Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Porzucil mnie i nie mogę się pozbierać

Polecane posty

Gość lauraaaaaaaaaaaaaaa
Byc moze jeszcze pozaluje jak zobaczy Twoja obojetnosc, na Twoim miejscu pokazałabym np na facebooku, ze sie swietnie bawisz np ja jakiś wyjazdach, niech sobie zobaczy. Ale to jak pisałam tylko dla Twojej satysfakcji :) Czasem faceci zaluja ,ze zerwali z dziewczyna, zreszta wpisz w wyszukiwarke np "zerwałem z dziewczyna a teraz żaluje" to sobie poczytasz jak dziala obojetność na nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka na Dowód bez Zaświadczeń http://www.kredytyt.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Kredyty na Wakacje 2015 - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Pożyczka na Samochód bez BIK, Chwilówki Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę Kredytu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musze najpierw nabrac dystansu, to boli jak ktos moze tak po prostu wszystko ci odebrac w jednej chwili, wydaje się ze go nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
jak dziala obojetność na nich xxxx To ja mam pytanie jeszcze (z czystej ciekawości) :) Jak działa obojętność na was kobiety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraaaaaaaaaaaaaaa
A i na tych zdjeciach na facebooku postaraj sie szczególnie zeby wygladać pięknie, najpiekniej jak potrafisz, tym bardziej go byc moze to ruszy :) Muszę leciec, ale mam nadzieje ,ze troche pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraaaaaaaaaaaaaaa
13:59- Ja lubie jak facet się stara- bo to w koncu facet, ale też nie lubię nachalnch facetów, albo takich co zakoc***a sie od pierwszego wejrzenia i zasypuja mnie smsami, lubie jak facet moze po jakimś tam czasie okaże uczucia , wtedy mam poczucie, ze nie kazda laska może go tak łatwo miec, wiec w pewnym stopniu moze nie obojetność, ale pewien dystans uwazam ,ze jest dobry, choc nie lubie chamstwa, jak facet nie umie sie zachowac przy mnie, jak byłby niemiły itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o mnie to obojetnosc mnie intryguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Każdy lubi co innego. Ważne żeby trafić odpowiednio i każdy znalazł swoje szczęście. :) Lauraaaaaaa czyli zgadzamy się, że obie strony powinny się starać ? gość Lubisz jak cię laska olewa ? dla mnie dziwne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łaaaaaaaaaa pomozcie mi, dlaczego to ja siebie obwiniam? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igość
> musze najpierw nabrac dystansu, to boli jak ktos moze tak po prostu wszystko ci odebrac w jednej chwili, wydaje się ze go nie znam musisz go poprostu olać. I nie zapomnisz o nim dopóki nie znajdziesz wprzyszłości już tego "odpowiedniego" faceta. A wtedy to nawet nie będziesz zastanawiać się czy mu odpisać czy później. Takie babskie gierki w stylu - "wstaw na fecebooka" to by mogły zadziałać jakby mu zależało (jak już ktoś napisał). A jak mu nie zależy to tak spotka się z tobą kiedyś, bo czemu nie - szansa na seks.. nie związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraaaaaaaaaaaaaaa
14:10- w jakimś stopniu napewno, ale zawsze jedna osoba jest bardziej zaangażowana ,a druga mniej, lepiej być ta osoba o ktora trzeba sie starać bardziej niż odwrotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraaaaaaaaaaaaaaa
14:19- nie no, ja sie zgadzam, ze powinna go olac, ale w taki sposob może chociaz pozaluje przez chwile co stracił, jest takie przysłowie, ze zaczynasz cos doceniac jak to stracisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
lauraaaaaaaaaaaaaaa Masz rację. Nie mam nic przeciwko żeby facet bardziej się starał. Powinien. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze i tak ale na razie jest w Meksyku nadal i pewnie będzie jeszcze bawił się ze swoją nową zdobyczą przed wyjazdem do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igość
".. ale w taki sposob może chociaz pozaluje przez chwile co stracił.." on nie pożałuje, bo się już z inną spotykał, więc mu to wisi. A ona się wreszcie z nim spotka, albo napisze smsa i znowu pojawi się problem bo ona się zakocha i on to szybko wykorzysta. To ona jest tu na straconej pozycji, bo ona go jeszcze kocha. I podświadomie chce do niego wrócić. Wyobraża sobie, że może się zmienił, że znów będzie dobrze. A jemu nie zależy, więc szybko to on zacznie pociągać za sznurki. Nagle ona szczęsśliwa bo się zmienił, on zaciągnie ją do łóżka, jak już się znudzi (albo przy pierwszych związkowych problemach) rzuci ją i znowu ona będzie tu płakać. Więc lepiej po prostu olać go..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraaaaaaaaaaaaaaa
14:30- generalnie masz rację, ale z tym, że on nie pożaluje nigdy to nie wiadomo np jak ta nowa go kopnie w d**e z tym,ze wtedy ona juz mu racezj nie powinna dawac szansy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, pomimo ze tak bardzo mnie zranil to nadal go kocham i pewnie naiwnie wrocilabym gdyby okazal odrobine skruchy. Jednak jest takim wyrachowanym egoistą ze nawet w sumie jej nie okazal, po prostu przeprosil i przynzal ze jest pieprzonym dupkiem i egosita i nadal kontynuowal swoja sielanke...... rozum wie ze to zwykly palant, jednak serce nadal zwyi uczucia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno, powiedziałaś mu co o nim myślisz i dobrze, po co miałaś dusić w sobie emocje. Teraz po prostu odpuść sobie tą znajomość, żadne tam pseudo przyjaźnie, żadne głupie gierki, dąsy, podchody, bo to dla Ciebie po prostu strata czasu i energii. I niech Ci do głowy nie przyjdzie latanie za nim, wypisywanie, jakieś wyjaśniania itp. dla mężczyzn w tym wieku desperatka to ostatni sort, żałosne stworzenie służące tylko do podpompowania ego, takim zachowaniem niczego nie wywalczysz a stracisz tylko resztki szacunku. Zero kontaktu i czas a zapomnisz, skup się na sobie na nauce, rozwoju, podbuduj poczucie własnej wartości bo to zaprocentuje w przyszłości. Co do przyszłych znajomości, to Laura dobrze radzi, trzeba się starać, ale nigdy z sercem na dłoni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igość
"..ale z tym, że on nie pożaluje nigdy to nie wiadomo np jak ta nowa go kopnie w d**e .." chciałabyś aby do ciebie facet się łasił, bo go olała kobieta, z którą cię olał? Co ci da, że pożałuje? chwila satysfakcji i na kolejne miesiące mętlik w głowie. Olać, jest wielu wartościowych facetów. Największa satysfakcja jest wtedy, gdy ta osoba przestaje zajmować ci miejsce w głowie, a jak w przyszłości go spotkasz to nawet nie pomyślisz, aby mieć satysfakcje z tego, że żałuje że nie jest z tobą. Bo tobie to będzie obojętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraaaaaaaaaaaaaaa
14:42- no ,ale przynajmniej dla mnie ta chwila satysfacji jak by chcial kiedys wrocic byłaby bezcenna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki, za dobre rady, jakos mi razniej jak Was tu mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lauro aby mogła poczuć "chwilę satysfakcji" musiałaby być OBOJĘTNA, co jest dzisiaj niemożliwe. Dzisiaj po takich gierkach, jak jej proponujesz poczuła by chwilę poniżenia, chwilę odrzucenia, chwilę bezradności i długo by można jej uczucia wymieniać ale nie będą one miały z satysfakcją nic wspólnego . Zero kontaktu bo naprawdę szkoda życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda zycia na jakiegos leszcza :D ej dzis mam imieniny a tak mi smutnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkiego najlepszego Julio/Natalio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×