Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deviant

Samica która celowo połknęła "tabletkę po" odpowiedzialna jest zabójstwa

Polecane posty

Gość gość
Yoloxd dziś gość dziś tych tabletek nie stosuje sie codziennie, to nie są witaminy z którymi jak się przegnie to nic się nie stanie. usmiech.gif x No co ty powiesz? Ja mam silny organizm, niepodatny na choroby i uzależnienia, myslę, że podoła codziennej dawce 1 tabletki haha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoloxd, nie ma przyzwolenia na zabijanie, czy to człowieka rozwiniętego, czy nierozwiniętego, rozumiesz? Życie to ciągłość, jest początek(zarodek to już życie ), jest koniec(z możliwością życia wiecznego). A z Twoim podejsciem rozumiem, że rodzice mogą Cię zabić, w końcu należysz do nich, wynikłaś:P z ich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha czyli każda kobieta która uprawia seks na pewno pracuje w burdelu? Gratuluję udanego życia seksualnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, typowo hitlerowskie myślenie, coś masz nierozwinięte - to do piachu. jesteś za niski? do piachu, nie masz (jeszcze) mózgu - do piachu, masz za mało lat - do piachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha czyli każda kobieta która uprawia seks na pewno pracuje w burdelu? Gratuluję udanego życia seksualnego. x nie każda, ale k***a śmierdzi na kilometr, mogłabyś się myć po pracy to nie nastąpiłaby demaskacja na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz oczywiście nie mogą mnie zabić, ale gdyby moja matka zażyła tabletkę "po", to taki byłby jej wybór i nie byłoby mnie, trudno. Jednak byłam planowana i dzięki temu mogę napisać coś mądrego na tym forum takim betonom jak Wy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
, to taki byłby jej wybór i nie byłoby mnie, trudno x do psychiatry, a nie do tworzenia opinii publicznej na równi ze zdrowymi ludźmi:D samobójca też mówi: moje życie nie jest dla mnie ważne, więc czemu tak się trzymacie swoich?:D lecz łeb, najlepiej operacyjnie, bo szkoda czasu na rozmowy z terapeutą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz oczywiście nie mogą mnie zabić x skąd ta pewność? zabicie zarodka dało się usprawiedliwić to i z zabiciem Ciebie nie będzie problemu, tępaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każda, ale k***a śmierdzi na kilometr, mogłabyś się myć po pracy to nie nastąpiłaby demaskacja na forum. x Kochanie ja jestem czyściutka i pachnąca, mam dobrą pracę, myślę nawet, że zarabiam więcej niż niektóre w burdelu. Ale może ty tam pracujesz, napatrzysz się na koleżanki z pracy i później wszędzie qrwy widzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie ja jestem czyściutka i pachnąca, mam dobrą pracę, myślę nawet, że zarabiam więcej niż niektóre w burdelu. Ale może ty tam pracujesz, napatrzysz się na koleżanki z pracy i później wszędzie qrwy widzisz... x tak:D zazdraszczam w chuj bogatego sponsora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś jak dla mnie to takie tabletki możesz łykać jak dropsy,jedną za drugą, mi to zwisa, serio. :) Deviant człowiekiem jest ktoś kto już żyje samodzielnie na świecie a nie zarodek w łonie matki, ono nie żyje samodzielnie więc jego życie jest zależne od jego matki, może z nim zrobić co ze chce. Nie mogą mnie zabić, znaczy mogą ale wtedy byłoby to zabójstwo bo jestem człowiekiem, moje teraźniejsze życie nie jest zależne od nich, nie są mi niezbędni do życia abym przeżyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz też "możesz"zabić, tylko wiadomo, że kara za to, tak samo z aborcją- jest to zabicie świadome, więc kara. Wybielanie, bo moja macica i mogę zabijać? Bezsens. Zabijasz istotę ludzką, więc kara, i nie ma znaczenia, że ta istota w Tobie, na Tobie, obok Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd ta pewność? zabicie zarodka dało się usprawiedliwić to i z zabiciem Ciebie nie będzie problemu, tępaku. x Tępa cipo, myślę, że jednak za zabicie mnie mogliby ponieśc surową karę w postaci dożywocia, a za wydalenie kawałka śluzu zadnej kary nie ma, ponieważ nie jest to żadna zbrodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, czyli jeśli przejdę się po szpitalu, gdzie leżą w śpiączce jacyś zwolennicy aborcji i ich poodłączam o d aparatur, bo są zależni, to nie będą mieli o to pretensji?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz, nie dosyć, że pracujesz w burdelu, to jeszcze masz sponsora. Praca na dwa etaty. I znajdujesz czas na kafe? Ale rozczaruje cię-nie każda kobieta tak żyje, choć pewnie tak się pocieszasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tępa cipo, myślę, że jednak za zabicie mnie mogliby ponieśc surową karę w postaci dożywocia, a za wydalenie kawałka śluzu zadnej kary nie ma, ponieważ nie jest to żadna zbrodnia. x tu mamy typowe zj****e dziecko systemu soctotalitarnego:) państwo dyktuje moralność, państwo Cię karmi, klękasz, k****, do k****a każdego premiera tego państwa jak do pierwszego sekretarza pzpr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym była podłączona do aparatu bez rokowań na przyszłość, bez swiadomości, to chciałabym aby mnie odłączono... chyba to zapiszę w testamencie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brokeninside lepiej popracuj nad facjata bo jestes szpetna i zrzuc z 10 kilo bo grubawa,a nie normalne kobiety pouczasz ,niektore zarabiaja na siebie I nie potrzebuja sponsorow :D Ty pewnie zapieprzasz do kosciolka I podkochujesz w ksiedzu wikarym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A osobę np. z ciężkim porażeniem, która jest całkowicie zależna od drugiej osoby...to człowiek jeszcze, czy już przestał być człowiekiem? Można zabić bez konsekwencji, Yoloxd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie obelgi tylko czysta prawda ,nie masz lusterka w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ahahaha ja przed nikim nie klękam, ale jak ktoś przez całe życie na kolanach...Właśnie ja mam swoje zdanie na ten temat i nikt nie będzie mi mówił, czy mam zażyć tabletkę po czy nie, jeżeli np. pękła prezerwatywa, która była po to, aby do zapłodnieni nie doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"surową karę w postaci dożywocia, a za wydalenie kawałka śluzu zadnej kary nie ma, ponieważ nie jest to żadna zbrodnia. " "Właśnie ja mam swoje zdanie na ten temat i nikt nie będzie mi mówił" x z tej wypowiedzi wynika, że jest ktoś kto Ci mówi co masz robić - partia . więc wracaj do minety robionej Kopaczowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak właśnie będę traktować niewolników totalitaryzmu marksistowskiego, ja ich nie traktuję jak ofiary, tylko jak robactwo, trzeba i brać za ryj. nie mam do nich szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brokuś...:( nie chcę Cię zmartwić...ale nawet lewak ma szansę stać się człowiekiem. Mnie ciężko to zrozumieć, ale tak jest.:P co prawda nawet zarodkiem taki lewak jeszcze nie jest, ale może być.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deviant Będąc osobą z ciężkim porażeniem i całe życie zależna od drugiej osoby sama z siebie wolałabym umrzeć niż męczyć siebie a przy okazji bliskich. Takie życie to nie życie. Ale tak wtedy byłoby to zabójstwo. Chodzi mi o taką zależność że jeżeli ta "osoba", no to coś nie może bez matki oddychać, samodzielnie więc to nie jest człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie mam szacunku do betonów, którzy chcą ograniczać moją wolność bezpodstawnie i mam gdzieś, czy to robi Kopaczowa czy Jarosław czy jeszcze inny polityk. Dla mnie jako jednostki zasadne jest karanie za zabicie człowieka który się urodził , a bezzasadne karanie za wydalenie komórki, czy też zakazywanie tego. Finito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×