są górą a jest na odwrót i wszyscy dookola to wiedza i śmieją sie z dziadka ale dziadek tego nie widzi bo na starość ogłupił i mozg mu wysusza powoli,jest jak dziecko co wierzy w bajki,jezuuuu ludzie obudźcie sie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty się obudź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbrzmi to jak zart ,lecz to fakt.Tym starszym duzo facetom gdy stanie to jakgdyby sparalizowalo go i seks mialam wspanialy dwa orgazmy i jemu jeszcze stal.Starszy ponad czterdziesci lat,a rowiesnikom to szybko koncza i malo kiedy mam chocby jeden orgazm.Do tego starszy zadbany czysty a sperma smaczna probowalam z ciekawosci i skonczylam lodzika z polykiem.Zaczal od minetki mocno mnie rozgrzewajac.A nie wlozyc sie sposcic i wyjac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 25 lat, pracuje z ludzmi co maja i po 40 i swietnie sie dogaduje z nimi ale jako kolezanka z pracy. nie potrafie sobie nawet wyobrazic zwiazku z takim. nie nazwalabym ich rowniez dziadkami, ale jednak jezeli chodzi o zwiazek- jest to granica wiekowa nie do przeskoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak miałem 20 pare lat to żadna mnie nie chciała jak skończyłem 30 to lecą na mnie nastolatki i jest super. W końcu uprawiałem już seks. Ona miała wtedy 16 lat a ja 33 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za bzdury, chyba że prostytutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 33 lata i faceta 4 lata młodszego jak czytam o tych durnych p***ach, które obciągają starym (względem ich wieku) dziadom, to śmiać mi się chce a potem 40-50 lat i wdowa, bo się dziadek przekręcił - i co wtedy zrobicie? pójdziecie na podryw do domu starców? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odkąd mam skończone 15 lat uprawiam seks tylko z facetami po 50 i jestem bardzo zadowolona z mojego życia seksualnego. Teraz mam 18 lat i spotykam się na seks z 52 latkiem i w seksie robimy wszystko oral, anal ostatnio próbowaliśmy BDSM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba być mocno naiwnym zeby wierzyć że ustawieni faceci podrywający młode laski "są wykorzystywani". no ale cóż, jak ktoś nie może przeboleć że innemu się udalo to takie bzdety gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×