Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dieta Dukana opinie i efekty

Polecane posty

Gość gość

Hej, troszkę się spóźniłam z odchudzaniem na lato, ale i tak najwyższy czas zrzucić parę kilo :D Czytałam ostatnio o Diecie Dukana, czy ktoś z Was stosował i może podzielić się swoją opinią i jakie efekty osiągnęłyście/liście? Kasia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawno i nieprawda, nikt normalny nie odchudza się już głupimi dietami. Zbilansowana, racjonalna dieta i ruuch to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jaka alternatywa dla Diety Dukana? Potrzebuję czegoś żeby zmniejszyć taką chęć podjadania bo jem bardzo nieregularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
post daniela jesz do woli warzywa i owoce oprucz bananów i inych kalorycznych owoców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same owoce i warzywa? Prędzej by wykorkował człowiek. Ja nie wyobrażam dnia bez mięsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj o paleo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytałam tego bloga i znalazłam Hipnosencja na odchudzanie. Wygląda bardzo interesująco, taki wspomagacz odchudzania, stosował ktoś? Jakie efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hipnosencja działa bardzo dobrze, zdrowo ale też powoli. Jeśli chcesz schudnąć szybko to trzeba sie liczyć z efektem jojo, a takie stopniowe odchudzanie jak z hipnosencją daje gwarancję utrzymania wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diete dukana radziła bym omijać szerokim łukiem mimo wszystko, może być niebezpieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam właśnie Hipnosencja na odchudzanie i na razie bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie dostawa, w ciągu 10 minut na maila, jak sprawdzę to napisze efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo obawiam się tych wszystkich diet. Nie wiadomo jakie skutki uboczne może mieć takie odchudzanie :( jak ktoś nie chce ryzykować zdrowia to lepiej uważać na tą dietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak przeczytałam że Dukan może być niebezpieczny to zrezygnowalam, ale spróbowałam tej Hipnozy na odchudzanie Hipnosencja i od dwóch dni już stosuję. Bardzo ciekawe uczucie, jakby ktoś siedział mi w głowie i pilnował żeby mi się nie chciało podjadać :) apetyt dużo mniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam tą Hipnozę Na Odchudzanie żeby przetestować przez weekend i zostanie ze mną na dłużej :) Od początku stosowania czuje dużo mniejszy apetyt i mam więcej energii, nie to co w przypadku tych wszystkich diet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta: dużo białka, mało cukru, optymalnie tłuszczu. I cała filozofia. Zrozumienie tego nie jest problemem, największym problemem jest "ogarnięcie tego" i nastawienie się na stosowanie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie ze względu na problemy z dyscypliną ludzie nie mają efektów w odchudzaniu. Ja również stosowałem właśnie Hipnozę na odchudzanie i jestem bardzo zadowolony, szybko przystosowałem się do nowej diety i większej aktywności fizycznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie metody które wspierają psychikę są bardzo dobre do odchudzania, najlepsze są hipnoza i afirmacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem dieta dukana jest trochę restrykcyjna, ale słyszałam różne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak :) Jak się zastanawiasz to poczytaj ich bloga, mają bardzo ciekawe wpisy między innymi o odchudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz dojść wymagającej walki z samym sobą? Chcesz poczuć się doceniona? Marzysz o seksownej sylwetce ale brakuje Ci motywacji? Jestem tu dla Ciebie! Uzyskaj szczupłą sylwetkę nawet bez chodzenia na siłownię! ZACZNIJ DZIAŁAĆ! Jeżeli nie chcesz fajnej sylwetki to nie wchodź: www.wymarzonasylwetka.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×